Zavrieť

Porady

práca z domu - Herbalife

Má niekto skúsenosti s internetovým predajom produktov Herbalife?
Nemám inú možnosť ako prácovať z domu a neviem sa rozhodnúť či sa na to mám dať.
Prípadne poraďte inú prácu z domu, inzerátov je plno ale väčšinou som ani nedostala odpoveď.
Ďakujem
ariadna22 za koľko si musíš kúpiť tovaru na začiatok?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Praca z domu, je to uplne najviac super v zivote - pokial samozrejme robite pre seba.

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    misomiso Pozri príspevok
    Praca z domu, je to uplne najviac super v zivote - pokial samozrejme robite pre seba.
    Dovolím si nesúhlasiť.
    Aj keď je to sám sebe sám, ale len z domu...tak to lezie pekne na mozog.
    Stráca človek kontakt s okolím a pobehuje len tak v tepláčkoch po dome a necháva sa rozptyľovať vecami typu syčí papiňák, práčka doprala, pavučiny na plafóne a tak...

    Ako dočasné privyrobenie beriem, ale kontakt so svetom a nejaká pravidelnosť ranného vstávania by mi osobne chýbali.
    Hovorím za seba.
    kvetinka909 Súhlasím Danushka, presne takto som niekedy pracovala aj ja. Teraz mám prenajatú kanceláriu a urobím viac a rýchlejšie ako doma.

    dobrava je offline (nepripojený) dobrava

    dobrava
    Existuje ešte niečo také ako Herbalife??? Ak si dobre pamätám, frčalo to niekedy po roku 2000? Kamarátova manželka sa na to dala a tvárila sa ako veľká podnikateľka. Nakúpila tovar za niekoľko tisíc vtedy ešte korún no a chudák manžel sa mal čo potom obracať, aby uživili rodinu ... Nehnevaj sa za môj názor, ale ak niekto ešte dnes naletí na takéto ponuky, považujem ho za ... veľmi naivného ... Viem, že sa chytáš aj posledného, ak si napr. mamina na MD a chceš si privyrobiť, ale inzeráty takéhoto a podobného znenia keď čítam, tak mi naskakujú vyrážky. Inzeráty typu: "chceš si zarobiť z domu 500 Eur denne?" bŕŕŕ. Ak môžeš, nedaj sa obabrať.

    varhola je offline (nepripojený) varhola

    varhola
    to sa aj ja pamätám že to už dlho frčí.Vtedy to bol priamy predaj...oslovovanie zákazníkov.Teraz by to malo fungovať cez internet.Neviem úplne presne ako to prebieha, práve preto by som chcela vedieť či už niekto má skúsenosti s tým......

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    EagleSK Pozri príspevok
    Su aj lepsie sposoby, ako pracovat z domu :-)
    Kontaktuj ma.
    Orol slovenský, veď daj vedieť, ako sa to dá, nech sme aj my ostatní múdrejší.

    EagleSK je offline (nepripojený) EagleSK

    EagleSK
    Hmmm, no na začiatok by som hlavne potreboval vedieť, aké ma varhola možnosti a skúsenosti. Mnoho ľudí skúšalo rôzne podomové predaje produktov, poisťovanie, odporúčacie obchody cez MLM, investovanie a podobne. Ak však človek nemá schopnosti a navyše nie je na 100% presvedčený o tom do čoho sa púšťa, príde veľké sklamanie. Nechcem tu ale robiť verejný coaching, preto som chcel najskôr vedieť bližšie info a podľa toho by som jej mohol poradiť.

    EagleSK je offline (nepripojený) EagleSK

    EagleSK
    > Takýto orol slovenský?

    Aaaaano, super, tento sa mi páči. Máš u mňa zelené plusko :-)

    EagleSK je offline (nepripojený) EagleSK

    EagleSK
    Práca z domu môže byť super, ale ako napísala Danushka, stráca sa tým disciplína.
    Na začiatku si treba dať otázku, prečo chceme vlastne pracovať z domu? Máme komplex z ľudí? Nechce sa nám neustále dochádzať do zamestnania? Vadí nám šéf? Nechceme zarábať na iných? Ak čo i len na jednu otázku dáme kladnú odpoveď, môžeme to s prácou doma rovno zabaliť. Pravdepodobne sme príliš leniví a časom začneme vadiť sami sebe :-) Ďalšia naša otázka by mala smerovať, čo si vlastne predstavujeme prácou na doma? Je to prepisovanie textov? Balenie rôznych hlúpostí do obálok, alebo telefonické oslovovanie potenciálnych zákazníkov? Nič z tohto nám neprinesie očakávaný výsledok. A čo takto spojiť klasické zamestnanie, ale byť sám sebe pánom? ÁNO! Toto je tá správna cesta pre všetkých, ktorí sa túžia osamostatniť a mať príjem podľa svojich predstáv.
    V prvom rade si treba určiť cieľ, pretože správny cieľ je naša motivácia. Bez cieľa môžete trebárs zametať schody v paneláku a na domovej schôdzi sa dohodnete, že vám za to budú spoluvlastníci vyplácať 150€ mesačne za upratovanie. Správne zvolený cieľ Vám zabezpečí, že na dlhý čas budete mať hnací motor pre to, čo budete ďalej robiť.
    Ako druhý bod sa zamerajte na to, čo by ste dokázali ľuďom, alebo blízkym firmám ponúknuť. Skúste sa pozrieť do svojho vnútra, čo dokážete, na čo máte schopnosti a choďte s kožou na bubon. Vystavte sa svetu, dajte o sebe vedieť. Tu by som chcel upozorniť tých, ktorí sa "náhodou" dostanú k tomuto môjmu príspevku, že robota sa dá nájsť aj opačným spôsobom. Dá sa vyhľadávať po rôznych inzerátoch a diskusných fórach. Pri tomto spôsobe by som bol maximálne opatrný, pretože práve týmto spôsobom môžete prísť o svoje peniaze namiesto toho, aby ste nejaké zarobili.
    Ale aby som sa vrátil k tomu "sám sebe pánom". Prácu na doma hľadajú hlavne ľudia, ktorí sa dostali do ťažkej životnej situácie, nevedia si nájsť zamestnanie buď zo zdravotných, sociálnych, alebo iných dôvodov. Dúfajú, že existuje činnosť, ktorú môžu vykonávať bez toho, aby chodili do zamestnania. Áno, je to z časti pravda. Taká práca existuje, kontaktu s ľuďmi sa však nevyhnete. Zámerne nechcem písať, čo konkrétne má človek s takouto túžbou robiť, pretože je to individuálne.
    Nejako som sa rozpísal a už zachádzam mimo :-)
    Takže k otázke. Predaj Herbalife už nie je v móde. Ľudia to prekukli a vďaka internetu si človek vie sám zistiť, že schudnúť a žiť zdravšie sa dá bez doplnkov výživy. Preto som chcel vedieť, na čo má autorka schopnosti.
    korela Prácu pre seba. Aby ťa skoučoval. To bola taká udička.
    Nakoniec obrazne povedané, aj koučovia môžu pracovať v domácich podmienkach. Ak už majú za sebou získaný certifikát a všetko potrebné. Dokonca aj cez skype. Rovnako ako aj iné činnosti dnes. Neviem, čím tu argumentoval. Každý si hľadá to, čo mu vyhovuje. Alebo na čo je zrelý.

    varhola je offline (nepripojený) varhola

    varhola
    inak ...nie som lenivá, ani nemám strach z ľudí.....len jednoducho nemôžem stráviť celých 8,5 hod a neviem nájsť prácu v časovom rozmedzí od 8.00 do 14.30 hod...to je všetko

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    danushka Pozri príspevok
    Dovolím si nesúhlasiť.
    Aj keď je to sám sebe sám, ale len z domu...tak to lezie pekne na mozog.
    Stráca človek kontakt s okolím a pobehuje len tak v tepláčkoch po dome a necháva sa rozptyľovať vecami typu syčí papiňák, práčka doprala, pavučiny na plafóne a tak...

    Ako dočasné privyrobenie beriem, ale kontakt so svetom a nejaká pravidelnosť ranného vstávania by mi osobne chýbali.
    Hovorím za seba.
    Ale ved to ani nehorzi, ze by si musela robit iba z domu. Ked robis pre seba, tak musis samozrejme obcas pracovat aj v bankach, u dodavatelov, niekedy u zakaznikov, casto v lietadle, v aute... Akurat, ze nemusis vstavat "do prace".

    ariadna22 je offline (nepripojený) ariadna22

    ariadna22
    www.domacka-praca-teoria-skusenosti.webnode.sk
    ja pracujem na tejto stránke, táto stránka by mala ukázať záujemcovi o prácu z domu znaky podvodnej práce a dať mu nápady a možnosti reálnej práce. Neponúkam prácu.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka pracuješ na stránke? ako?
    ariadna22 píšem ju vymýšľam obsah, lebo sa nevedia zorientovať v ponúkaných prácach na doma a často padnú za obeť podvodníkovi
    kopretinka a za to ti niekto platí?
    ariadna22 nie, je to druh charity, ešte dávam rady cez e-mail, malo by to byť také info-centrum, do čoho neísť do čoho ísť, ako sa odpichnúť od dna (matky na materskej sú veľmi na tom zle finančne), ako zrealizovať nápad, či sa to oplatí či nie, zdarma anonymne s ľudmi komunikujem. Ten nápad sa napríklad páči zakladateľovi stránky www.daruje-vam.sk... . Chcem dať na facebook, aby si ľudia mohli zdielať články... .
    kopretinka chvályhodná činnosť.....ale ľuďom keď niet rady......rôzne odrby tu boli ešte pred príchodom internetu,pamätám si na inzeráty v novinách...ani za 20 rokov sa ľudia nič nenaučili....a stavím sa,že keby prišiel nejaký nový BMG alebo niečo podobné,tak tí,čo tam prišli o majetky,by znovu vložili peniaze...a tak isto je to aj s takýmito ponukami na prácu...
      zbaliť

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Podĺa mňa su ešte na Slovensku ľudia,ktorým by sa dal predať Herbalife, len by sa to muselo kvalitne odprezentovať a hlavne odkomunikovať,

    lenže na SVK každý je profesor všetko o všetkom VIE, nikto nikomu nedoveruje,

    takže je tu ťažká situacia s týmto druhom podnikania....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.