Zavrieť

Porady

Konfiguracia Routera ZyXEL s kablovim modemom od UPC

Takze skusal som to podla navodu

http://ssjh.sk/aix/new/zaujimavosti-128.htm no neviem si poradit pri nastaveniach WAN kde mam pridelit MAC mojho pc Routeru som skoncil lebo to nikde v tych nastaveniach neviem najst skuste mi poradit popripadne vam posielam screan wan nastaveni ze kde mam napisat tu mac http://oi50.tinypic.com/otq6h3.jpg

Prosim skuste mi niekto poradit

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ten tvoj prvy link mi nejde, a uz si to nepamatam, nastavovala som to tak 2 roky dozadu, ale podla mna WAN nemas vobec nastavovat.
    A aky PC router to mas? ty za routerom ZyXel mas dalsi router?

    matoba je offline (nepripojený) matoba

    matoba
    ivka nerozchodil vraj je to adsl modem co sa vraj neda spojit s internetom od UPC tak som stym uz nic nerobil... nie mam kablovy modem od UPC a WiFI som chcel cez ten ZyXEL p-660HN-Txa ktory sme nasli na byte... ale vraj to nejde co som aj skusal a nejde ale pokial by si mi nejak stym vedela pomoct tak by som bol vdacny ale ked je to ten adsl tak to asi nepojde

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    jedine co by mozno slo s tym adsl routrom spravit je, ze by sa dal pouzit ako AP, teda by si sa mohol pripojit cez wifi, ale stale by mohol byt pripojeny iba jeden pc

    podla mna je to ale blbost takto riesit, za 20eur sa da kupit normalny wifi router a mozes pripojit zariadeni kolko ches

    Konfiguracia Routera ZyXEL s kablovim modemom od UPC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.