Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Dávno som chcel dať tento rezeň, s nožičkami a pipíkom
IMG_2385.jpg  
11 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Karfiolová polievka a kurací perkelt s nokami.
11 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

šošovicová polievka na kyslo, slivkove gule s makom
10 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Polievka z mäkkej bobovice (veľká strakatá fazuľa) s údeným mäsom a domácimi širokými rezancami, cesnakové lángoše.
10 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes máme pórovú polievku s haluškami, lečo s klobáskou, a na prilepšenie bábovku.
Obrázok 6215.jpg  
Obrázok 6218.jpg  
Obrázok 6219.jpg  
1/1
10 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
zeleninová polievka, vyprážaný karfiol, hranolčeky, cviklovo-chrenový šalát. Poobede prídu vnučky - klasika - palacinky
10 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Polievka šampiónová , pirohy s pochúťkovou smotanou a škvarkami. K tomu acidko.
10 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja som mala na obed aj na večeru tatarčené pirohy. Tak mi chutili, že som sa ich až prejžrala. K nim bola upražená slaninka s cibuľkou a pórom. Ten pór bol vynikajúci, veľmi mi k tomu chutil.
10 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Šošovicová polievka na kyslo, a k nej smotanovo-slaninkový osuch so syrom. Polievka bude aj na zajtra.
10 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

kuracia polievka, rozporcované krídelká, iba tie dve časti kde je mäso - vypražené zemiaková kaša, uhorka, cvikla, alebo tatarka
10 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes máme karfiol, zapečený so syrom a kyslou smotanou, varené zemiaky.
Obrázok 6230.jpg  
Obrázok 6232.jpg  
Obrázok 6238.jpg  
1/1
10 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

ja som mala tvorivý deň včera a tak som uvarila pre decká cesnačku, pre deda kapustničku, pre všetkých bryndzové halušky, pre mňa a pre segru kapustové a potom som upiekla kysnuté hrebene s tvarohovo-pudingovou plnkou -čokoládový. Na dnes ostalo polievky dosť, tak len druhé a to : jahňací chrbát + naporciovaný zajac obalené v grilovacom korení a vo veľkom pekáči na hromade strúhanej zeleniny ako - mrkva, zeler, cesnak , cibuľa a paprika, som to udusila v trúbe a pred koncom odokryjem, aby to malo peknú kôrku.
10 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j Pozri príspevok
receptík si prosím..dakujem
2 šálky polohrubej múky, 2 šálky pr. cukru, 1/2 prdopeč, 3 vajíčka, 3 dl mlieka, 250g margarínu /ja dávam iba 125, pretože je potom moc mastný/, škorica, hrozienka, tvaroh, cca 1 kg jabĺk, 2 vanilkové cukry....

..múku, pr. cukor a prdopeč zmiešame a polovicu hmoty nasypeme na vymastený a múkou vysypaný plech, nato dáme postrúhané jablká zmiešané s tvarohom, hrozienkami, škoricou a vanilkovým cukrom /ja pridávam ešte trochu pr.cukru/.
Nato vysypeme druhú časť sypkej zmesy. V mlieku rozšľaháme vajíčka a vylejeme na vrch. Nato nastúhame margarín /vážne bohato stačí 1/2 z uvedenej dávky/.... Pečieme asi 45 minút pri 150 stupňoch..... Dobrú chuť !
10 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Včera bolo hojno.. dnes bude......tekvicový prívarok, asi s uvareným vajíčkom a zemiakmi.
Obrázok 6285.jpg  
10 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

U nás zemiaky s kyslou kapustou, opraženou cibul'ou a údeným mäsom. Z ostatnej kapusty a vody ašte kapustová polievka s klobásou, údeným a hubami.
10 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
Dnes máme na obed tak na rýchlo patizón nakrájaný na plátky , vysmažený v trojobale so syrom a šunkou, zapekané zemiaky, a k tomu zeleninový šalát,(klíčky, brokolica, avokádo,čierna reďkvička,rajčiny,paprika ,pór, uhorky ). Dobrú chuť k obedu všetkým..
10 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..u nas dnes segedinsky gulas s domacou kysnutou knedlou..
10 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..u nas pre seniorov husta sladka fazulova polievka s chlebom, vnukovi na panvici osmahnute kuracie prsia, magane zemiaky, leco..
10 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

vyprážané morčacie prsia, opekané zemiaky a kapustový šalát
10 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Kuracia polievka, kuracie rezne v cestíčku, kaša
10 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať