Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Včera jablková žemľovka, čaj. Dnes cesnaková polievka, greflové gule z mrazničky, tvarohové a grankové - ako komu. Kto nevie čo sú grefle:http://www.porada.sk/t113919-p89-co-...ml#post1148238
8 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Keďže som strihala stromy tak len slepačia polievka (z mrazáka) a varené zemiaky zohriate na cibuľke a na slaninke. Na večeru chleba s na jeseň pripravenou zmesou surových rajčín, cesnaku a trocha soli.
10 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Krasny slnecny den. :-)
Ranajky - stres test, cvicenie podla Chasama Alijeva pri otvorenom okne, vedro studenej vody na sisku, horuca sprcha, tatarsky biftek, topinky, cesnek, bylinkovy caj, kava s alabutkou.
Obed - tradicna hovadzia polievka, rybie file na doplnenie vitaminu D a omega3, varene zemiaky s maslom a pazitkou, cviklovy salat.
Vecera - jogurt s medom a skoricou, vedro studenej vody na sisku a vecerne poskakovanie podla Chasama.
Noc - buvinkat a snivat sladko.
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Hovädzia polievka s rezancami. Bravčová panenka plnená sušenými slivkami, ryža a hranolky a paradajkový šalát. Ako sladkosť postrúhaná mrkva s jablkami a šťavou s mandarínky (jablká mi vädnú a našla som aj skoro vysušenú mandarínku).
5 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Odskočím si do Tesca kúpiť 1/2 chleba aby som mala k zbytkom čo mi nechali deti po včerajšej gratulácii k narodeninám.
Nič iné sa mi totižto nehodí k vylízaniu prázdneho plechu a hrncov.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

hubatá Pozri príspevok
Odskočím si do Tesca kúpiť 1/2 chleba aby som mala k zbytkom čo mi nechali deti po včerajšej gratulácii k narodeninám.
Nič iné sa mi totižto nehodí k vylízaniu prázdneho plechu a hrncov.....
A to nič nehovoríš, len tak medzi rečou? No téda. Tak Ti prajem všetko len to najlepšie a najkrajšie. Veľa šťastných rokov, krásnych krokov, lásku a porozumenia.
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

pečená kačica, dusená červená kapusta, domáca žemlová knedľa, polievka slepačia, tvarohové koláče čo ostali zo soboty.
11 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Hŕstková polievka od včera, zostala, tak hádam ju nevylejem...

A tak isto ako wirgi : pečené kačacie stehná, červená kapusta a knedlík.

A z lenivosti poobede puding ako dezert
9 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
U nás na výber, niečo nové a niečo sa dojedá...takže polievka zeleninová a kyslá - zostatok, dnes čerstvá slepačia s rezancami. Odvčera plnená kapusta a dnes vyskúšaný zapečený chlebík so syrom, šunkou, slaninkou a klobásou, recepty s obrázkami- Porada, aby aj synátor ochutnal, kým je doma

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  03032013033.jpg
Zobrazení: 48
Veľkosť:  87.2 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  03032013038.jpg
Zobrazení: 46
Veľkosť:  63.8 KB
16 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Slepačia polievka, mäsová bábovka /recept som našla tu na Porade/ , ku kávičke budú muffinky, čo zostali od včera.
V rúre sa ešte pečú zemiačky a kuracie stehná na kapuste - bude obedík na zajtra.
15 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Vybrala som poslednú kapustu zo suda a varím kapustnicu. Tiež guľky na kapuste - http://varecha.pravda.sk/recepty/mas...52-recept.html - ešte sú v rúre. Spravila som slepačiu polievku - tá pôjde do mrazničky, aby bolo čo jesť, keď nebudem mať čas variť. Do mrazničky v podstate pôjde väčšina z toho, čo varím. Okrem zemiakov z mäsových guliek.
15 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Polievka kuracia s kačacími drobami, zemiakový šalát a vyprážané kuracie stehná.
15 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Hovädzia polievka, mäsová bábovka, varené zemiaky, mrkvovo. - jablkový šalátik.
Mäsová bábovka 001.jpg  
Mäsová bábovka 002.jpg  
Mäsová bábovka 003.jpg  
Mäsová bábovka 004.jpg  
1/1
20 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Včera langoše, kapustnica. Dnes plnené kuracie rezne s nivou, šunkou, syrom
14 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

polievka minestrone(zelenina, oliv. olej, slanina, par.pretlak, ryža, parmigiano reggiano)
zapečená ryba(treska, majonéza, bylinková soľ na ryby, citr. šťava, maslo, čerstvá strúhanka zo striedky sv. chleba)
príloha - zemiakový šalát(zemiaky, cibuľa, cukor, ocot, horčica, oliv. olej, kyslá uhorka, vajce)
kváskové chleby(včera 2 pre švagriné, dnes pre nás a priateľku); dúfam, že mám na čas od chlebov pokoj A zákusok som po tomto pečiacom maratóne už ani omylom nepiekla.
Naposledy upravil Marína : 03.03.13 at 17:59
1_minestrone.jpg  
2_treska 2.jpg  
3_treska.jpg  
4_kvas.chl.JPG  
5_kvas.chl.JPG  

6_kvas.chl.JPG  
7_kvas.chl.JPG  
1/1
16 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Vo štvrtok a v piatok sme mali hrachovú kašu s údeným mäsom, včera som robila takú ozaj víkendovú klasiku - pečené kura s ryžou a z niektorých kúskov kuraťa slížikovú polievku. Dnes som pridala na želanie synáčika (ešte k minulotýždňovým meninám) jablkovo-orechovo-kakaové rezy.
P1010147.JPG  
P1010144.JPG  
1/1
17 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

U nas kuracia polievka, vyprazane kuracie prsia, zemiakovy salat a zostal aj kolacik
DSC01106.jpg  
12 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Ku včerajšej slepačej polievke dusené hovädzie na šampiňónoch, ryža, paradajkovo-uhorkový šalát. Palacinky ku káve.
8 0
bnorika bnorika

bnorika je offline (nepripojený) bnorika

Ivuliatko! Prosím si recept na rezy! Veľmi sú pekné a určite aj dobré!
Ďakujem
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Víkendová kapustnica -pre mňa, zvyšok dusenej srnky na horčici, ryža, dusená zelenina.
Obrázok 007.jpg  
Obrázok 014.jpg  
1/1
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať