Zavrieť

Porady

Parkovanie oproti brane

ludia sused sa strasne vyhraza ze mi da odtiahnut auto ze mu stojim oproti brane ale stojim pri tom na druhej strane cesty a iba castou auta foto dodam neskor... co si o tom myslite?
Naposledy upravil mzeravik : 14.09.12 at 11:03
14092012004.JPG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    To by som chcela vidiet toho, kto ti odtiahne auto. Ved ziadnen vjazd do brany neblokujes .....

    mzeravik je offline (nepripojený) mzeravik

    mzeravik
    sak nic neblokujem ale ked da odtiahnut tak nahlasim kradez a dam typ kto to je!!!
    protismer neprotismer - stojim pred svojim domom

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Pokial mu nezavadzias pri vjazde do dvora,alebo nestojis niekde,kde je zakaz zastavenia, tak sa sused moze akurat tak na lamparni stazovat...
    Naposledy upravil arizona : 14.09.12 at 19:08

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    mzeravik Pozri príspevok
    sak nic neblokujem ale ked da odtiahnut tak nahlasim kradez a dam typ kto to je!!!
    protismer neprotismer - stojim pred svojim domom
    Kvoli tomu protismeru by si mohol dostat papucu (a pokutu), ale na odtiahnutie to aj tak nie je.
    A stojis na verejnej komunikacii, ci uz tam mas dom alebo nie.
    Musis nechat volny priestor podla zakona na ceste aj na chodniku, ak do neho zasahujes.

    mzeravik je offline (nepripojený) mzeravik

    mzeravik
    ten protismer netreba riesit to je moja chyba ale ide o to miesto na statie a odtiahnutie co tu po ulici vykrikuje niekto a miesta je dostatok aj ked podla fotky az tak nevyzera. len ma ten dotycny hneva dost.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..ale no!..však prikývni, nech zavolá odťahovku!..má asi dosť peňazí!..ponúkni mu svoj mobil, nech si nerobí škodu a milo mu vysvetli, že aj číslo mu naťukáš!..a že aj políciu hneď môže,rovno mu dajú pokutu za neoprávnený výjazd!....
    (susedovi sa asik nevydaril plán na víkend a tak má nervy,a odnesieš to ty!)

    mzeravik je offline (nepripojený) mzeravik

    mzeravik
    ja som mu povedal nech kludne zavola ale to neni len teraz on ma proste furt cosi... keby aspon do krcmy ho zena pustila... ale to vie ze by dlho neprisiel kolko ludi ho tam "caka"

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    mzeravik Pozri príspevok
    ja som mu povedal nech kludne zavola ale to neni len teraz on ma proste furt cosi... keby aspon do krcmy ho zena pustila... ale to vie ze by dlho neprisiel kolko ludi ho tam "caka"
    Šak sa musí nejako vyventilovať nie? Problém je možno úplne inde, veď sa v kľude porozprávajte, možno má problém vôbec vôjsť do brány, tak mu ukáž ako sa to má. alebo úplne ný. Možno sa len chce skamarátiť a nevie ako na to.

    mzeravik je offline (nepripojený) mzeravik

    mzeravik
    hej asi mu budem muset ukazat ako sa parkuje to male punto ale už ked som sa stahoval mal problemy takze ja ho neriesim dokedy nemusim

    dakujem vsetkym za reakcie

    p.s. idem to auto otocit

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Ak je to obojsmer a nie je značka povoľujúca parkovanie, tak si zmerajte, či na ceste zostali voľné aspoň 3m pre každý smer. Inak Vás môžu odtiahnuť.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mzeravik Pozri príspevok
    sak nic neblokujem ale ked da odtiahnut tak nahlasim kradez a dam typ kto to je!!!
    protismer neprotismer - stojim pred svojim domom
    ...hm ......a keby sa on postavil pred svoj dom ???
    Ty pred svojím , on pred svojím .........značky nevieme .....
    Takže ????
    mzeravik Pozri príspevok
    hej asi mu budem muset ukazat ako sa parkuje to male punto ale už ked som sa stahoval mal problemy takze ja ho neriesim dokedy nemusim
    dakujem vsetkym za reakcie
    p.s. idem to auto otocit
    ...jeho nemusíš ....
    Porieš radšej parkovanie na svojom pozemku tak , ako má sused ...

    ....a OBAJA budete mať pokoj .................................( teda možno )....

    ...a ozaj ...čo je to za priestor bez , ako končia tie betónové kocky ???
    Lebo mne to prichodí ako vjazd na pozemok k domu ....hm .......či ...????

    Malé Punto ???....šak Megane o nič väčší ....

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Tiež ma zaujali tie betónové kocky . Sused má jednu radu a Ty dve. Čosi mi hovorí, že chodník to asi nebude, ale je to za účelom parkovania. Mýlim sa ...či...?

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Štve ťa? Zavolaj kamoša, ktorý má aspoň 3,5 tonového tátoša, nech tam zaparkuje a aspoň na týždeň. Či potom zavolá odťahovku - len do 2000kg (max. 2500kg sú tie sračky).

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    ja keď prídem domov vždy nacúvam pre vlastnú bránku a premávka môže byť ako na václaváku, tebe čo bráni ak tam máš miesto tak si rovnako ješitný ako sused pred tebou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.