Zavrieť

Porady

Hladam velkoobchodneho dodavatela tovaru

Dobry den hladam niekoho kto by mi vedel dodavat tovar pravdaze velkoobchod alebo za fakt rozumne ceny.

Je to jedno ci oblecenie alebo drobnosti proste ponuknute hladam nieco nove.

Piste mi do spravy alebo na

richard99@zoznam.sk


dakujem pekne za ponuky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Som dodávateľom veľkoobchod-maloobchod textilu dámskeho,pánskeho,detského, pre moletky, za veľkoobchodné ceny (bez DPH, bez pridaného zisku), možnosť aj doručenie tovaru do predajni v rámci celého Slovenska. Výroba Čína, Turecko, Poľsko, Maďarsko... Pre viac informácii ma kontaktujte na môj e-mail: Studiomery@azet.sk

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    Mila123 Pozri príspevok
    a prečo tie obchody vôbec robíš?
    divná otázka........snáď kvôli zisku......či niekto robí obchod kvôli niečomu inému?
    kezeso Google????
    kezeso http://www.pska.sk/kontrakty/
    chicfashion.com Ponúkame kvalitný francúzky a turecký dámsky a pánsky tovar za výhodne ceny. Sídlime na Starej Vajnorskej v Ba. Naša webová adresa je www.chicfashion.sk alebo na facebooku zadajte vo vyhľadávači chic fashion bratislava. V prípade akýchkoľvek informácii nás možte kontaktovať na čísle 0902 113 717

    Hladam velkoobchodneho dodavatela tovaru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.