Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Včera večer som robila rizoto na dnešný obed, a malo byť aj na víkend.. No moje kobylky stihli zjesť už väčšiu polovicu..
Obrázok 6223.jpg  
11 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Včera fašírky z karfiolu a mrkvy, ku tomu zemiaky s petržlenom, omastené maslom.

Dnes uhliarske špagety
9 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
39. týždeň
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..dnes rychlo navarene..lava ruka smazila palacinky a prava miesala kremovo-brokolicovu polievku..
8 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Včera poobede som upiekla plnku "stratené kura" - chrumkavé okraje sme poobžierali na večeru a dnes ráno som k nej uvarila zeleninovú polievku.
7 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

V "trúbe" sa práve pečie niečo podobné tomuto , http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=484
použila som horné a dolné stehná a krídla, trošku iné koreniny, kečupu iba kvapku, dala som lúpané rajčiny z konzervy, sójovku a worčester, trochu medu - vonia to krásne
Predvčerom som prvýkrát piekla niečo podobné tomuto
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18059 - výborný bol

Autorkám ďakujem za inšpiráciu.
6 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

my sme si včera z kysúc doniesli sladučké bystričky, tak som už tento rok naposledy robila slivkové gule s makom, zabíjali sme kury, tak kuracia polievka a urobila som aj domáce rezance do nej, a v mrazáku som našla plnenú bravčovú panenku klobásovou zmesou, tak som to upiekla na jednom pekáči aj s hromadou zemiakov.
6 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
zeleninová polievka zo včerajška, zemiakové pyré, pstruh na masle a k nemu naša milovaná zmes (cesnak+olej+citrónová šťava+petržlenová vňaťka)... teraz ešte pečiem tvarohovú bábovku, spravím si kafe a potom sa už pri vstupe do kuchyne budem pohľadom vyhýbať šporheltu a tváriť sa, že neexistuje ... velice dlho... až dozajtra
3 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

polievka z morčacích drobkov, bryndové zapekanky môžu byť so slaninkou
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kyslá šošovicová polievka, granadír, šalát z ľadového šalátu s citrónovou zálievkou.
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

U nás dnes misa bryndzových halušiek so slaninkou.
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

my sme mali kapustnicu s údeným, klobáskou i sušenými hríbami a k tomu pečené plnené zemiaky podávalo sa i ACD....
5 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Zajtra kuracia polienka s rezancami a vyprážané kuracie rezne marinované v jogurte a obaľované podrvenými paprikovými čipsami. K tomu opečené zemiaky a paradajkový šalát. Teraz som dokončila tiramisu a zajtra bude mňam.
3 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

dnes hlávková kapusta, knedľa doma robená a pečené bravčové rebrá. polievka hovädzia.
6 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Bravčové karé na michalkách s ryžou. Hríbiky boli poctivo nazbierané (ale nie mnou, lebo to by sme asi neprežili )

A ešte sa práve pečú domáce žemle od "bezradnej" - díííky Valika!
4 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

hustá šošovicová polievka so zemiakmi, údené (šunka)
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia polievka s rezancani, kuracie soté, pečené zemiaky- pre mňa a syna, losos s brusnicovou omáčkou a pečenými zemiakmi pre polovičku a dcéru.
2 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

kuracia polievka s rezancami, maďarským guláš a knedľou a čokoládový puding s hruškami
3 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Dnes na obed toto: http://www.porada.sk/t200638-p9-co-d...ml#post2147026
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Včera halušky s bryndzou, dnes demikát a pečená marinovaná cuketa
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať