Zavrieť

Porady

Jozef Bukaj

deň, chcem sa spýtať, či má niekto skúsenosť s kartárom a jasnovidcom, Jozefom Bukajom. Zaujímajú ma skúsenosti, výsledky, pocit z tohoto človeka, odporúčania. Pozitívne aj negatívne. Ďakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123 Pozri príspevok
keď už ide o zamestnanie (povolanie) či dosiahnuté vzdelania ani titul nie je správne napísaný v profile ....teda pochybujem, či ozaj neklameš, nakoľko aj Tvoje vyjadrovanie nesvedčí o Tvojom údajnom poste.....
buchač Pozri príspevok
...a sa aj čítaš ???...viď zvýraznené ...
AK DÁŠ - zverejníš svoje meno , adresu ...tak potom POUVAŽUJEM o pravdivosti Tvojho príspevku .....
P.S.:
...či si advokátka ( vcelku ne/úspešná ) alebo nie , je ( mne ) úplne jedno ...
Mal som možnosť diskutovať s jednotlivcami , ktorí mali dva tituly pred a dva za menom ...a trieskali od veci ...( neber ale osobne )...
...možno nedokončená ...preto len ten Judr ....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ešte niečo!
juddy
Ak taketo hluposti sa tu o nom budu pisat ze nic nevie budete mat probl. za antireklamu, ohovaranie a.p
Nevyhrážaj! Darmo si judr - prd ti to pomôže, keď sa na teba pripraví JuDr.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
A ešte niečo!
Nevyhrážaj! Darmo si judr - prd ti to pomôže, keď sa na teba pripraví JuDr.
...a si vieš predstaviť , keď nabehne doktor práv JUDr. ???
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja som myslela, ze tu rozoberate temu RUDY-tvoj anjel-), toto je asi niekto iny, ale aj totozny-)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1 Pozri príspevok
Ja som myslela, ze tu rozoberate temu RUDY-tvoj anjel-), toto je asi niekto iny, ale aj totozny-)
kto to je? nemám TV,nie som v obraze
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka Pozri príspevok
kto to je? nemám TV,nie som v obraze
...henten pacient to je ...



http://posolsvetla.webnode.sk/relacia-tvoj-anjel/


.....áááá kua .....žeby reklama ???
Pri tomto skôr na odradenie ....hehhe
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač Pozri príspevok
...henten pacient to je ...

.

http://posolsvetla.webnode.sk/relacia-tvoj-anjel/
.....áááá kua .....žeby reklama ???
Pri tomto skôr na odradenie ....hehhe
http://www.cas.sk/clanok/236977/suva...zblaznila.html
podobný pacient
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Su veci, ktore nevieme vysvetlit, snazime sa pochopit a "dusa" cloveka je este stale neprebadana tak dostatocne, aby sme si mohli povedat, je to tak, nie je to tak. Zial, smutne je, ze na neznalosti ludi, dovercivosti, zufalstve,hladania pomoci sa nabaluju ludia, ako ti 100% vestci z telky. Tak ti s duchovnom maju spolocne asi tolko, ze maju sny, ako kazdy z nas.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...fasa...
Z jej slov naskakuje husia koža. Silvia Šuvadová totiž tvrdí, že otvára svoje tretie oko a komunikuje so svetelnými ľuďmi, ktorých nazýva svojimi ochrancami.
Mal som kolegyňu , ktorá bola takto postihnutá ...
Na stole v kancli baterka , vedľa kalendára ...
Raz som sa pýtal , že na čo ju tam vlastne ona má .............kogegyni , sediacej oproti , už trhalo ústami ( bola v obraze - ja nie )...
Odpoveď som dostal asi v takom význame , že si osvecuje tretie oko , umiestnené ako Kyklop ...uprostred čela ...
Kua , ja starý dilino som normál stratil reč ...vedel som o nej , že je trafená , ale že až tak ???
Onehdá , jak bolo zatmenie slnka ...hééérečka vzala dovolenku a tri dni zo spálne nevyšla ....aspoň tak sama priznala ...

Trafená ??? ...nuž , ani nie tak veľmi silno , ale bohovo presne ...
0 0
faufau faufau

faufau je offline (nepripojený) faufau

Ahojte, chcela by som Vás všetkých upozorniť, aby ste si dali veľmi veľký pozor, keď pôjdete tomu "liečitelovi" on sa tak nazýva. Vyplakával predo mnou, že sa mu vyhrážajú mafiáni a že potrebuje peniaze, že babka povedala, že mu pomôžem tak stále skuhral, tak som mu ich požičala minulý rok, dodnes mi nevrátil žiadne peniaze a keď som ich od neho žiadla už milionkrat, tak mi povedal, že som zlodejka a že ked nebude chcieť, tak mi žiadne peniaze nevráti. Vyhrážal sa mi, že sa mi všetko zlé vráti 33 krát. No je neuveriteľný neprofesionál. Vzhľadom nato ako sa zachoval, že ma okradol (a nie som jediná) a vyhrážal sa mi, tak ho udám na políciu za vyhrážanie, všetky zmluvy, ktoré som s ním uzatvorila a mám ich spečatené notárom som predala právnikovi a oslovila som média, s ktorými natočím pravdivý príbeh, ktorý sa bohužiaľ skončil pre mňa zle.
Ešte jedna zaujímavosť, ja som "absolvovala liečbu" a on sa mi vyhrážal, že povie tej jeho "slávnej babke", že aby zrušila moje tri prinia, ktoré sú súčasťou liečby, pritom som si t o zaplatila príliš vysokou cenou a že mi nedá zlatý obal, ktorý som si zaplatila. Na veľa jeho zákazničiek sa vyjadroval veľmi nepeknými nadávkami, ktoré tu nebudem písať ale začínajú sa na "p...a" a "k....". Keď som sa ho spýtala, prečo si nepožičia od tých jeho bohatých kamarátov, ktorý k nemu chodia, tak mi povedal, že to nemôže urobiť, lebo že by klesol v ich očiach a že to si nemôže dovoliť, že by mu to poškodilo reputáciu. Tento človek možno niečo vie robiť, hlavne klamať, vydierať a urážať ľudí a okrádať, takže to, že možno vie vykladať sa ďaleko stráca za tým, čo mi urobil a ako sa správa (vydieranie, urážanie, vyhrážanie, okrádanie). Keď som ho upovedomila, že mi máme spísanú zmluvu u notára, ktorá je platná, tak mi napísal, že "vy myslíte tie zdrapy papiera?" Alebo mi povedal, že "idem k vám k vašim rodičom" a ja mu hovorím nech sa páči, čakám vás tu, poženú váas odtialto svinským krokom. A to je len stotina z toho, čo som ja mala tú česť zažiť pri tomto človeku. takže v blízkej budúcnosti si budete môcť pozrieť dokument o tom ani ho nemôžem nazvať človekom.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

faufau - napíšem to otvorene a bez obalu - si
!

Prečítala si si už na neho referencie a poznatky? Asi nie - len ako taká ťava si mu naletela.
Mnohí na toto upozornili - no niekto má klapky na očiach, že?
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

kartár, jasnovidec, liečiteľ, veštec... tomu môže veriť iba mentálne zaostalý človek
0 0
sankher sankher

sankher je offline (nepripojený) sankher

Mila faufau.... skoda len jednej veci ze vsetko co pisete pisete s psychyatrickej liecebni v ktorej pocas ergoterapie mate moznost aj na pracu s PC. Vsimam si Vas co o kazdom tu pisete strihate si fotky roznich ludi s casopisov a rozpisujete sa ako keby to bola fakt skutocnost. To ze k nam do ustavu ste pirlli v zubozenom stave t.j smradlava,spinava, a.p Vam nedava pravo na to aby ste klamali!!! Vas kadzi pozna ako chronicku klamarku ! Ale ved pravda sa ukaze. Ja len Vam radim kym Vas nezbavili svoj pravnosti nemali by ste take vymysli pisat !!! nakolko mozete za to brat trestnopravnu zodpovednost. Berte to ako radu priatela ... A vecer Vas ocakavame aj s ostatnimi na veceru ani vcera ste neboli!
0 0
sankher sankher

sankher je offline (nepripojený) sankher

Ja si myslim jedno ten kto ma IQ ten tomuto neuveri a ak chce presvedci sa sam ! Ten kto IQ nema bude verit kade komu ako aj napriklad nasim pacientom ako pani FAu Fau a.p
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

sankher Pozri príspevok
Mila faufau.... skoda len jednej veci ze vsetko co pisete pisete s psychyatrickej liecebni v ktorej pocas ergoterapie mate moznost aj na pracu s PC. Vsimam si Vas co o kazdom tu pisete strihate si fotky roznich ludi s casopisov a rozpisujete sa ako keby to bola fakt skutocnost. To ze k nam do ustavu ste pirlli v zubozenom stave t.j smradlava,spinava, a.p Vam nedava pravo na to aby ste klamali!!! Vas kadzi pozna ako chronicku klamarku ! Ale ved pravda sa ukaze. Ja len Vam radim kym Vas nezbavili svoj pravnosti nemali by ste take vymysli pisat !!! nakolko mozete za to brat trestnopravnu zodpovednost. Berte to ako radu priatela ... A vecer Vas ocakavame aj s ostatnimi na veceru ani vcera ste neboli!
muhehehehehehehehehe ty si tiež dobrý pacient,ty si asi bukaj,že?
1 0
sankher sankher

sankher je offline (nepripojený) sankher

MONI ... VIEM CO TI CHYBA TEPLY ROZOK
0 0
sankher sankher

sankher je offline (nepripojený) sankher

BUKAJ? JAAJ.. NO JASNEE A BUDEM SA TU OBRANOVAT TEN BUKAJ ANI NEVIE PODLA MNA ZE CO TU O NOM PISU!!! ALE OK.. LEN TU FAU FAU VAZNE POZNAM A VIEM KTO TO JE!
0 0
sankher sankher

sankher je offline (nepripojený) sankher

Bola u neho nasa spoluchatarka. A pani tvrdi ze je dobry.. chod a skus uvidis
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať