Zavrieť

Porady

doklad taxi sluzba uctovanie

priatelia ako by ste zauctovali potvrdenie z taxi sluzby v alfe ?


Ja som nazoru ze by to malo byt ako prevadzkova rezia, je tak?

vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stuko je offline (nepripojený) stuko

    Po vyštudovaní dvoch vysokých škôl (právo, management) sa plne venujem obom činnostiam. ...viac stuko
    ahoj bolo ta potvrdenka od taxikara klient isiel v ramci vykonavania svojej zivnosti z miesta a do miesta b v ramci mesta a ta suma bola okolo 300

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    ak to nebolo v mieste bydliska, tak takýto doklad by som uznala ako daň.výdavok a naúčtov.ho , ako súčasť cestáku prevádz..réžia.

    stuko je offline (nepripojený) stuko

    Po vyštudovaní dvoch vysokých škôl (právo, management) sa plne venujem obom činnostiam. ...viac stuko
    dik, som si to myslel aj som to tak zauctoval.

    ale mam este jeden doklad od inej taxisluzby a tam to uz bolo v ramci mesta, to sa asi zapocitat moc nebude dat, ze ? hm ? ...

    stuko je offline (nepripojený) stuko

    Po vyštudovaní dvoch vysokých škôl (právo, management) sa plne venujem obom činnostiam. ...viac stuko
    svojim sposobom ano, od januara mam asi 4 taketo doklady, myslis ze by mi daniari zobrali nazor, ze kvoli robote (praca v mediach) , ktora zacinala v skorych rannych hodinach ? (04,00 hod) ?

    enad je offline (nepripojený) enad

    enad
    Ja mám problém s taxi bločkami a to ten, že SZČO má zákupený 3-mesačný lístkok na MHD (samozrejeme v inom meste ako je miesto uvedené v ŽL) ale okrem toho občas využíva aj taxi. Lebo nie vždy sa dá rýchlo prepraviť MHD. Môže si takéto bločky uznať, aj ked má kúpený ten 3-messčný lístkok na MHD?
    Ďakujem
    Naposledy upravil enad : 10.03.06 at 06:53

    doklad taxi sluzba uctovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.