Zavrieť

Porady

pomoc pri podnikatelskom pláne

Prosím Vás vedel by mi niekto pomôcť z vypracovaním podnikatelského plánu na kozmetický salon do školy? Veľmi pekne ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..fuha!..škola určite dala presné pravidlá, podľa ktorých musí podnikateľský plán byť vypracovaný..a to nemáme..a dostali ste aj školenie k tomu, určite..a učiteľka predmetného predmetu vás určite navedie, čo a ako..nevrav, že nie, vlani som to absolvovala...nie je to ťažké, chce to len chuť a fantáziu...a na nete nájdeš predlohy, aj pomoc...trochu roboty budeš mať s výpočtom ,dotáciou, účtovníctvom-ale to sa v škole učíte...

    ...daj do google-tu cez poradu...
    Áno dala nám štruktúru podla ktorej som si sama vypracovala svoj podnikatelský plán ale vrátila mi ho tak preto prosím o pomoc.ďakujem
    potrebujemto v utorok odovzdať.prosím pomôžte mi ak vám pomôže poslala by som vám môj pod.plán a mohli by ste sa na to pozrieť

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    marcelirv33 Pozri príspevok
    potrebujemto v utorok odovzdať.prosím pomôžte mi ak vám pomôže poslala by som vám môj pod.plán a mohli by ste sa na to pozrieť
    ..

    ..svoj podnikateľský zámer musíš pri maturitnej skúške obhájiť..teda obkecať, ak sa ťa spýtajú na detaily, musíš vedieť, čo a ako máš napísané a mať o tom aj predstavu..preto nie je dobré, aby ti to robil niekto iný...daj si tu do vyhladávača "podnikatelský zámer kozmetický salon"..a klikni na google..vyhodí ti asi 20 zámerov, prečítaj a prispôsob si svoj..

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    marcelirv33 Pozri príspevok
    Áno dala nám štruktúru podla ktorej som si sama vypracovala svoj podnikatelský plán ale vrátila mi ho tak preto prosím o pomoc.ďakujem
    ak si PP vypracovala podla zadanej struktury, ku ktorym castiam mala ucitelka vyhrady?

    pomoc pri podnikatelskom pláne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.