Zavrieť

Porady

ako mam postupovať pri reklamácii pračky

Kupila som si pračku na ktorej mi končí záruka 12.12.2012 pračka sa mi nezdala tak som zavolala opravára z danej firmy ten sa jasne nevyjadril aká chyba je tam možno motor, bubon, ložiská.... to bolo 10.10.2012 pračku mi zobrali na opravu z domu 22.10.2012 stale čakám nikto nič.. Prosím o radu mám nejakú ochranu ako spotrebitel aby mi vratili peniaze za pračku lebo tomu výrobku už nedôverujem. Ako mám postupovať bojím sa totiž že pračku mi opravia neviem aké veci sú poškodené, vrátia mi práčku a potom ihned po skončení záruky sa mi pokazí možno už nie na tieto opravené veci ale na niečo iné a potom si budem musieť platiť opravu sama lebo mi nechcú vyhovieť s výmenou práčky za novú alebo vrátenia penazí.. Mám na to právo? Čo mám robiť prosím o rýchlu pomoc DAKUJEM.
Usporiadat
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Takze ten bubon mali otvoreny pre ten filter, co som postol link na manual, ajtak to kludne nevedeli najst a museli ist aj cez tesnenie?
Ja si stale myslim, zeby si to s manzelom dokazala aj doma!!! Ale je pravda, ze nie kazdy chlap je aj nejak technicky zdatny, takze ten tvoj patri asi medzi nich.
Kvoli spadnutiu niecoho medzi bubon a nadrz by som naozaj nevolal do servisu, ked sa na bubne daju odmontovat otvory pre pristup k odtokom v nadrzi
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať