Zavrieť

Porady

Odkiaľ čerpáte info?

Ahojte,
môžte mi, prosím, poradiť?
Ak nastanú novelizácie rôznych zákonov, z akého zdroja čerpáte tieto zmeny?
:p
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    chcem tu spraviť špeciálnu časť na news, ktorú si budete môcť pridať na sledovanie a dostanete tieto správy na mail
    ale ak sledujete pravidelne Poradu, neujdú Vám novely :-) Tá posledná tu bola až niekoľko násobne "omielaná" .-)

    Mickya je offline (nepripojený) Mickya

    Mickya
    Poradu sledujem pravidelne, ale bola som nedávno na dovolenke, takže ešte som "mimo zmyslov a zákonov"...:p
    ...takže aj o zmene, že sa nemusí prejsť na PÚ som sa dozvedela s určitým omeškaním....
    Naposledy upravil Mickya : 22.09.04 at 06:48

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    ja mám zaregistrované posielanie mailov z www.zbierka.sk, ak je niečo nové uverejnené, tak mi správa o tom ihneď príde na mail. Ale z Porady je niekto šikovnejší a sleduje aj dianie v parlamente (napr. pán Mihál), takže niektoré postrehy mám odtiaľto :-)
    Pekný deň

    Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

    Luckasari
    ja som registrovana na www.epi.sk a chodia mi vsetky uverjnenia v zbierke zakonov, vo financnom spravodajcovi, v obchodnom vestniku a vo vestniku obchodneho obstaravania - pride mi mail, prave bolo v ... uverejnene, a uz citam

    no a snazim sa sledovat aj rokovania NR SR, a ak to nestiham, tak je tu nas pan Mihal, ktory to sleduje, a potom citam na porade, co noveho, kde noveho ...

    Viera je offline (nepripojený) Viera

    Viera
    Okrem už vyššie spomínaných zdrojov sledujem stránku ministerstva financii www.finance.gov.sk a stránku daňového riaditeľstva www.drsr.sk.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Vladan,

    akým spôsobom si mám v zbierke nastaviť, aby mi chodili nové veci? Kutrala som sa tam, a neobjavila som to.
    Diky za radu.

    ANNA je offline (nepripojený) ANNA

    ANNA
    AlaNR
    Vladan,

    akým spôsobom si mám v zbierke nastaviť, aby mi chodili nové veci? Kutrala som sa tam, a neobjavila som to.
    Diky za radu.
    Na stránke v ľavej lište je SLUŽBY - NOTIFIKÁCIA. Po otvorení sa napíše mail. Tu sa dajú správy aj rušiť

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Všetkých, ktorí to ešte nepoznajú, chcem upozorniť na

    http://jaspi.justice.gov.sk

    Pri všetkej úcte k Porade, horeuvedená stránka je pre mňa stránka č.1. pokiaľ ide o získavanie informácii. Sú tam verejne dostupné všetky zákony, a čo je zvlášť cenné, viete si vytiahnuť presný stav akéhokoľvek zákona k akémukoľvek dátumu.

    Takže napríklad keď sme nedávno u nás mali kontrolu zo Soc.poisťovne a bavili sa o nejakej veci ešte z roka 2000, nebol problém pozrieť si stav zákona k 1.1.2000.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    aj ja môžem jaspi odporučiť, navštevujem túto stránku dlho, nájdete tam rôzne informácie nielen o zákonoch, sú tam napr. aj súdni znalci , tlmočníci, OR ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.