Zavrieť

Porady

Nevybavená objednávka zo Sportsdirectu (UK)

Zdravím, objednávam pravidelne z anglickej stránky www.sportsdirect.com. Naposledy som objednal v pondelok, všetko prebehlo v pohode tak ako vždy, až na to, že mi neprišiel mail s potvrdením, že všetko prebehlo v poriadku a taktiež ani mail s tracking number, pritom peniaze strhli z účtu a veci by som mal mať už doma. Toto isté sa stalo známemu, ktorý objednal 3 dni predomnou. Skúšal som tam volať, nakoľko na mail nereagujú oni vôbec, bol som ale 13ty v poradí na linke sťažností. Vedel by mi niekto poradiť čo mám spraviť? Resp. čo môže byť dôsledok tohoto problému, alebo sa niekomu niečo podobné už stalo? Budem veľmi vďačný.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    aktaK je offline (nepripojený) aktaK

    aktaK
    pozri sa do "my account", dalej "order history", tam sa ti objavia tvoje posledne objednavky...
    chod mysou na ten zlty riadok "more+",
    co sa ti objavi v okienku?
    "order has been shipped" - v tom pripade ti objednavku poslali...teoreticky najneskor v pondelok by ti mohol balik príst...
    ale ak sa ti v okienku neobjaví ziaden text, tak objednavku nevybavili...

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    lujza.j Pozri príspevok
    kamenná predajňa v BA http://reality.etrend.sk/komercne-ne...iga-sport.html tuším, že už otvorená
    od utorka je otvorená aj v nákupnom centre Eurovea
    "Order has been shipped", včera prišlo do Bratislavy, takže v pondelok by som mal mať doma. Ďakujem veľmi pekne za radu Tak asi mali problém v mailoch iba, našťastie. Ešte raz ďakujem.

    aktaK je offline (nepripojený) aktaK

    aktaK
    lujza.j Pozri príspevok
    kamenná predajňa v BA http://reality.etrend.sk/komercne-ne...iga-sport.html tuším, že už otvorená
    dobrá info pre tých, čo to majú poruke...ktovie, aké ceny tam budú mať....

    dokonca sportsdirect zľavil poštovné: namiesto 14,99 libier účtuje už len 8,99 libry,
    čo ma maximalne potešilo, podľa článku sledujem, že to zachytilo pomerne málo ľudí
    no neviem, či to bude už nastálo, alebo je mimosezóna, alebo čo, ale už 2x po sebe mi takto naúčtovali...

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    ano predajna je uz otvorena... ja v SportsDirect nakupuje v podstate len tenisky, a tam maju na ne ceny celkom dobre, od 8 (vynimka) cez 35 (vacsina) az do 80 € (mozno 2 druhy)... takze ceny relativne dobre, vzhladom na "znackovy tovar"
    aj ked som nic nekupil, bo planujem coskoro navstevu londyna, tak to vezmem tam osobne...
    ale vravim, tenisky maju za relativne dobre ceny, i ked nie uzasne
    Dobrý deň, viem niekto poradit aj mne? vcera som prvykrat objednavala sportsdirect. Najskor mi to vobec neslo zaplatit( nechcela som sa registrovat na paypal , ale zaplatit ako host)..Toto som potom vyriesila, zaregistrovala sa. Prisli mi 2 emaily z paypal( cislo transakcie, adresa, suma...) Z directu mi neprislo ziadne potvrdenie objednavky, nic. Ked sa prihlasim na ich stranku vsetko mam stale v kosiku a v historii objednavok taktiez ziadne info. CO to znamena? Neviem ci to mam znovu zaplatit, ci ako..V cakajucich platbach nemam tiez zatial nic. dakujem

    silviiaa je offline (nepripojený) silviiaa

    silviiaa
    Chcela by som si objednať tovar z anglickej stránky www.sportsdirect.Môžem sa k nekomu pridať.Kto už má s tým skúsenosti.Ďakujem.

    xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

    xtriadax
    silviiaa Pozri príspevok
    Chcela by som si objednať tovar z anglickej stránky www.sportsdirect.Môžem sa k nekomu pridať.Kto už má s tým skúsenosti.Ďakujem.
    stránka je po slovensky a objednávaš ako v každom eshope. Ale ak chceš za nejaký poplatok to urobím za teba

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    silviiaa Pozri príspevok
    Chcela by som si objednať tovar z anglickej stránky www.sportsdirect.Môžem sa k nekomu pridať.Kto už má s tým skúsenosti.Ďakujem.
    nemáš niekoho z okolia....ja som si v robote obj. dali sme sa dokopy cca. 4-ria a poštovné sme si rozdelili.....

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Bol som v SportDirecte v KE a ceny sú napr. takéto:

    vec za 10 GBP tam stojí 15 EUR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.