Zavrieť

Porady

Starostlivosť o psa II.

Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Zakladám tému, venovanú otázkam starostlivosti o vlastného psa:

- zdravotná starostlivosť a zdravotné problémy
- výchova, výcvik a socializácia
- potrebná výbava pre psa - všetko od psej misky po búdu
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

POZOR!!!


Upozornenie pre obyvateľov Trnavy.
Nevenčite svojích psíkov na poli za Kauflandom! Pravdepodobne sa tam robil postrek, alebo sa tam nachádza iná látka ktorá ma na psíkov toxický vplyv. Príznaky otravy sú: slinenie, nadúvanie, slabosť, trasenie tela, hlavne zadných končatín, vodnatá/hlienová priesvitná hnačka. Nástup príznakov je náhly a hlavne u malých psíkov má otrava rýchly a nebezpečný priebeh. Mali sme tu dnes už troch pacientov, ktorí sa boli venčiť v tejto lokalite a náhle sa u nich objavili spomínané rovnaké príznaky.https://www.facebook.com/zvieracia.klinika.plus
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

https://www.facebook.com/matej.kesan...03667223624388
POZOR!! Psickari, na Podborke (Zvolen) su rozhadzane krajce chleba - vyzera, ze su v niecom namocene + su cele napichane pripinackami..!!! davajte si pozor..
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

OZ Tulák Sereď
ZDIEĽAME :
VAROVANIE!!!! Nevenčíte svojich psíkov v okolí potoku Blava,či už Brestovany alebo D.Lovčice. V poslednom čase uhynuli minimálne 4 psi vrátane nášho, ktorí tam boli na prechádzke. Polia sú asi niečím postriekané.....prosím o zdieľanie *marcel

https://www.facebook.com/permalink.p...69479796401676
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

tak som objednala tento vyrobok,http://vitaminy-pro-psy.heureka.sk/s...FdShtAodXHcAEA pocula som na neho len samu chvalu a ked zaberie, staci uz davat len http://www.richbarf.cz/doplnky-strav...ska-rasa-kelpa.

Uvidime, aky bude vysledok.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja to prvé dávam asi mesiac.......strašne mu smrdelo z tlamy,také hnilobné to až bolo.....nehovorím,že teraz vydychuje vôňu šanel č.5,ale je to iné,neomdlievam od toho zápachu
Ale keď mu to jeden deň nedám,zápach cítiť znova.....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kopretinka
ja to prvé dávam asi mesiac.......strašne mu smrdelo z tlamy,také hnilobné to až bolo.....nehovorím,že teraz vydychuje vôňu šanel č.5,ale je to iné,neomdlievam od toho zápachu
Ale keď mu to jeden deň nedám,zápach cítiť znova.....
nam nesmrdi v papulky, len zuby uz nie su snehovobiele, zadne, predne 6/6 su v poriadku, tak chcem uvolnit plag a ocistit.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Idem sa vás popýtať, či sú nejaké podstatné rozdiely v pilulkách na odčervenie. Kupujem v lekárni, po jednom kuse, názov neviem, vraj stačí polka na 5 kg psa raz za pol roka. Niekde som tu čítala, že odčervujete každý štvrťrok, čomu by som sa iba potešila. Neničí im také časté odčervovanie útroby?
Ev. mi môžete odporučiť, ktoré sú najlepšie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tiež kupujem v lekárni, kedysi u vetoša...zbytočne predražené.....niekde so čítala, že je dobré ich striedať....pri prvom psovi viem, že jedny som nedávala...kňučkal .... mal asi bolesti....ale už neviem aké.....ale chemický a agresívny bordel to bude....od jari do jesene ja častejšie....potom na jeseň a až teraz..
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Idem sa vás popýtať, či sú nejaké podstatné rozdiely v pilulkách na odčervenie. Kupujem v lekárni, po jednom kuse, názov neviem, vraj stačí polka na 5 kg psa raz za pol roka. Niekde som tu čítala, že odčervujete každý štvrťrok, čomu by som sa iba potešila. Neničí im také časté odčervovanie útroby?
Ev. mi môžete odporučiť, ktoré sú najlepšie.
Odcervujem raz za stvrt rok beznou tabl. od veterinara. na 5 kg ti polovica tbl. postacuje. ja to vsak nedavam cele, rozdelim na dva dni. my sme nikdy ziadne cervy nastastie nemali.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Používali sme tabletky Pratel cca 8 kg celu tabletku každý štvrťrok...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
tiež kupujem v lekárni, kedysi u vetoša...zbytočne predražené.....niekde so čítala, že je dobré ich striedať....pri prvom psovi viem, že jedny som nedávala...kňučkal .... mal asi bolesti....ale už neviem aké.....ale chemický a agresívny bordel to bude....od jari do jesene ja častejšie....potom na jeseň a až teraz..
Toto má tiež svoju logiku. Čo je to častejšie, každé dva mesiace?
Ešte doplním, vždy zabudnem, že k tým čo chodíš teraz, tam sme chodili ku koncu s obidvomi psami, vždy všetko dobre dopadlo, aj operácie, a to už boli dámy "vo veku".Mala sme ich radi, a rozmýšľam, že prejdem zasa z Popradskej asi k nim, len je to pre mňa trochu od ruky. Ale je tam akási súkromnejšia atmosféra, i keď tu sa na prístup sťažovať nemôžem.
Naposledy upravil korela : 06.04.14 at 14:20
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
korela
Idem sa vás popýtať, či sú nejaké podstatné rozdiely v pilulkách na odčervenie. Kupujem v lekárni, po jednom kuse, názov neviem, vraj stačí polka na 5 kg psa raz za pol roka. Niekde som tu čítala, že odčervujete každý štvrťrok, čomu by som sa iba potešila. Neničí im také časté odčervovanie útroby?
Ev. mi môžete odporučiť, ktoré sú najlepšie.
Odcervujem raz za stvrt rok beznou tabl. od veterinara. na 5 kg ti polovica tbl. postacuje. ja to vsak nedavam cele, rozdelim na dva dni. my sme nikdy ziadne cervy nastastie nemali.
Hm, tak predsa častejšie, to intuitívne alebo máš info od veterinára?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už má čas ich brať, dúfam, že je čistá, ale včera sfúkla do seba naraz 5 listov neposekaných medv. cesnaku. Neviem, či jej niečo chýba, alebo jej to chutilo. Len tak s ničím.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

