Zavrieť

Porady

Dve rôzne faktúry na jednom liste papiera

Túto novinku zavádza v týchto dňoch Orange. Na jeden list papiera tlačia dve rôzne faktúry, každú z jednej strany listu. Nejde o pokračovanie faktúry, ale faktúru s iným číslom faktúry a za iné telefónne číslo.
.
Zrejme si predstavujú, že na došlej pošte sa zošívačkou pricvaknú k jednému listu dve košieľky faktúry, každú z jednej strany a tak sa pošle na podpisovanie ...
.
V Orange mi tvrdia, že všetkým nový spôsob fakturácie vyhovuje a len ja som jediný, ktorý chce mať každú faktúru na samostatnom liste. Ak má niekto obdobný problém prosím aby zavolal do Orange na zákaznícku linku a požadoval návrat k predchádzajúcemu stavu – čo faktúra to samostatný doklad.
.
Upozorňujem, že nejde o šetrenie papiera, lebo poslali toľko listov, koľko je faktúr, ale na ušetrených listoch je reklama. Ako keby nevedeli natlačiť reklamu na zadnú stranu faktúry kde nevadí a navyše bude mať aj efekt.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Anelas Pozri príspevok
    daj si posielat faktury elektronicky a vytlacis si ako ty budes chciet
    Skvelý nápad, keby to orange nedo.ral poriadne. Predtým zasielali faktúry ako samostatné časti, a teraz prišli 4 strany, prvá je tuším prehľad , druhá reklama, tretia jedna faktúra a štvrta druhá faktúra. A pekne očíslované 1z4, a tak dalej. Nakopať ich do prdele je málo.

    Ak príde daň. kontrola a najdu mi naúčtované faktúry prvá napr. č. fa 12365 s číslami strán 3zo 4 a dalšia fa č. 23658 s číslom strany 4 zo 4 tak neviem kde budú hladať tie zvyšné listy.

    Orange čo je dobré to dojebabre.

    Realtime je offline (nepripojený) Realtime

    Realtime
    Paula Pozri príspevok
    Reklamu máme len na informačnom lajtre. Ty na každej faktúre?
    Radšej reklamu na zadnej strane každej faktúry ako na jednom liste dve faktúry a na druhom liste reklamy. Otázka: vám chodí informácia o stave účtu v ktorý deň od vás obdržali platbu a v akej výške? Lebo aj túto hodnotnú informáciu zrušili a nahradili len celkovou dlžnou sumou.

    Anelas je offline (nepripojený) Anelas

    Anelas
    ja som pozidala Slovak Telekom, aby mi na faktury nedavali reklamu. tiez si myslim, ze je drzost z ich strany davat na elektronicku fakturu reklamu. Ja na e-fakture od Orange reklamu nemam...napis im

    Dve rôzne faktúry na jednom liste papiera

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.