Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

richardhudec je offline (nepripojený) richardhudec

richardhudec
Obchod existuje, ja som si vždy pri objednávaní volil osobný odber. Dodacie lehoty však nikdy nedodržiavajú, aj keď mi občas prišla SMS, že tovar mám na sklade a môžem si po neho prísť, reálne tam nebol a čakal som ešte 2 týždne. Takže je to fajn internetový obchod s fajn cenami, ale totálne naprd službami Ale neboj sa, tovar príde do niekoľkých dní až týždňov.

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
Interstore.sk zrejme nema cloveka ktory odpoveda na otazky zakaznikov na porade. Co takto zavolat do intertoru a zistit si informacie?

Inak ceny maju fajn nakupoval som tam asi 7x dodavka niekedy dobra niekedy cakam dlhsie. Ale cas dodania vzdy oznamia vopred (den alebo 2 dni vopred), predbezny cas ale nevie urcit nikto. A cim dementnejsi tovar tym dlhsia dodavka tovaru.

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Ice dive
no ja som tam objednával zimné gumy na auto... objednal som 31.10. a poslali potvrdenie o dodaní do 10 pracovných dní a prišli včera... t.j. dodržali čo slúbili... len celkovo je to asi najhorší obchod cez ktorý som niekedy niečo nakupoval, nakoľko ma už tie registrácie v jednotlivých obchodoch nebavia nakupujem ako neregistrovaný zákazník, a keďže som si zvolil nevhodný spôsob platby musel som urobiť dve objednávky na jednu som sa vykašľal a druhú som po zrealizovaní zaplatil prevodom.... sranda bola, že mi za cca 4 dni volajú z interstoru, že objednávku musia žiaľ zrušiť, keďže dané pneumatiky sú beznádejne vypredané a nevedia ich dodať... a ja že OK, a kedy mi teda vrátite peniaze za objednávku... a chlapík, že jáááááááááj ahá vy ste to zaplatili no práve nám zrušili objednávku na tento rozmer, takže Vám tie gumy vieme dodať... čo ma dosť prekvapilo, že toľko náhod behom dvojminútového rozhovoru...

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Ja neznasam eshopy,kde maju dlhe dodacie lehoty!
Ked nieco chcem, tak vzdy pozeram, aby tovar mali skladom a v prvom rade ma zaujima dokedy mam tovar doma a kolko beru za dopravu.Lebo tie rozdiely v cene za dopravu byvaju velmi velke...

Beveluga je offline (nepripojený) Beveluga

Beveluga
Tak, keď som sa tam konečne dovolal a " vykonzultoval ", tak to trvalo presne mesiac.
M.

V Interstore .sk som si objednal tovar pred 21 dňami, dodnes ani ťuk.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.