korela
Už má čas ich brať, dúfam, že je čistá, ale včera sfúkla do seba naraz 5 listov neposekaných medv. cesnaku. Neviem, či jej niečo chýba, alebo jej to chutilo. Len tak s ničím.
Ani ju neodčervuj, ak zhltla medvedí cesnak. Mne vetoš povedal, že stačí 2x za rok, ak nie sú v rizikovom prostredí venčené. Naše psy aj tak nikdy nemali nijaké parazity. Teraz, keď nám na záhradu pribudli mačky, dávam aj im. Psovi iba na jar a na jeseň, kupujem Caniverm.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
alaya1
korela
Idem sa vás popýtať, či sú nejaké podstatné rozdiely v pilulkách na odčervenie. Kupujem v lekárni, po jednom kuse, názov neviem, vraj stačí polka na 5 kg psa raz za pol roka. Niekde som tu čítala, že odčervujete každý štvrťrok, čomu by som sa iba potešila. Neničí im také časté odčervovanie útroby?
Ev. mi môžete odporučiť, ktoré sú najlepšie.
Odcervujem raz za stvrt rok beznou tabl. od veterinara. na 5 kg ti polovica tbl. postacuje. ja to vsak nedavam cele, rozdelim na dva dni. my sme nikdy ziadne cervy nastastie nemali.
Hm, tak predsa častejšie, to intuitívne alebo máš info od veterinára?
Odcervujem vzdy kazde 3 mesiace, od narodenia. Aj v zime moze pes prist do kontaktu, napr. s vyluckom ineho infikovaneho psa a moze sa cervami nakazit. Castejsie by som to urcite nedavala, je to predsa len silna chemia.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
lujza.j
tiež kupujem v lekárni, kedysi u vetoša...zbytočne predražené.....niekde so čítala, že je dobré ich striedať....pri prvom psovi viem, že jedny som nedávala...kňučkal .... mal asi bolesti....ale už neviem aké.....ale chemický a agresívny bordel to bude....od jari do jesene ja častejšie....potom na jeseň a až teraz..
Toto má tiež svoju logiku. Čo je to častejšie, každé dva mesiace?
Ešte doplním, vždy zabudnem, že k tým čo chodíš teraz, tam sme chodili ku koncu s obidvomi psami, vždy všetko dobre dopadlo, aj operácie, a to už boli dámy "vo veku".Mala sme ich radi, a rozmýšľam, že prejdem zasa z Popradskej asi k nim, len je to pre mňa trochu od ruky. Ale je tam akási súkromnejšia atmosféra, i keď tu sa na prístup sťažovať nemôžem.
častejšie raz za 3 mesiace..cca....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

korela
Idem sa vás popýtať, či sú nejaké podstatné rozdiely v pilulkách na odčervenie. Kupujem v lekárni, po jednom kuse, názov neviem, vraj stačí polka na 5 kg psa raz za pol roka. Niekde som tu čítala, že odčervujete každý štvrťrok, čomu by som sa iba potešila. Neničí im také časté odčervovanie útroby?
Ev. mi môžete odporučiť, ktoré sú najlepšie.
My pouzivane Pratel,vyhovuje nam, ze kupujeme cele balenie, je pre psov,aj pre macky, takze cely zverinec dostava "ocistu" spolocne.
Davnejsie som sa pytala v lekarni,ze by sme chceli zmenit. Lekarnicka nam povedala, ze netreba,lebo ze ten "odcervovak" je vo vsetkych tabletkach viac.menej rovnaky a uziva sa to iba 3-4 x rocne, takze je to ine,ako ked nejake tabletky dostava organizmus dlhodobo,denne.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tu sú najnebezpečnejšie oblasti s infikovanými kliešťami


http://www.porada.sk/t202358-p28-sta...ml#post2528958



http://www.tvnoviny.sk/domace/175123...=og.recommends
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Vonku si dajte poriadny pozor: V Lučenci môžete naraziť na infikované kliešte

http://lucenec.dnes24.sk/vonku-si-da...klieste-173682!


0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať