Zavrieť

Porady

Podvod Sale4u.sk

Minulý rok som dostal faktúru z tejto agentúry. Najlepšie je to, že si to ani napamätám kedy som sa tam zaregistroval. Prišla mi faktúra v hodnote 77 Eur. Dostával som e-maily od firmy, tak som ju zaplatil aby ma nechali už konečne napokoji. Teraz som dostal faktúru už v hodnote 102 Eur, a že ked nezaplatím tak ma budú žalovať. Prosím Vás, čo mám robiť? Ignorovať ich????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    misoft Stránka zablokovaná ako podvodná!

    xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

    xtriadax
    skúšajú pokiaľ im niekto nezaplatí. Teraz budú znova posielať vyhrážky a skúšať či znova nepošleš .
    Už budeš vedieť že nie všade sa treba registrovať.
    Francis Rachel Street, P.O.BOX 1086, Victoria, Mahe, Seychelles už len tá adresa neveští nič dobré.
    P.Filippo ja ich už ignorujem, poslal som to dalej právnikovi

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    xtriadax Pozri príspevok
    skúšajú pokiaľ im niekto nezaplatí. Teraz budú znova posielať vyhrážky a skúšať či znova nepošleš .
    Už budeš vedieť že nie všade sa treba registrovať.
    Francis Rachel Street, P.O.BOX 1086, Victoria, Mahe, Seychelles už len tá adresa neveští nič dobré.
    pôvodca v nitre
    xtriadax ja som to len tak otvoril čo to je. Neštudoval som to celé stačí mi vidieť tam tú adresu

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    p.Filippo
    Minulý rok som dostal faktúru z tejto agentúry. Najlepšie je to, že si to ani napamätám kedy som sa tam zaregistroval. Prišla mi faktúra v hodnote 77 Eur. Dostával som e-maily od firmy, tak som ju zaplatil aby ma nechali už konečne napokoji. Teraz som dostal faktúru už v hodnote 102 Eur, a že ked nezaplatím tak ma budú žalovať. Prosím Vás, čo mám robiť? Ignorovať ich????
    No kamarát - si v **** - toto potrebovali, už ťa majú - a s*rú na to, že si už raz zacáloval, budú pýtať donekonečna a strašiť.
    Ignorovať ich????!!!!


    Mimochodom, celá stránka Sales4you.sk je vedená ako podvodná stránka, takže všetky antivíry ju blokujú automaticky.
    P.Filippo s*rem už na každý mail od nich!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.