Zavrieť

Porady

KONIEC RODICOVSKEJ. CO DALEJ?

Dobry den, ja by som potrebovala poradit v tejto teme.
Maly zajtra dovrsi 3 roky. Chcela by som s nim ostat dlhsie na rodicovskej dovolenke. Podlozene zdravotne problemy zatial nemame, i ked problemy ma, potvrdenie z alergie budeme mat az o 2 mesiace. Ako mam dalej postupovat pocas nasledujuceho tyzdna. Chcem ostat zatial len ako osoba starajuca sa o dieta pocas celeho dna (nechcem ho dat do skolky) bez naroku na davky od statu. Ak by sme dostali potvrdenie, ze syn je chory a nemoze navstevovat skolku, da sa potom vybavit dodatocne nejaka davka zo socialnej poistovne? Kde vsade sa musim ist teraz zaregistrovat, pripadne co musim zmenit? Dakujem pekne za vsetky rady.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa bodov

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
Tvoj pracovný pomer trvá ?

Žiadosť o poberanie rodičovského príspevku do 6 rokov veku sa podáva na prísl. Úrade práce. Posudková komisia posúdi zdravotný stav dieťaťa na základe lekárskeho posudku, ktorý vystaví ošetrujúci lekár.

mikat je offline (nepripojený) mikat

mikat
Dobry den, nie nemam ziadny pracovny pomer. TEsne pred nastupom na matersku som pracovny pomer ukoncila. Ja nechcem poziadat o poberanie rodicovskeho prispevku do 6 rokov, ja chcem poziadat zatial len o predlzenie rodicovskej dovolenky - aby som sa nemusila hlasit na urade prace. Co v tomto pripade musim nahlasit a kde? DAkujem za odpoved

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123
mikat Pozri príspevok
Dobry den, nie nemam ziadny pracovny pomer. TEsne pred nastupom na matersku som pracovny pomer ukoncila. Ja nechcem poziadat o poberanie rodicovskeho prispevku do 6 rokov, ja chcem poziadat zatial len o predlzenie rodicovskej dovolenky - aby som sa nemusila hlasit na urade prace. Co v tomto pripade musim nahlasit a kde? DAkujem za odpoved
Na UPSVaR a do ZP, SP......(do ZP vraj sa už nemusí, ale radšej áno)

KONIEC RODICOVSKEJ. CO DALEJ?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.