Zavrieť

Porady

POZOR PODVOD Kirsten fashion oblečenie a doplnky

chcem iba upozorniť na podvodné internetové "podnikanie" na FB stránke:

http://www.facebook.com/kirsten.shop

berie peniaze od ľudí a neposiela tovar, ktorý má podozrivo lacný oproti skutočným cenám

ak to nepatrí sem, a do tejto témy ospravedlňujem sa!!!
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Mne to islo otvorit,pozrela som stranku.
Poviem, ti, ze urcite by som si nic neobjednavala,ak neviem, co je to za obchod a nemozem si overit jeho udaje na internete.

Je naivne posielat niekomu peniaze,ak poznas iba jeho FB stranku,alebo g-mailovu adresu./takych si mozem za hodinu vytvorit aj 10 /
Keby sa jednalo o seriozneho predajcu, tak by napisal o sebe viac udajov,pridal by link na svoj obchod atd.
...bez tychto zakladnych udajov to vzdy zavana podvodom...

Bombastická akcia na dnes !!

Chceš mať doma 6 párov topánočiek najdrahšej značky ??
Len dnes ich získaš za najlepšiu cenu !!!
Objednávky píšte do správy alebo na e-mail kirstenshopsk@gmail.com

RSKK je offline (nepripojený) RSKK

RSKK
ja Vás ľudia nechápem ,prvé čo pozerám v eshope alebo keď idem na internete niečo kúpiť a zaplatiť sú obchodné podmienky- hlavne kto prevádzkuje eshop , či je to skutočný podnikateľ (aspoň živnostník)
Braňo sú tam ypsilony nenormálne, už to svedčí o profesionalite.

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
camozzi Pozri príspevok
Mne ta FB stránka nefunguje, ale túto je nejaké info http://www.krasazien.estranky.sk/clanky/o-mne.html
" O mne

Volám sa Kristína, mám 17rokov a chodím na strednú zdravotnícku školu v Dolnom Kubíne. mám tri sestry a jedného brata. Bývam v Čimhovej malej dedinke na Orave.
...."

No, asi sa pubertacka hra na obchodnicku a mami z ludi peniaze

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

mazanova
toto upozornenie pošli na kompetentnú adresu: polícii prípadne aj médiám napr. Markíza - oni po tom pôjdu radi...
takto môžeme iba "meditovať" okolo toho a zatiaľ kočička môže okradnúť ďalších ľudí...
blavaciko danovy urad, zivnostensky, SOI,...
ahojte... práve sa mi to stalo a som z toho úplne sklamaná ( ... neviem čo mám robiť ...

mon85 je offline (nepripojený) mon85

mon85
Tiez som nerozvazne objednala z tejto fb stranky tovar a dodnes ho nemam..uz su to 4 mesiace..treba sa spojit a urobit s tym nieco..

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

blavaciko
to mate preto lebo objednavate kade tade po facebookoch!

pokial ste podvedene, damy, tak si pekne zajdite za prislusnikmi policajneho zboru a podajte oznamenie o priestupku /trestnom cine/ na neznameho pachatela.

mopi555 je offline (nepripojený) mopi555

mopi555
bohuzial aj ja som bola tak sprosta,ze som si objednala topanky a na peniaze cakam uz od jula.
neviem co s tym,ale ked hovorite asi pojdem na tu policiu aj ked peniaze uz aj tak neuvidim

iva82 je offline (nepripojený) iva82

iva82
je aj stranka zalozena pre ludi ktori boli oklamani, mimochodom slecinka si dalej "podnika" a robi zle tym, ktory sa jej vyhrazali /chceli spat peniaze/

stranka je tu, ale je "skryta" treba poziadat o pridanie, inak ma tam ta dotycna zevraj aj speha, obcas tam nahliadnem

http://www.facebook.com/messages/#!/...2879793506458/
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
radula171 dobry den kamaratka nasla tuto diskusiu lebo bola podvedena takou istou babou a volala mi s tym ze ked klikla na tento link co tu je http://www.facebook.com/messages/#!/...2879793506458/ tak vyhodi moje meno na FB.neviem z akych dvovodou ste to spravili ale pozadujem o napravu lebo ja s tym nemam nic spolocne.nic si z netu neobjednavam ani nepredavam prvy krat vidim daku kirsten shop cico a jedine co viem je ze na FB som dala like na stranku barbie sport a tam tiez baba klamala takymto sposobom.dala som zdielat odkaz nech na tu stranku ludia nechodia ze je to podvod a poslala mi to moja kamaratka.tak ma zaujima ako ste dosli k mojmu FB.Cakam na odpoved
arizona ta stranka sa neda nacitat,bola odstranena
kopretinka tvoja kamarátka ti dala zlý link,veď sa pozri......facebook...message.....veď to je link na správy na fb....ja ke´d tam kliknem,tak nič mi nenačíta.Tebe sa otvorí tvoj profil? či tvoja pošta?
  zbaliť

