Zavrieť

Porady

Účtovanie DPH §7 v JU

Dobrý den
prosím Vás ako sa v JU zaučtuje v Krose zaplatená dph podla §7 , ktoru zaplatí SZCO neplatitel DPH pri prijati služby zo zahraničia


dakujem velmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    mirka134 je offline (nepripojený) mirka134

    obyčajná žena, ktorá sa stará o rodinu a rada pomáha ...viac mirka134
    mirka134 Pozri príspevok
    Dobrý den
    prosím Vás ako sa v JU zaučtuje v Krose zaplatená dph podla §7 , ktoru zaplatí SZCO neplatitel DPH pri prijati služby zo zahraničia


    dakujem velmi pekne
    poradi nietko?

    optimistka je offline (nepripojený) optimistka

    optimistka optimistka
    ak szco neplatitel, prijíma službu z čl, št. EU od zahraničnej osoby a miesto plnenia je na SK, musí sa registrovať podľa § 7a
    službu samozdaní, nemá nárok na odpočítanie a dph je súčasťou ceny služby, teda ide v JU do výdavkov ovplyvnujucich základ dane

    Účtovanie DPH §7 v JU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.