Zavrieť

Porady

excel graf

Dobrý den, nazačiatok sa ospravedlňujem ak to tu bolo už riešené ale nenašiel som to tak som vytvoril novú tému.

Potrebujem pomoc v grafe. potrebujem aby sa mi na osiach zobrazovali všetky hodnoty ktoré su určené, pretože mám na osy rôzne hodnoty ktoré sa postupne zmenšujú a potrebujem aby daný graf dával zmysel, keďže teraz mám pri hodnote nula asi 10 bodov pretože prvé hodnoty su od 0,1 do 1 a potom sa to rýchlo zvyšuje až na 1000

ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Takto?
    Naposledy upravil marjankaj : 16.10.12 at 15:50

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    Pekný deň.
    Potrebujem "grafológa" niekoho, kto by vedel nastaviť graf.
    Mám graf s posunom hodnôt, ale!
    Skúšal som všade hladať, kde som vedel, ale nepodarilo sa mi nastaviť, aby graf raálne kopíroval tabulku. Výber v tabulke je 1-4 a draf ukazuje 2-5. Posun o jeden. Kde by som to nastavil. Otváram excel 2007 v 2010-ne. Všimol som si, že nemajú rovnaký spôsob nastavenia.
    Ďakujem všetkým za pomoc.
    Naposledy upravil stormcatcher : 06.12.12 at 10:17
    x.jpg  

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak si tuknes na graf pravym tlacidlom mysi (na plochu grafu, cize napr. medzi okrajom ramceka a okrajom grafu) tak tam mas zonost Zdrojove udaje .... a tam si zmenis Rozsah

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    ivka70 Pozri príspevok
    Ak si tuknes na graf pravym tlacidlom mysi (na plochu grafu, cize napr. medzi okrajom ramceka a okrajom grafu) tak tam mas zonost Zdrojove udaje .... a tam si zmenis Rozsah
    Všade kam sa dostanem je zapísané dobre. Nevieš prihodiť pár obr. kde by som to mal nastaviť?

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    stormcatcher Pozri príspevok
    Všade kam sa dostanem je zapísané dobre. Nevieš prihodiť pár obr. kde by som to mal nastaviť?
    Vloz si svoj subor, pozriem ti to tam aj ti z neho urobim obrazky ....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.