lotka5 je offline (nepripojený) lotka5

lotka5
Dobry den,mne sa stalo tiez ze ma okradla..Chcem len niekoho poprosit ci neviete nahodou jej datum narodenia lebo moja pravnicka dava na nu trestne oznamenie a urcite to len tak nenecham.ona to vie zistit len to bude trvat dlhsie asi tak 5 dni a chceli by sme ju poriesit cim skor.dakujem dajte mi vediet ak nieco viete lebo takto to ja nenecham .l
5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Dubak2000 na trestne oznamenie snad netreba dodat kompletne udaje pachatela. To uz snad bude zistovat policia, ci nie?
lotka5 Ja to neviem riesi to moja pravnicka a mysli si ze u nas policia asi nema velmichut to riesit je takych pripadov vela ale velmi ju chce zazalovat a mozu sa aj ostatni spojit ide za tym lebo je to fakt hnusne.
bambo2 lotka5: dnes som pridal prispevok ..... ak chcete kontaktujte ma mailom, nas tiez okradli :-(
kopretinka ona ešte stále funguje?
bambo2 ... tak asi ano, videla ste moj prispevok z dneska?
  zbaliť

bambo2 je offline (nepripojený) bambo2

bambo2
Zdravim,
táto osoba veselo okráda ľudí aj na BAZAR.SK. Vystupovala pod nickom Lilianka963 z Brezna - odpisovala z mailu christine13463@gmail.com ( IP adresa tohto mailu je 172.17.3.2 ) , ďalej pod nickom Kaťa zo Žiliny kde mala sice uvedeny mail jefopakos@zoznam.sk ale po reagovaní na inzerát odpoveď došla z adresy christine13463@gmail.conm.

Jednalo sa o tú istú osobu.

Dnes som dostal do mailu zrejme omylom dotyčnej osoby info, že "topánočky ešte sú" z mailu kirstenshopsk@gmail.com a zaujímavé je, že IP adresa tohto mailu je totožná s hore uvedenou IP adresou čiže 172.17.3.2 !!!!!!

Ja som už zisťoval na polícii aký by mal byť postup. Nakoľko manželka poslala dotyčnej osobe 50 EUR ako zálohu za tovar a ani tovar ani peniaze sme viac nevideli, policajt mi povedal, že sa jedná len o priestupok. Aby sa to klasifikovalo ako trestný čin nedovoleného obohacovania a podvodu musí suma prekročiť 266 EUR.

Číslo účtu na ktorý manželka zaslala peniaze je v Tatra Banke: 2913986264 / 1100 --- ak niekto zaslal peniaze na tento účet aj v prípade KirstenShop tak je to tá istá osoba a okráda vo veľkom.

Preto prosím ak sú ľudia, ktorých táto osoba obrala o peniaze kontaktujte ma na mailovej adrese jozef.brajer@gmail.com.

Potrebujem viac ľudí na hromadné trestné oznámenie aby Polícia SR mohla vo veci okamžite konať. Prípadne ak už niekto začal niečo riešiť cez políciu rád sa pridám k riešeniu tejto veci.

S pozdravom,

JOZEF BRAJER

Spišská Nová Ves

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OBRAZOK V PRILOHE - TOTO SOM POSIELAL ADMINOVI NA BAZAR.SK A ODMIETOL TO ZVEREJNIŤ NA STRANKE.
BAZAR SK _ podvodnicka Lilianka963 BREZNO _ Kaťa ŽILINA.jpg  
Chobot Keď máš číslo účtu, kam si poslal peniaze, môžeš si zistiť aj majiteľa účtu. Postup som písal tu:

http://www.porada.sk/t148429-p2-moze...ml#post1524371

http://www.porada.sk/t163384-poskytn...protiuctu.html

http://www.porada.sk/t150861-je-mozn...avny-ucet.html
bambo2 DIKY ZA TIP ..... skusim to cez banku, ale mne v prvom rade ide o princíp, nech zmrdi, ktorí okrádajú ľudí dostanú aj vytrestané .... polícia začne s trestným stíhaním ak bude viacej osôb, ktorých táto osoba okradla a suma prevýši 266 EUR.

Mile rád sa chopím tejto aktivity aby som poriešil nielen môj problém ale aj problém ostatných podvedených a okradnutých ......

lotka5
bambo2 ,ano videla som ,ja uz zajtra podavam trestne oznamenie ,mna okradla o 258eura a este si robi srandu a pise ze peniaze su na ucte a to pise mojej pravnicke co zamozrejme nie je pravda a to uz je dost velka drzost ,mam vsetky jej udaje o nej takze zajtra vam dam vediet a mozme sa aj nejako spojit.

lotka5
Dobry vecer Nesy ja som podala na tuto osobu trestne oznamenie tak ak sa chcete pridat kontaktujte ma na Karin.Vagnerova@gmail.com a mozme sa potom spojit telefonicky dam vam potom aj cislo,mna okradla o dost penazi takze len tak ju nenecham.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.