Zavrieť

Porady

Mozem poberat soc. stipendium na Vš a zároveň moji rodicia poberať na mna prídavky?

Som este nezaopatrene dieta do 26 rokov- takze maju na prídavky nárok. Ja mam ale inde trvaly pobyt a ziadam o soc. stipendium. Potrebujem nan ale potrvdenie z uradu prace a soc. veci, ze nasi poberaju pridavky.A ci dolozenie tohto tlaciva nevylucuje moznost poberania mojho stipendia.
dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123
predpokladám, že máš určená výživné zo strany oboch rodičov.....PnD môžeš poberať sama na seba, ak máš určené výživné, podľa môjho názoru by si mala poberať PnD sama na seba, nie rodičia.....
ale poradím ti stránku http://studentskefinancie.sk/ , kde v porade sa dočítaš, kde čo a ako to teraz po vydaní nove Vyhlášky funguje .....

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
No, vcera tu bola tiez tato tema vecer, ale s inym vylepsenim - o zrieknuti sa dietata.

Odkazem opat na studijne oddelenie.
larpolik viete, v dnesnej dobe vam poskytnu rozni ludia tak roznorodu splet informácii, ze sa clovek radsej spyta presne a polopatisticky, tak sa ospravedlnujem, ze Vás moja primitívna otázka pobavila.
larpolik a navyse, v tomto state s premyslenými zákonmi, by ma vobec nezarazilo, keby sa poberanim stipendia rusil narok na prídavky.Mam uz s ombudsmankou bohate skusenosti ohladom riesenia nepremyslenych zákonov na Slovensku.dakujem za odpoved.

Mozem poberat soc. stipendium na Vš a zároveň moji rodicia poberať na mna prídavky?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.