Zavrieť

Porady

Eshop s oblečením pre ženy problém zohnať dodávateľa?

Zdravím, chcel by som realizovať svoj nápad a spraviť eshop s oblečením, doteraz som takto predával iba elektroniku tak chcem skúsiť aj nejaký iný segment. Začal som to teda budovať a zháňať si informácie, už hodiny hľadám dodávateľov ale som úplne bezradný, našiel som niečo v ČR, niečo aj u nás no všade majú toho len málo a väčšinou ich internetová prezentácia je úplne slabá (napr. taký Eurostock). Zamerať by som sa chcel skôr na značkové a kvalitné oblečenie ako na rôzne čínske handry či veci zo Starej Vajnorskej, či PL. Pri elektronike vám stačí mať 2-3 dodávateľov a rovno predávate, v oblečení a doplnkoch to takto ale zjavne nefunguje.

Tiež napríklad všetci dodávatelia používajú cez obrázky vodotlač - snád si sortiment nebudem musieť sám reálne nafotiť na nejakej figuríne (?).

Zo začiatku nechcem nakupovať veľa naraz ale skôr menej a s rozvahou podľa toho čo sa bude javiť, že sa bude lepšie predávať.

Nemáte teda prosím kontakt na niekoho alebo nevedeli by ste ma aspon nejak usmerniť, čo ďalej vo výbere dodávateľa a načo sa zamerať? Google nejaké výsledky dal, ale aj tak sa mi z nich veľa nepozdáva. Ešte by som pripomenul, že sortiment má byť orientovaný na ženy (bude tam móda, obuv a doplnky)... Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    LeaSl je offline (nepripojený) LeaSl

    LeaSl
    s dodávateľmi poradiť neviem, čo sa týka tých fotiek, skús ich osloviť, stáva sa, že na ich webstránke majú foto s vodotlačou, ale bez nej ich majú na CD a pokiaľ od nich budete brať tovar, tak fotky poskytnú zdarma na CD, alebo za nejaký nízky poplatok.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko


    ja nechapem naco je dodavatelovi, ze ma na stranke fotky s vodotlacou... aby si ich nestiahol iny dodavatel? detinske, aj tak nie su jeho tie fotky urcite...
    Dobry den, vedela by som Vam pomoct s tym dodavatelom kvalitneho znackoveho oblecenia made in Italy, mame velkoobchod na zapadnom Slovensku. Napiste mi email s kontaktom na Vas prosim na zuzanamustang@gmail.com

    Dakujem

    Deejay93 je offline (nepripojený) Deejay93

    Deejay93
    Ponukam predaj znackoveho oblečenia pre e-shopy.Jedna sa o tovar značiek Adidas,Puma,Nike,Dolce and Gabana,Replay,Gues,Ed hardy,Diesel,Reebok,Sergio Tachini a ine,Bizuteria,Hodinky sportova Damska a Panska obuv pripadne info 93danielso93@gmail.com

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    blavaciko Pozri príspevok


    ja nechapem naco je dodavatelovi, ze ma na stranke fotky s vodotlacou... aby si ich nestiahol iny dodavatel? detinske, aj tak nie su jeho tie fotky urcite...
    tie fotky musia byť jeho,veď to je jeho tovar,ktorý predáva.A prečo tam má vodotlač?No nafoť si pracne celý svoj obchod,alebo si to zaplať,aby ti to niekto urobil,a keď potom nájdeš svoje fotky v inom eshope,ktorý ti ich ukradol a má ich bez práce,a zadarmo,tak som zvedavá,ako ťa to poteší.To nie je detinské,to je AUTORSKÝ ZÁKON.
    http://www.novinky.cz/finance/293095...etitisice.html
    na Slovensku to platí rovnako.
    Naposledy upravil kopretinka : 13.02.13 at 19:26 Dôvod: doplnenie info

    Eshop s oblečením pre ženy problém zohnať dodávateľa?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.