Zavrieť

Porady

VUB BANKA A INTERNETBANKING

ahojte, v pondelok som si bola zriadit ucet vo VUB banke, s tym ze chcem aj internet banking, doslata som dve obalky s pin a heslom, inedtifikacny udaj ma byt moje rodne cislo, je streda a stale sa nemozem prihlasit. cim to moze byt?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    niekde je chyba, musi to byt aktivovane.

    Pozri si zmluvu o ucte - cas internet banking, ci je ID skutocne rodne cislo. Ja mam nejake vygenerovane cislo, zacinajuce na 100.....

    jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

    jb0863
    Nemáš na klávesnici zapnuté veľké písmenka?
    Ak sa Ti to nepodarí tak
    kontaktuj VÚB banku na službe kontakt 0850 123 000.
    jelalim podla nazvu temy ma, podla nicku by dokonca mala prepnut klavesnicu aspon na anglicku

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Identifikačné číslo = buď RČ, alebo pozri, či nie je ešte nejaký iný údaj.
    Heslo = heslo ktoré ti dodali
    Overenie = PIN ktorý ti dodali.

    Aspoň si tak myslím. IB VÚB nepoznám - princíp je všade skoro rovnaký - niekoľkonásobné overovanie, ty si skontroluj v adresnom riadku, či adresa začína https://......
    Naposledy upravil misoft : 03.10.12 at 20:07 Dôvod: úprava a doplnenie

    azbuka je offline (nepripojený) azbuka

    azbuka
    dakujem vam vsetkym. ID ma byt rodne cislo, tak nechapem preco to nejde, heslo aj PIN mi dali v obalkach

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ale kľud - zajtra cupi-lupi do VUB, tam bla-bla-bla problém a vyrieši sa to, dajú iný PIN a Heslo.
    A ešte niečo:
    https://ib.vub.sk/Help/sk/help_faq.html#q003
    Otázka (IB, K): Koľko pokusov mám na prihlásenie do služby Internet banking (Plus) a do služby Kontakt?
    Odpoveď: Do služby Internet banking / Internet bankingu Plus máte 2 pokusy na prihlásenie, po druhom neúspešnom pokuse dôjde k zablokovaniu služby. Na potvrdenie transakcie záložnou otázkou máte na jej správne zadanie 2 pokusy, po neúspešnom druhom pokuse dôjde k zablokovaniu služby. Do služby Kontakt máte 2 pokusy na prihlásenie na jedno zavolanie.

    azbuka je offline (nepripojený) azbuka

    azbuka
    nepochybne..dala som rodne cislo ako mi vravel ten tipek, neslo a pin....priatel sa takisto nemohol prihlasit minule a poslali mu zlu kartu neskor....

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Naozaj sa pozri na zmluvu o ucte, ci tam mas napisane ako ID tvoje rodne cislo - bez lomitka, alebo je tam nejake vygenerovane cislo

    azbuka je offline (nepripojený) azbuka

    azbuka
    no uz som to nasla uplne malinkymi a neprehladne napisane, ale preco mi vravel ten co mi zakladal zmluvu ze mam dat rodne cislo netusim!!!! uz to fachci dakujem vam za rady
    misoft Len na okraj - je potrebné v takýchto prípadoch čítať aj to drobné - často tam sú tie najdôležitejšie vety!
    bodliak Nemalo.

    dad111 je offline (nepripojený) dad111

    Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac dad111
    azbuka Pozri príspevok
    este x krat tam budem behat kvoli idiotom!
    A čo tak teraz sa im aj takto isto verejne ospravedlniť, keď už tu boli neprávom očiernení???

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    dad111 Pozri príspevok
    A čo tak teraz sa im aj takto isto verejne ospravedlniť, keď už tu boli neprávom očiernení???
    celkom neprávom nie,predsa jej povedali,že má dať rodné číslo,minimálne jeden idiot tam je zamestnaný
    misoft Tak to vynadať tomu idiotovi a povedať šéfstvu, že dáva klientom nesprávne informácie.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    V mojom prípade ID je rodné číslo,
    PIN je čiste numerický
    heslo je kombinácia písmen a číslic

    Pokiaľ je všetko čitateľné, alebo si zadávala zlé údaje, je možné, že po 3 pokusoch je to zablokované.
    Skoč na pobočku, pozrú, zistia, odblokujú.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    azbuka Pozri príspevok
    este x krat tam budem behat kvoli idiotom!
    A si si istá, že chybu spravili oni ?

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Lebo dávali kedysi rodné čísla.
    Takže ak si zistila niekoho rodné číslo, vedela si mu zablokovať IB.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.