Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zapekaná brnbolica /brokolica/
10 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Slepačia polievka s rezancami. Hovädzí roštenec prešpikovaný slaninou, posypaný mletým korením a soľou a upečený v rúre. K tomu ryža a hranolky a paradajkový šalát. Včera som sa zabávala s koláčom "Opitý Izidor! . Oplatilo sa je fajný.
11 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

slepačia polievka, sviečková s knedľou, štrúdľa s jablkami,orechami-slivkovým lekvárom, nutela -orechy.
Tie s orechami fantastické a potešilo ma keď manžel povedal, že daj mi len jablčnú, až keď bol napapaný zistil, že ja mám lepšie druhykrát sa mi už asi nepodarí oblbnúť ho, aj keď to nebol účel.
12 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

aj keď je nedeľa a ešte k tomu vrcholí fašiangové obdobie, tak tentoraz bez mäsa .. drožďová polievka so strúhanou zeleninou, "kniežacie" rezne /obaľovaný zeler/ a česká "lepenice" /zemiaky s domácou kyslou kapustou/ ... mňam
12 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kuracia polievka s rerancami, kuracie stehná pečené na kyslej kapuste, varené zemiaky
12 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hov, polievka, pečené plnené kuracie prsia na prírodno, ryža, šalát alebo domáci hruškový kompót.
12 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Dnes sa mi nechce, tak len pečené kurča s maslom a plnka vedľa v alobale.
10 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

ja som si v sobotu aj na nedeľu navarila, a to červenú dusenú kapustu, knedle a dve kačky (po upečení, to vyzeralo veľmi biedne na tom pekáči) a upiekla som fašiangové pirohy tvarohové a jablkovo-makové. Dnes sa dovarila len rezancová polievka.
8 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Kelová polievka zo včera, ryža, dusené bravčové pliecko, kyslé uhorky. Fánky.
10 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Silná slepačia polievka pre troch marodov, obrátené dusené rezne, ryža, paradajkovo-l'adový šalát s kukuricou, smotanová torta s jahodami.
13 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Týždeň sme začali zeleninovou polievkou a granatírom, potom som spravila segedín s kledňou, na piatok a na sobotu rajčinovú polievku a šampiňónové rizoto. Včera som sa vybičovala k nevídanému výkonu: išla som ráno na rynek a z overeného zdroja som ukoristila super zemiaky na lokše, takže dnes sme lokšovali odušu a upiekla som k nim kačacie prsia, čo som mala v mrazničke (onehdá boli v akcii v Lidli) - no čo vám povím... cholesterolový atentát. Špeciálny bonus - ostalo na zajtra
16 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

kapustnica s čerstvým mäsom (zabíjačková), čína s ryžou
12 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes som nestíhala variť, musela som stihnúť napiecť pre vnučku. Jedna dávka venčekov z odpalovaného cesta a osem kusov jablkových štrúdlí. Ani neviem akú mali chuť. Štrúdle boli ešte horúce, keď som ich prekladala do škatule a na pekáč. Takže som si dala hrianky s pomazánkou a čaj.
17 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Kapustnica, rezne v cestíčku z krkovičky a zemiaková kaša
16 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Držková polievka, bravčové udusené s lečom,cestoviny. V nedeľu som upiekla krémeš a uvarila čokoládový puding s jahodami , piškótkami a šľahačkou. Samozrejme ,že z koláča a pudingu neostalo na dnes nič.Aspoň,že z obedu ostalo aj na dnes.
13 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes cestoviny so spenatom http://www.mojerecepty.estranky.cz/c...-spenatom.html
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Z nedele: bravčové stehno s cibuľou a kyslou smotanou zapečené v rúre, opekané zemiaky, cvikla, malá sladká maškrta..kúpená..
Obrázok 6696.jpg  
Obrázok 6701.jpg  
Obrázok 6700.jpg  
1/1
12 0
janka marenistakova janka marenistakova
Žabinka Pozri príspevok
Z nedele: bravčové stehno s cibuľou a kyslou smotanou zapečené v rúre, opekané zemiaky, cvikla, malá sladká maškrta..kúpená..
Sobota - koložvárska kapusta / z jaternice, ktorých mám plnú mrazničku /
žemľovka s jablkami a tvarohom
bryndzová nátierka
nedeľa - vývar bravčový s písmenkami
pečené kuracie štvrte, ryža , kompót slivkový, broskyňový , čerešňový
cestoviny s mletým mäsom a lúpanými paradajkami
pečené bravčové rebrá
perníčky z lidla
všetko okrem cestovín , rožkov, mlieka, štvrtí, ryže , perníčkov a bryndze z domácich zdrojov
10 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Toto je chlieb upečený z kvásku, ktorý mal 4 dni. Na 5. deň mi kvások zoctovatel, tak som ho vyhodila. A ešte pridávam obrázok chleba po prekrojení.
Naposledy upravil jozka56 : 11.02.13 at 12:55
fotka(2).JPG  
fotka(2).JPG  
1/1
12 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

mam pauzu v zeleninovom poste...
hned som navarila hrncisko zelenionoveho kuskusu a budemho jest do zblaznenia.mnam.
o tyzden znova nabieham na zeleninku.


muz kuskus nechce,tak on ma bravcove pecene,zemlove celozrnne knedle a cervenu kapustu a tiez sa moze napchavat do osialu,lebo kym to nezje,nevarim!!!!!!!!!!!
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať