Zavrieť

Porady

skúsenosti s firmou ISS projects, s. r. o. Košice

Dobrý deň
chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s košickou firmou ISS projects? Jedná sa o prácu pre živnostníkov v Holandsku, konkrétne v hutníckom priemysle (robotník, zlievač). Za každú Vašu odpoved vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Ano možem potvrdiť , veľmi seriozna firma,

    so mnou pracuje kolega,ktorý cez nich robil v Holandsku viac ako 3 roky ,

    ako je spomínané v prispevku vyššie všetko zaplatené do centu, výplata načas do 10 dní.
    zetor Seriózna firma???? A hlavne tá mrcha Z ruskova fakt.Nemergutova je obyčajná špina a odporúčam cez tú firmu nikdy do zahraničia neist!!rada zadarmo
    zdravim, mozem povedat ze je to seriozna firma ktora ma za sebou tradiciu ,vyplaty nacas,vsetko jak povedia tak aj je, ja som akurat v nl konkretne vo fabrike na tehly a bez problemov, podmienky su tu vytvorene na pracu ako malokde,takze staci len tahat hodiny a nestarat sa o nic odviest pracu a na konci mesiaca cakat ze hodiny ktore clovek natocil dostane do posledneho centu zaplatene.
    dobry den, pripajam sa k horeuvedenym nazorom, velmi seriozny pristup, vyborne podmienky a peniaze nacas. kto chce pracovat, vie pracovat a nemudruje, nema problem.

    skúsenosti s firmou ISS projects, s. r. o. Košice

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.