Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes hrášková polievka a zapečená fašírka plnená kyslou kapustou a klobásou so zemiakovou kašou. Kaše som urobila viac a zajtra urobím zemiakové placky plnené bryndzou.
4 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

šošovicový prívarok, opečená klobása, volské oko
večer bude ešte pizza
6 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dnes sme si vyrazili:
muz si dal svoje klasicke fadne jedlo ako vzdy-cordon blue s hranolkami
ja som vyuzila tyzden diviny a dala som si rezen s diviaka v lieskovoorieskovej panade,s brusnicovym lekvarom a opekanymi zemiakmi,bolo to fantastickeeeee.

no a kedze sme tam prisli vyhladovani,neskor popoludni,v zaludku len kustik chleba od ranajok,tak sme hodili aj dezert:
ja:gastanove pyre so slahackou
muz:nugatove knedle so slahackou a jahodovym pyre

nekomentujem aki sme odtial vysli a skoncili sme v posteli....
dnes uz nehrozi pojedanie nicoho,ani pri telke.len voda,voda a voda.....

zajtra sa tam chystame znova,kedze moj otec ma narodky,nasi dojdu tak si urobime vylet po Viedni,no ale dezert jednoznacne uz nehrozi,
musim ich vopred varovat,tie porcie su nenormalne.
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zemiaky dusené na paprike. A upiekla som tri plechy oškvarkových pagáčikov, Zostali mi oškvarky, keď som topila slaninu na masť a už mi samé nechutia. Slaninu na masť topím pravidelne.Pagáče pôjdu do mrazničky.
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Zemiaková na kyslo so zapustenými vajcami a opečenými párkami, drevorubačský chlieb.
6 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Pre decká hrášková polievka a šúľance s opraženou strúhankou, zostalo im aj na zajtra (hurá) a ja som si opiekla papriku naplnenú bambinom.
7 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
45. týždeň
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Šošovicový prívarok, fašírky.
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Keďze mám doma veľa hladných krkov, a pred nami je víkend, upiekla som plný pekáč krkovičky..
Obrázok 6392.jpg  
Obrázok 6397.jpg  
1/1
9 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

paradajková polievka,fašírky,dusená kapusta,zemiaky
8 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..u nas pre seniorov husta sladka fazulova polievka s chlebom, vnukovi na panvici osmahnute kuracie prsia, magane zemiaky, leco..
10 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

u nás dnes hlivový deň...polievočka a paprikáš...zajtra ešte neviem a žabinkou som sa nechala inšpirovať na nedeľu..takže pečené mäsko, červená kapusta, ale knedlík urobím zemiakový
...aby sa likvidovali jablčká, tak nejaký jablkový to istí...pred týždňom som robila americký, chutil, ale keď som väčšiu časť z neho porozdávala, tak asi bude repete
7 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

tak dnes sme zmenili lokal a dali sme si.

muz znova otrepanu klasiku-cordon blue s hranolkami a zeleninovym salatom

ja-vyprazany syr s hranolkami

mama-kuraci rezen s hranolkami a zeleninovym salatom

otec-grilplatte:grilovany parok,grilovany bravcovy rezen,grilovany kuraci rezen a grilovana pecen-neviem z coho bola,k tomu hranolky,kusok cerstveho syra,cerveny barani roh,zeleninovy salat

dobre pivo k tomu,ja len cajik
casnik bol super zabavny,sme sa este aj zabavili
6 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

..u nás pečená kačka, dusená kapusta, knedle, mňam..
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

obed - marinovaná bravčová panenka, zemiakové pyré, zeleninový šalát /cibuľa, paprika, rajčina/
večera - opekaný chlieb a rožky potreté falošným tatarákom, lipový čajík s citrónom + deťom krupičná kaša so škoricou, pre mňa asi len varené víno a posteľ , nakoľko som "nachrchľaná"
zajtra - do práce pre sb - domáci parížsky šalát
6 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Karfiolová polievka, dusená bravčovina na rasci, ryža a marhuľový kompót. Ako zákusok - včera som sa trápila s odpaľovanými venčekmi (jednu várku som vyhodila) a pretože som už mala urobenú plnku, urobila som ich aj druhý raz. Tie sa celkom vydarili ale stále to nie je ono. Neviem čo robím zle.
Ak máte dobrý recept, prosím o priloženie.
4 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

zahájili sme sezónu kyslej kapusty, tak segedín. Tajne dúfam, že bude aspoň do zajtra, už nemám doma väčší hrniec

K tomu nedeľná klasika - kuracia polievka a kokosový koláč s čokoládou.
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kuracie stehná pečené na kyslej kapuste a varené zemiaky s petržlenovou vňaťou
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Mäsovo-zeleninový vývar s krupicovými haluškami, pečená krkovička, dusená kapusta, knedľa..ako dezert pudingovo-smotanový koláčik...
4 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

verkaz Pozri príspevok
Karfiolová polievka, dusená bravčovina na rasci, ryža a marhuľový kompót. Ako zákusok - včera som sa trápila s odpaľovanými venčekmi (jednu várku som vyhodila) a pretože som už mala urobenú plnku, urobila som ich aj druhý raz. Tie sa celkom vydarili ale stále to nie je ono. Neviem čo robím zle.
Ak máte dobrý recept, prosím o priloženie.
Neskúšala si podľa tohto? http://www.porada.sk/t67016-recept-n...-veternik.html
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať