Zavrieť

Porady

donáška drogérie až do domu

Ahojte, uvazujeme s cim by sme s manzelom zacali podnikat. Mame dost velke auto, manzel rad soferuje, tak nas napadla jedna myslienka. Je uz vela dilerov drogerie co rozvazaju drogeriu do malinkych obchodov.
Co myslite na napad, ked by sme vytvorili letak a telefonicky by si ludia objednali v nasom meste drogeriu za taku cenu ako keby sme ju predali v malom obchode, kde si este maloobchod prihodi dalsie percento aby malo tiez zisk. Takto by mali domacnosti bez problemov donasku, cize bez vlacenia tazkych pracich prostriedkov a za lepsiu cenu.
Myslite ze by to ludia prijali, ze by to slo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    A na aku skupinu odberatelov sa chces zamerat?
    Starsi ludia si radsej kupia v malom baleni, je to pre nich lacnejsie a mladsi maju zvacsa auto a idu raz, dva krat mesacne na vacsi nakup.
    A kto kupuje velke balenia, tak kupuje zvacsa vtedy,ked natrafi na vyhodnu akciu.
    A ludia byvajuci blizko hranic Polska, Madarska, ci Rakuska chodia na nakupy za hranice...

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ťažké pracie prostriedky,hm.........tak raz za pol roka tú 4-litrovú fľašu tekutého prášku odnesiem....

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    tak poďme sa baviť teda o zľave.....napr.Woolite 3litrový za koľko?
    máte úzky sortiment,iba veľkú ťažkú drogériu,to sa nekupuje každý deň.

    majkaaa je offline (nepripojený) majkaaa

    majkaaa
    ja neviem, ja len uvazujem ze v niecom by sme chceli zacat podnikat a donaskovych sluzieb do maloobchodov je vela ale do domu som este nepocula.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    tak u nás existuje donáška,a to sme malé mesto,len neviem,či tu je o to záujem,keď vidím každý deň v robote tie fronty pred pokladňami.......a aj Tesco začalo s donáškou,takže......

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    a čo robíš teraz? či len tak doma sedíš a rozmýšľaš.....

    ...ja by som vedela,len to najpodstatnejšie mi chýba ....

    majkaaa je offline (nepripojený) majkaaa

    majkaaa
    no ja som na voziku a mam dve malicke deticky, ktore su vynimocne a tak sa normalne popri nich nudim. Ale mam vystudovanu ekonomicku a robila som uz aj ucto. Tak som myslela, tym ze mame vacsie auto tak by manzel rozvazal a ja by som robila papiere. Aj sklad by sme mali.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ťažko takto niečo radiť,ke´d nevieme,aká skladba obyvateľstva je tam u vás.....aké veľké mesto,aké finančné možnosti a toho je strašne veľa....ak uvažuješ nad podnikaním takýmto šťýlom,tak radšej nepodnikaj,to myslím vážne,bez nejakého výsmechu,netušíš,o čom to je....ak sa nudíš popri deťoch,a vzhľadom na tvoju imobilitu,by som doporučovala možno ručné práce a dá sa v tom aj podnikať,pokiaľ budeš robiť niečo zaujímavé ....kuk sem.... http://www.sashe.sk/
    a prečo nerobíš to účto?

    majkaaa je offline (nepripojený) majkaaa

    majkaaa
    kopretinka nepatrim medzi tych postihnutych co sedia doma nad stolom a robia dekoracne veci. Na to musi mat clovek aj vlohy. Ja som skor organizacny typ aj domacnost riadim ja, financie tiez, vybavujem vsetko ja. Nejak ma to bavi. Co sa tyka ucta to by som zas sedela len doma pred pocitacom. Najradsej by som nieco co by som mohla ist z domu a mimo domu pracovat. Manzel sa rad stara o miminka tak by to nebol problem. Trosku asi tusim o com to je, lebo uz som mala aj neziskovu organizaciu kde som si ja vsetko riadila, len zrusili ten konkretny program tak sa to uz nedalo.
    Uvazovala som aj nad detskym centrom takym malinkym, ale prednedavnom nam tu otvorili jedno velke, ale je dost drahe na poschodi. Tak neviem. Inac byvam v Martine.

    scopulus je offline (nepripojený) scopulus

    scopulus
    Podľa mňa by ste mali spraviť najprv prieskum trhu, či u vás sú aj iné donáškové služby takéhoto charakteru, zistiť ich cenovú ponuku, a do lopty by ste mohli kopnúť ak by vaše ceny boli lepšie (aj keď o pár centíkov), dobrá reklama, atď......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.