Zavrieť

Porady

prerušené konanie po lehote na katastri

Dobrý deň,
stala sa mi taká vec, predali sme byt, prerušili nám konanie, chýbal ešte jeden doklad, ten sme dodali,
a teraz pozerám na portali katastra, že je prerušené konanie po lehote. ten doklad sme dodali posledný deň lehoty, ktorá bola na doplnenie. Čo máme urobiť ďalej ? písomne sme zatiaľ nič nedostali.
Ďakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    No posledný deň lehoty bola nedeľa, a keď som si to telefonicky na katastri preverovala, povedali mi, že to stači podať v pondelok. Ale teraz neviem ....

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No moja milá zlatá - neviem, neviem. Posledný deň = nedeľa (vtedy sa "nedělá") - pondelok - to je posledný deň + 1. Oni skúmajú, kedy to tam skutočne bolo doručené. A v pondelok už bolo neskoro.
    Takže zase pekne od začiatku (aj s poplatkami).

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Majasenec Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    stala sa mi taká vec, predali sme byt, prerušili nám konanie, chýbal ešte jeden doklad, ten sme dodali,
    a teraz pozerám na portali katastra, že je prerušené konanie po lehote. ten doklad sme dodali posledný deň lehoty, ktorá bola na doplnenie. Čo máme urobiť ďalej ? písomne sme zatiaľ nič nedostali.
    Ďakujem za radu
    Nič ...len čakať ....

    Že bolo prerušené konanie ešte nič neznamená ...proste ste nedodali komplet dokumentáciu .
    Doklad ste doručili v lehote , no právnik katastra bude znova skúmať všetky papiere ...čiže dôjde k predlženiu čakacej lehoty ...

    Len či máte potvrdené od katastra to prevzatie v tej lehote ....
    Ak ste prešvihli konanie , nuž všetko od znova absolvovať ...čiže znova čakačky a poplatky ...

    prerušené konanie po lehote na katastri

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.