Zavrieť

Porady

Poraďte mi kávovar

Chcem si kúpiť kávovar na esspresso, na normálnu kávu. S mlynčekom sú dosť drahé, Chcel by som sa vmestiť do 200 €, nakoľko pijem doma kávu sám. Nechcem kapsule. Na nete sú samé kapsulové a to nie je pre mňa. Nemáte typ na nejaký dobrý kávovar?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Silvia123 Pozri príspevok
Kúpila som Bosch TES50321RW a ževraj treba po určitom čase meniť aj ten vodný filter, tak neviem či mám dokúpiť hneď teraz a či môžem aj tú značku Siemens, lebo Bosch nemajú v tom obchode.
tieto dve značky robí jedna fabrika, ale či pasuje filter je pre obe univerzálny to neviem...skús zistiť u zn. servise, alebo u predajcu...
0 0
Silvia123 Silvia123

Silvia123 je offline (nepripojený) Silvia123

No dnes som volala Bosch, ale neschopný človek mi asi zdvihol telefón, že on nevie..., že sa mám spýtať v predajni!
0 0
Silvia123 Silvia123

Silvia123 je offline (nepripojený) Silvia123

lujza, a ty používaš rôzne čistiace prostriedky na kávovar? Ja som myslela, že treba dodržať značku, my sme doteraz mali pákový, tam sme treskli kys.citrónovú a bolo odvápnené, ale pokazil sa tesne po záruke, ale keďže nám kávička z kávovaru chutí, tak sme si dopriali plnoautomatický, len dúfam, že sa nesklameme a hlavne dúfam, že nám vydrží dlhšie, preto chcem dodržiavať riadne očistu.
0 0
michal.juraj michal.juraj

michal.juraj je offline (nepripojený) michal.juraj

My máme v práci zatiaľ druhý: modely + moje názory:

Philips-Saeco HD8753/19 Intelia Cappuccino

výhody:
- ľahšie čistenie
- tichšia prevádzka
- ľahšie pochopiteľné menu
- one touch cappucino (samé to urobí)


nevýhody:
- nedá sa plynule regulovať množstvo vody, iba možnosť zapamätať malú kávu a veľkú kávu (ukázalo sa ako nevhodné do práce pre viac ľudí, ktorí chcú rôzne veľkosti kávy)
- one touch cappucino sa musi denne cistit

DeLonghi ECAM 23.420 SW Intensa

výhody:
- regulácia veľkosti kávy a sily
- možnosť dať robiť dve kávy naraz
- dobrá káva

nevýhody:
- zložitejšie čistenie
- menšia nádrž na vodu
- veľmi zložité a neintuitívne menu
- dlhšie predohrievanie
- trochu hlučnejší

​Dúfam, že pomôže
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pri kapslovych "kavovaroch"je suma fuk aky sa kupi...to uz co komu pre oko lahodnejsie....ide o to aky je obsah kapsly....
Kazdy ma inu predstavu o kave....
0 0
RomanZR RomanZR

RomanZR je offline (nepripojený) RomanZR

Idem si tiez kupovat kavovar ale mali sme zatial len taky stary, teraz by to chcelo nieco lepsie,kvalitnejsie, na dobru kavu. Urcite nie kapsule, idealne asi automaticky (??), poradite?

0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

RomanZR
Idem si tiez kupovat kavovar ale mali sme zatial len taky stary, teraz by to chcelo nieco lepsie,kvalitnejsie, na dobru kavu. Urcite nie kapsule, idealne asi automaticky (??), poradite?

Mozno pomoze https://www.google.sk/search?newwind...w=1366&bih=637
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Neboj tvoje druhe ja...poradi
1 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Ja vám neviem. Kávovar mám aj 16 barov tlačí aj kávy som vyskúšal viaceré - akurát som nikdy a ani pri iných automatoch nedosiahol kvalitu kávy akú predávajú na akejkoľvek čerpačke v Taliansku.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

lubko6394
Ja vám neviem. Kávovar mám aj 16 barov tlačí aj kávy som vyskúšal viaceré - akurát som nikdy a ani pri iných automatoch nedosiahol kvalitu kávy akú predávajú na akejkoľvek čerpačke v Taliansku.
no tak si kúp čerpačku v taláánsku
2 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
bjuty smis
lubko6394
Ja vám neviem. Kávovar mám aj 16 barov tlačí aj kávy som vyskúšal viaceré - akurát som nikdy a ani pri iných automatoch nedosiahol kvalitu kávy akú predávajú na akejkoľvek čerpačke v Taliansku.
no tak si kúp čerpačku v taláánsku
Aj by som kúpil, ale kým by mi tú kávu priniesli domov tak by bola asi studená.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja mam plnoautomat/uz som to tu niekde pisala/...uz fakt stara raroha....aj dizajn....kukovala som to ako repas...od firmy co robi servis....ale kavu vini...a to uz nekupujem az taku drahu kavu ako kedysi....
Horsie bude ked "umre"...myslim,ze 7rokov ho mam....a to sa teda u nas našťuka tej kavy...
0 0
Viktoriaa0101 Viktoriaa0101

Viktoriaa0101 je offline (nepripojený) Viktoriaa0101

Ak chceš naozaj kvalitu a nevadí ti investovať tak určite značka Jura, je to na mnoho rokov...
0 2

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať