Zavrieť

Porady

zaloba pre posmyknutie v bazene

dobry den, chcem sa spytat aka je sanca na uspech pri podani zaloby na prevadzkovatela virivky, v ktorej som sa na klzkom schodiku skoro zmrzacil. pri vychadzani z virivky som sa posmykol na poslenom schodiku pricom som si zlomil lavu ruku v zapesti, utrpel vyron v clenku a udrel hlavu. co mozem pozadovat a aka je sanca na vysudenie odskodneho

dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

vieš čo, daj žalobu na súd a žiadaj odškodné vidím to tak milión eur... šak si utrpel škodu, nemohol si pracovať, podlomilo sa ti sebavedomie, nemajetková ujma, určite sa ti aj susedia smiali, keď si behal so sadrou... no zaplatíš síce 6 % zo žalovanej sumy t.j. nejakých trápnych 60 000 € ale ak to vyhráš tak aj poplatok ti vrátia... právnik zoberie tak 20 % zo žalovanej sumy t.j. trápnych 200 000 € ale keď vyhráš budeš v balíku... a keď nie... no tak som sa pomýlil.. ale risk je zisk
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

ja by som sa osobne moc nechválila, že som nešikovná a nedávam pozor, keď vychádzam z vírivky... a nie ešte niekoho chcieť obviniť za niečo, za čo vlastne ani nemôže.... stále neviem, za čo vlastne môže prevádzkovateľ? že ste sa nedržali zábradlia a pošmykli ste sa ? pretože ak sa chce niekto súdiť, musí mať skutočný dôvod....
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

JAJA11 Pozri príspevok
ja by som sa osobne moc nechválila, že som nešikovná a nedávam pozor, keď vychádzam z vírivky... a nie ešte niekoho chcieť obviniť za niečo, za čo vlastne ani nemôže.... stále neviem, za čo vlastne môže prevádzkovateľ? že ste sa nedržali zábradlia a pošmykli ste sa ? pretože ak sa chce niekto súdiť, musí mať skutočný dôvod....
za peniaze sa priznajú ku čomukoľvek... a súdna sieň + média + veľa amerických filmov robia svoje...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

JAJA11
pretože ak sa chce niekto súdiť, musí mať skutočný dôvod....
...kto chce, dôvod si nájde - i keď ten dôvod stojí za
.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pošmykol som sa vo vlastnej kúpeľni pri vychádzaní z vane ...
Kachličky boli suché , na zemi podložka ...

Tým došlo k tomu , že som si drbol prdel , natrhol riť , narazil gule , rozbil pery , vypadol mi nárazom o roh vane jeden zub ....
Zároveň mi následkom úrazov stúpol adrenalín a klesla hladina cukru v tele , čím som šiel do hypoglykémie a musela prísť záchranka...
O psychickej ujme ani nevravím ...

Otázka :

Môžem žalovať manželku za toto všetko ?
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
My sme boli minulý rok v aquaparku v Dolnom Kubíne, manžel si nedával pozor a šmykol sa na schodoch...bol to veľmi škaredý pád, chválabohu žiadna zlomenina, ale polovička
rite a kus stehna totálne modrá pekne dlho....a koho sme mali zažalovať? Ani nás to nenapadlo. Proste mal sa držať zábradlia.....
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

buchač Pozri príspevok
Pošmykol som sa vo vlastnej kúpeľni pri vychádzaní z vane ...
Kachličky boli suché , na zemi podložka ...

Tým došlo k tomu , že som si drbol prdel , natrhol riť , narazil gule , rozbil pery , vypadol mi nárazom o roh vane jeden zub ....
Zároveň mi následkom úrazov stúpol adrenalín a klesla hladina cukru v tele , čím som šiel do hypoglykémie a musela prísť záchranka...
O psychickej ujme ani nevravím ...

Otázka :

Môžem žalovať manželku za toto všetko ?

Manželku nie... tá by to po prehre aj tak pýtala od teba... ale kto vyrobil kachličky? priložil ku každej jednej návod na použitie? kto ti ich lepil na tú dlážku? poučil ťa pri lepení každej jednej kachličke, že bacha sú klzké??? a čo výrobca lepidla? ten nemá podieľ viny? žaluj všetkých a nikoho nevynechaj: výrobcu kachličiek, majstra čo ich lepil, výrobcu lepidla... a pre istotu aj pôvodného majiteľa bytu prípadne by som žaloval aj mesto kde sa byt nachádza... daň z nehnuteľnosti to áno, ale aby daňovníka poučili, aké nástrahy sa skrývajú v dome tak to nieeeeeeeeeee... šak budeme lepší ako v amerike nie??
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

JAJA11 Pozri príspevok
hej, čítala som prípad, keď žena vysúdila od nákupného centra veľké peniaze, pretože sa potkla na pobehujúcom decku a zlomila si nohu.... nikoho vraj nezaujímalo, že to bolo jej dieťa.... ...
Čítala som viac podobných prípadov (napr. ten ako niekto sušil v mikrovlnke mačku (v inom podaní psa) a tiež si vysúdil pekné peniaze, lebo na mikrovlnke nebolo upozornenie, že sa to nesmie), kde ľudia vysúdili kopu prachov za vlastnú blbosť - a zase inde boli tieto prípady "vyvrátené" s tým, že žaloba síce bola podaná, ale žalobca neuspel, alebo uspel, ale dostal len malé odškodné. No niektorí to, čo je napísané na nete, berú ako svatú pravdu a snažia sa to aplikovať aj v našich podmienkach
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ice dive Pozri príspevok
Manželku nie... tá by to po prehre aj tak pýtala od teba... ale kto vyrobil kachličky? priložil ku každej jednej návod na použitie? kto ti ich lepil na tú dlážku? poučil ťa pri lepení každej jednej kachličke, že bacha sú klzké??? a čo výrobca lepidla? ten nemá podieľ viny? žaluj všetkých a nikoho nevynechaj: výrobcu kachličiek, majstra čo ich lepil, výrobcu lepidla... a pre istotu aj pôvodného majiteľa bytu prípadne by som žaloval aj mesto kde sa byt nachádza... daň z nehnuteľnosti to áno, ale aby daňovníka poučili, aké nástrahy sa skrývajú v dome tak to nieeeeeeeeeee... šak budeme lepší ako v amerike nie??
...dobrý si .....!!!

Ale dosť bolo srandy ...idem tému poriešiť .....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať