Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

u nas od vcera hovadzia polievka, madarsky gulas s domacou kysnutou knedlou..pre vnuka osmahnute kuracie prsia so zemiakmi+zeleninka
13 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

mechanis Pozri príspevok
tak ja mam dnes super tip:
hmm ... zaujimave, ze vo vsetkych temach davas odkaz vzdy na rovnaku stranku/domenu ...
Naposledy upravil Richard : 18.02.13 at 08:52
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kedže zostalo mäsko z polievky tak, fašírky z vareného hov. mäska so syrom a zemiakový prívarok.
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Sliepka na smotane a zelenine s knedlou. Zostala z nedelnej polievky a rizoto nechceli.
5 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Dnes bola paradajková polievka a dukátové buchtičky s vanilkovým krémom.
Na tento recept som skoro pozabudla , buchtičky sme nejedli veľmi dávno , ale cez víkend som si prezerala recepty a začala som nad nimi slintať.Musím povedať, že boli vynikajúce, no mali len jednu chybu,všetky sa pojedli a na zajtra musím niečo uvariť.
7 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Špenát, zemiaky potlačené s osmaženou cibuľkou, volské oká.
6 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

dnes len tak narýchlo domáce jaternice z mraziaka , zemiaky, uhorka a varené vínko keď už sú tie fašiangy, zajtra budeme postiť tak pstruhy na masle, zemiaky,
6 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

na zajtrajšiu Popolcovú stredu zeleninovú polievku s mrveničkou, vyprážaný syn opekané zemiaky a keďže je pôst, tak bez tatárskej
5 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Aj toto môže byť pôstne
Fánky
Cesto na fánky si pripravíme deň vopred.
40 dkg hl. múka, 1 Hera, 1 kyslá smotana, 1 žĺtok, štipka soli...dáme do fólie a odložíme na chladné miesto
Na druhý deň vyvalkáme na tenúčkoKoliečkom nakrájame na kocky.V strede nakrojíme. Obalíme v cukre s vanilkovým cukrom. Poukladáme na papier a pečieme. Sú lepšie ako vyprážané
4 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

osky Pozri príspevok
mam pauzu v zeleninovom poste...
hned som navarila hrncisko zelenionoveho kuskusu a budemho jest do zblaznenia.mnam.
o tyzden znova nabieham na zeleninku.


muz kuskus nechce,tak on ma bravcove pecene,zemlove celozrnne knedle a cervenu kapustu a tiez sa moze napchavat do osialu,lebo kym to nezje,nevarim!!!!!!!!!!!
tak dnes sa uz u nas schylovalo ku strajku-muz povedal ze uz 4.den mu bravcove pecene nechuti...
ale som zakrocila a pripomenula mu ze si to ma rozmysliet,kedze zajtra nedostane okrem dakeho jednoducheho jedla z milosti NIC!!!
hned prestal strajkovat a je po bravcovine.uff.konecne sa je prez....al.vsak on by take jedol stale.

takze zajtra si dojem svoj kuskus/tiez uz 5.den ale ja nestrajkujem,mne chuti/ a muzik dostane volske oci so zemiakmi a spenatom,alebo mozno aj NIC-podla nalady...
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

jéj až zajtra je pôst? ja že dnes moji mali chuť na opražené chlebíky na vajíčku
a zajtra si chutili na pečené mäso s knedľou a kapustou
tak budú mať vo štvrtok a zajtra sa budú postiť
4 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Kuracie stehná pečené na kyslej kapuste a knedľa, otcovi (má prísnu diétu) som robila kuracie stehná dusené spolu s rôznou zeleninou a zemiakmi, potom sme mali domáceho miláčika podľa receptu z Porady, oco mal puding a mama ešte v posledný fašiangový deň urobila a doniesla šišky. Na jednu večeru celkom dosť...
9 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Zemiaky zapečené s kyslou kapustou - hľadala som na nete recept s kyslou kapustou, tento sa mi zapáčil.
http://www.toprecepty.cz/recept/3583...kysanym-zelim/
10 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

dnes zemiaková polievka so zeleninou, vyprážané rybie filé , zemiaková kaša - popolcová streda pôst
mám aj Milku čoko karamelovú ale zatiaľ odolávam
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Rascová polievka so strateným vajíčkom, zem. prívarok odvčera bez fašíriek.
5 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

u nás dnes vyprážaný syr so zemkašou a tatarkou alebo cvikľou a ja dojedám nedeľnú dusenú červenú kapustu.
6 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Fazuľová polievka a granatýrsky pochod
7 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

napokon si muz dal pohankove spagety s dusenymi sampionmi,vajickom a horskym syrom,do prace si vezme rybky v doze,cerstvu cviklu a bielu redkovku a slane rozky.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
osky Pozri príspevok
alebo mozno aj NIC-podla nalady...
osky Pozri príspevok
napokon si muz dal pohankove spagety s dusenymi sampionmi,vajickom a horskym syrom,do prace si vezme rybky v doze,cerstvu cviklu a bielu redkovku a slane rozky.
...radšj si dal ...neriskuje

...aj večer si CHCE DAŤ ...ovšem , KEĎ DOSTANE - podľa nálady...
...možno AJ tú dózu vylíže ...
0 2
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zapekane zemiaky po starocesky http://hospodyne.mojerecepty.sk/2009...po-starocesku/
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať