Zavrieť

Porady

Poraďte mi kávovar

Chcem si kúpiť kávovar na esspresso, na normálnu kávu. S mlynčekom sú dosť drahé, Chcel by som sa vmestiť do 200 €, nakoľko pijem doma kávu sám. Nechcem kapsule. Na nete sú samé kapsulové a to nie je pre mňa. Nemáte typ na nejaký dobrý kávovar?
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tominoBLA Pozri príspevok
Chcem si kúpiť kávovar na esspresso, na normálnu kávu. S mlynčekom sú dosť drahé, Chcel by som sa vmestiť do 200 €, nakoľko pijem doma kávu sám. Nechcem kapsule. Na nete sú samé kapsulové a to nie je pre mňa. Nemáte typ na nejaký dobrý kávovar?
Skús sa tu popozerať, príspevkoch máš habadej.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tominoBLA tominoBLA

tominoBLA je offline (nepripojený) tominoBLA

lepšie príspevky sú dosť staré, chcel by som novšie info. Predsa aj modely sa menia
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tominoBLA Pozri príspevok
lepšie príspevky sú dosť staré, chcel by som novšie info. Predsa aj modely sa menia
Tak skús zadať do googla, ani tam nie sú novšie modely?
0 0
tominoBLA tominoBLA

tominoBLA je offline (nepripojený) tominoBLA

Stále mi vyhadzuje na kapsuly, (ESE) vrecká, ..... O všetkých píšu v popise že sú najlepšie a recenzie zvačša ani nemajú
0 0
Citroon22 Citroon22

Citroon22 je offline (nepripojený) Citroon22

daju sa najst..ak chces dobré espresso hladaj na nete také ktoré majú prevádzkový tlak 15 BAR..ak majú menej tak sú to shity..konkretne typy neviem ale tak najdes určite...napr tento vyzera v pohode http://kavovary-espressa-cajniky.heu...ikace/#section
0 0
tominoBLA tominoBLA

tominoBLA je offline (nepripojený) tominoBLA

Niesom až tak internetovo zbehlý
Ale jeden je zaujímavý - SOLAC CE 4500 - Máte niekto skúsenosti?
Naposledy upravil kopretinka : 21.12.17 at 08:44
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tominoBLA Pozri príspevok
Niesom až tak internetovo zbehlý
Ale jeden je zaujímavý - SOLAC CE 4500 - Máte niekto skúsenosti?
Máme tento:
http://kavovary-espressa-cajniky.heu...longhi-ec-190/
Naposledy upravil kopretinka : 21.12.17 at 08:44
0 0
tominoBLA tominoBLA

tominoBLA je offline (nepripojený) tominoBLA

A čo vlastne znamená nahrievanie šálok?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tominoBLA Pozri príspevok
A čo vlastne znamená nahrievanie šálok?
Šálka musí byť nahriatá, teda teplá.
0 0
fem fem

fem je offline (nepripojený) fem

Súhlasím s Tweety, ja mám tiež ten istý presso-stroj De Longhi, som s ním spokojná, nie je hlučný, nahrieva šálky ( fajnšmekerské presso sa varí iba do nahriatej šálky), má trysku na napenenie smotany pre kapučíno, nie je obrovský, dáš ho aj do malej kuchyne, má dve sitka na kávu, či chceš robiť jednu alebo dve porcie pressa, veľkú nádobu na vodu...zvládne ho hravo aj začiatočník...
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

ja mám tento Krups XP522030
0 0
tominoBLA tominoBLA

tominoBLA je offline (nepripojený) tominoBLA

takže vyhráva to Delonghi EC190 a 200
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Ja mám Zelmer 13Z012 Maestro.. nebolo nejako drahý a dostala som ho darom.. som fakt prekvapená a spokojná nadmieru..sama by som si ho nekúpila mysliac že to bude šmejd za tie peniaze.. mám ho pol roka a robí výbornú kávičku.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tominoBLA Pozri príspevok
lepšie príspevky sú dosť staré, chcel by som novšie info. Predsa aj modely sa menia
to áno len to čo si si vybral tak o tom sa debatovalo v roku 2008.....
http://www.primacafe.cz/primafrm/vie...php?f=73&t=206
0 0
richardhudec richardhudec

richardhudec je offline (nepripojený) richardhudec

Môžem najmä čo do kvality, ale aj obsluhy odporučiť vlastne každý model od DeLonghi, špeciálne radu 310, ktorá je cenovo priateľná a dostupná v asi 10 rôznych farbách. Taktiež je k nej možné dokúpiť rýchlovarnú kanvicu a hriankovač v rovnakom dizajne a farbe. Okrem DeLongi sú v tejto cenovej kategóruii fajn aj Zelmer kávovary prípadne Krups. Philips sú haraburdy, ak sa nerozprávame o 2000€ stroji, ktorý tiež oproti konkurencii v tejto cene má množstvo nevýhod.
0 0
Silvia123 Silvia123

Silvia123 je offline (nepripojený) Silvia123

Ahojte, zakúpila som si plno automatický kávovar zn. Bosch, chcem si doobjednať aj odvápňovacie, čistiace tablety a filter, chcela som si to zadať do tej istej objednávky, ale nemajú zn. Bosch, len značku Siemens. Neviete či sú tieto filtre a tablety kompatibilné?, vyzerajú rovnako a čítala som, že kdesi, že Bosch a Siemens sa vyrábajú v jednom závode, neviem či je to pravda. Nemáte niekto skúsenosti?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Silvia123 Pozri príspevok
Ahojte, zakúpila som si plno automatický kávovar zn. Bosch, chcem si doobjednať aj odvápňovacie, čistiace tablety a filter, chcela som si to zadať do tej istej objednávky, ale nemajú zn. Bosch, len značku Siemens. Neviete či sú tieto filtre a tablety kompatibilné?, vyzerajú rovnako a čítala som, že kdesi, že Bosch a Siemens sa vyrábajú v jednom závode, neviem či je to pravda. Nemáte niekto skúsenosti?
espresso mašinu??? odvápňovače, je jedno aká zn., ale neviem aké filtre máš na mysli ?
aj tu nejaké odvápňovače....
http://www.cafepoint.sk/doplnky-ku-kavovarom
0 0
Silvia123 Silvia123

Silvia123 je offline (nepripojený) Silvia123

Kúpila som Bosch TES50321RW a ževraj treba po určitom čase meniť aj ten vodný filter, tak neviem či mám dokúpiť hneď teraz a či môžem aj tú značku Siemens, lebo Bosch nemajú v tom obchode.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať