Zavrieť

Porady

Nejde mi klavesnica na Notebooku

Ahojte, no takže mám problém s notebookom konkrétne s klávesnicou na notebooku, nejde mi klávesnica vôbec nikde, ani na internete ani v biose ani vo prieskumníku, mám na notebooku numerickú klávesnicu, a nejde vôbec nič ani čísla ani písmená ani F1,F2,atd. num lock mam zapnuty, ale aj tak mi nejdu čísla, a písmená mi nejdu už vôbec, prosím HELP ! (Nerobil som nič, možno som niečo stlačil ale neviem čo, vypol som ntb , zapol som ho a zrazu klavesnica nejde !)
Naposledy upravil arizona : 07.02.15 at 08:14
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
http://www.porada.sk/t201217-zabloko...notebooku.html
Inak: hore je okienko hľadať - stačilo zadať správne slovo a našlo.
Ajuše Vorasickejch Dobrý den,mám stejný problém a jelikož jsem nepočítačoví expert tak nevím kde mám najít to tlačítko,poradíte mi?
Zdravím,mám uplně stejný problém a nevím co s tím už jste to nějak vyřešil nebo víte jak by to šlo?Byla bvych moc ráda za radu
Chobot Ty musíš byť veľmi veľký PC antitalent...

NEviem, aké tlačítko hľadáš, ale v príspevku od misofta máš odkaz na inú tému, kde je konkrétna rada.
Skús len vytiahnuť z NB baterku aj nabíjačku (nech sa vyresetuje embedded controller). Potom zapoj notebook len pomocou sieťového kábla, bez batérie (a vyskúšaj či pôjde klávesnica v pohode). S baterkou ten controller komunikuje pomocou 2 kontaktov, je možné že sú len špinavé (skúsila by som prečistiť kontakty alkoholom na vatovej tyčke apod). Môže byť aj problém na zakl. doske notebooku (bud elektronická závada alebo studenák ktorý mechanickym namáhaním po vložení baterky stráca kontakt), alebo môže byt problém v samotnej baterke, to by bolo nutne zistiť experimentálne (skúsiť inú ktorá v inom NB funguje, samozrejme len takú ktorá je určená pre ten typ NB).

Pozn.: Ak sú ovládače a operačný systém v poriadku a nepomôže to čo som napísala vyššie tak by som daný NT reklamoval, teda ak je ešte v záruke.
arizona ten problem riesil pred 2. rokmi .-) ...treba aj na datumy pozrerat pri odpovediach

Natasle je offline (nepripojený) Natasle

Natasle
Zdravím, ja mám úplne taký istý problém ako máte vy .Lenže mne nejde vybrať baterka z počítača ona je tam už pri montovaná netuším čo mám robiť ??
buchač Hm...ešte keby tak bola k dispo info ohľadom typu NTB, možno by sa niečo aj našlo.
...a namontovaná je určite, no nejak silno pochybujem, že na fest.
misoft A len tak na okraj: vkladať otázku do otázky je proti pravidlám Porady. Toto si najskôr preštuduj http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html a polož svoju vlastnú s úplnymi informáciami...
skúsil si si pozrieť to políčko pri hodinách. ak tam máš eng tak si to daj do sk.
Kabaka123 Odpovedáš na starú tému spred dvoch rokov...

Nejde mi klavesnica na Notebooku

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.