Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

ja som dnes robila jahňacie plátky potreté cesnakovou pastou, na každý plátok som dala koliesko cibule, šampion a po udusení kôpku zdusenej brokolice na masielku a nakoniec som to zakryla plátkom syra, k tomu len zemkaša, cvikľa, uhorky , decká chceli čerešne. samozrejme rezancová polievka , dnes z jahňacích rebier.
7 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Ku včerajšej brokolicovej polievke a duseným zemiakom dnes pribudli zeleninové placky s tatarkou a ľadovým šalátom s paprikou a paradajkami.
7 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

ivuliatko Pozri príspevok
Na dnes, pondelok, utorok a asi aj stredu sme si naplánovali repete vianočnej kapustnice - práve sa varí, rozvoniava... už sa jej nemôžeme dočkať. Klávesnica úspešne oslintaná.

P. S.: Tuším napíšem Richardovi, aby pridal slintajúceho smajlíka, v kuchynských témach by sa celkom dobre míňal
Asi sme sa dohodli. Aj ja som varila kapustnicu, bude aspoň do utorka. Jedna dávka je v mrazničke
5 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ranajky - prazenica so surovym vajcom, feferonova pasta, lastovicnikovy ekrazit. :-)
IMG_0264c.jpg  
2 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

vcera som upiekla bio kurca,bude i na utorok,
dnes dusene rezniky na hubach-budu i na stredu

polievka zo sucheho hrachu,zeleninova

1.raz som skusila uvarit miesto ryze quinou-ufff,muz ma s tym skoro z domu vypoklonkoval...
ochutnala som a veru,skoncila v zahrade pre vtacikov....nie sme na taku chut zvyknuti.
tak napokon som mu k tomu kuriatku predsalen urobila ryzu :-)
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes nastavovana zemiakova kasa http://www.svetreceptov.estranky.sk/...s-cibulou.html
7 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

V sobotu bola huspeninka,tvarohová žemľovka. Včera som uvarila polievku z bravčových kostí so zeleninou,zemiakmi,ryžou a haluškami. Spravila som aj koložvársku kapustu. Keďže poobede sme mali obrovskú chuť na niečo fajnové , tak som upiekla tvarohový koláč.
Zo všetkého zostalo na dnes a na zajtra. Takže najbližšie sa u nás varí až na stredu.
10 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Melnick Pozri príspevok
Ty nie si účtovníčka, že tak vyváraš v tomto období? U nás to bude super iba vtedy, keď uvarí manžel. Ja vymýšľam samé jednoduché tzv. "samovariace sa jedlá", prípadne odporúčam blízkemu človeku - mng, nech si zájde na obed. (Vraj bezo mňa nejde, že mu vraj samému nechutí )
Zachraňujú to potom zeleninové šaláty a kuracie prsia. Ale bojím sa, že už nám začína rašiť perie.




Dnes kuracie rezne nakrájané na rezančeky a k tomu pečené paradajky na provensálskych bylinkách.
Zatiaľ ešte kúpené , ale v marci budem ukrajovať asi už z tých čo narastú mne .
9 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

V sobotu zeleninová polievka s hubami a som naložila do cestíčka / biely jogurt, vajcia , cesnak, koreniny/ bravčove karé a potom som už len podľa potreby vybrala a obalila v strúhanke a vypražila, zemiaková kaša, keďže prišli deti tak aj tvarohový mramorový koláč a tvarohový s marhuľami. Včera kuracia polievka ostalo aj na dnes, taktiež rezne čo ostali, dúfam aj dáky kolač ak som im všetko nezabalila.
12 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
wirgi Pozri príspevok
V sobotu zeleninová polievka s hubami a som naložila do cestíčka / biely jogurt, vajcia , cesnak, koreniny/ bravčove karé a potom som už len podľa potreby vybrala a obalila v strúhanke a vypražila, zemiaková kaša, keďže prišli deti tak aj tvarohový mramorový koláč a tvarohový s marhuľami. Včera kuracia polievka ostalo aj na dnes, taktiež rezne čo ostali, dúfam aj dáky kolač ak som im všetko nezabalila.
Vidíš...., na tieto cesnakové rezne som celkom zabudla. Dík za osvieženie pamäti. Asi by to chcelo rozšíriť pamäť.
Je už akási zaplnená, no .........
5 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

fajnova svieckova na smotane, knedla - vcera mi nabalila susedka ako revans za sobotnajsie halusky s polievkou odo mna
7 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
+ 2 kg 3 kg - iba z čítania o tých pochúťkach, na ktorých si pochutnávate VY!!!!
Naposledy upravil Melnick : 18.02.13 at 16:09
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Vecera - palacka s jahodami, stakan ekrazitu, dnes palina prava. :-)
IMG_0273c.jpg  
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes mám posledné zvyšky z nedeľnej káčičky, hovädzia polievka. Obrázky sú z nedele, na dnes odstali len kostičky a plnka..
2013-02-16 11.39.09.jpg  
2013-02-17 12.11.33.jpg  
2013-02-17 12.23.40.jpg  
1/1
6 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ranajky - susina z kysleho mlieka, feferony, surove vajce. Idem varit rybaciu polievku.
IMG_0269c.jpg  
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kyslá fazuľová polievka a zemiakové placky
9 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

uvarené zemiačky s maslom a vyprážaný syr so šunkou a tatarkou
8 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Hrachová kaša s osmaženou cibuľkou a pečenou klobáskou.
7 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Vecera - skromna rybakova polievka, zemiaky, horcicova omacka, ociankovy ekrazit, fasirka. :-)
IMG_0299c.jpg  
IMG_0297c.jpg  
1/1
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Hrachová kaša s moravským údeným a upraženou cibul'ou, chlieb. Rýchly jablkový koláč.
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať