Zavrieť

Porady

Trhy v TYCHY -aranžérsky a floristický materiál

Ahojte,prosím,vie mi niekto poradiť?Počula som,že v TYCHY v PL sú nejaké trhy,kde sa dá nakúpiť aranžersky a floristický tovar ?

Dakujem a prajem vela radosti v srdiečku a vela lasky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Ivka 2102 je offline (nepripojený) Ivka 2102

    Ivka 2102
    Lujzi,dakujem za linky,potešili ma :-)
    neviete nahodou,či tam je podmienkou nakupu živnostensky list?

    Dakujem a prajem čarovny večer Ivka

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Ivka 2102 Pozri príspevok
    Lujzi,dakujem za linky,potešili ma :-)
    neviete nahodou,či tam je podmienkou nakupu živnostensky list?

    Dakujem a prajem čarovny večer Ivka
    skús pozrieť podmienky predaja ak tam také niečo v tých linkoch je, až tak detailne som to nekukala....ak tam je kontaktný mail skús tam napísať...

    Ivka 2102 je offline (nepripojený) Ivka 2102

    Ivka 2102
    Lujzi,ahojik,partala som v tych linkoch,ale k ničomu som sa nedopatrala :-(.
    Neviem,či toto nie su iba dajake velkoobchody s kvetmi.Ja som počula,že tam by malo byt dajake trhovisko tak ako trebars v Jablonke,v tešíne,v targu a na nom by mali predávate pre aranžerov a floristov umele kvety,sušinu,stuhy....atd.Už tu sedim hadam 4 hodky a nič som tu nevypatrala.
    Ty nevieš o tom nič bližšie?

    Dik a prajem ti vela radosti v srdiečku.Pa
    Ahoj. Ja chodím do Tychoch pravidelne. Sú tam skutočne krásne veci a ceny sa nedajú porovnávať so SVK. Nakupujú tam najmä kvetinári a potom to tu predávajú aj s 200 % rabatmi. Aj viac. Sú tam rôzne druhy obchodov. Malé obchodíky, kde sa dajú kúpiť rôzne sošky, poháriky a iný dekoračný materiál. Ale aj plno stúh, orgánz, kvetov-či už živých či umelých a rôzny iný dekoratívny materiál. Je tam aj burza, kde sú otvorené stánky. V niektorých obchodoch sa dá nakupovať iba na faktúru (čo zrejme potrebuješ mať nejakú živnosť alebo firmu). Ale vo väčšine obchodoch sa dá nakupovať aj bez toho normálne. Skutočne sa tam oplatí zájsť. V každom ročnom období sa tam nachádzajú iné veci. Teraz tam budú vianočné stromčeky, rôzne lampáše a podobne. Ale aj veci do záhrady ako celý rok. My tam chodíme v soboty o tej cca 4-5 ráno, lebo neskôr je tam dosť ľudí a dlhšie trvá, kým sa dostaneš na radu.

    Trhy v TYCHY -aranžérsky a floristický materiál

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.