Zavrieť

Porady

Zaplatená ale nedodaná služba

Zakúpili sme si lístky na koncert nemenovanej skupiny, koncert bol zrušený.
Predajné miesto bolo len sprostredkovateľom, organizátorka nedvíha telefóny, neodpovedá na maily.
Chcem jej poslať oficiálnu reklamáciu s požiadavkou o vrátenie vstupného, nemá niekto vhodný vzor?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Na všetko možné sú zmluvy, ale na nedodanie služby nikde. Asi sa to nestáva

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Medzitým sa udialo:
    organizátorka od mesta dostala zvyšnú sumu peňazí (namiesto toho, aby mesto vrátilo časť vstupného!) a uverejnila na webovej stránke mesta výzvu, aby sme e-mailom zaslali oskenované lístky a ona vráti peniaze. Vzápätí po zverejnení výzvy sme jej vyhoveli. Po týždni došla odpoveď, že všetky peniaze už minula na vrátenie vstupného takým, ako sme my, čaká na vrátenie zálohy, ktorú dala skupine a keď jej pošleme originálne lístky poštou, ona nám zašle zmenku, ktorú preplatí ihneď, ako bude mať financie. Samozrejme, s týmto ja nemôžem súhlasiť: ja som za lístky platila v hotovosti, žiadnou zmenkou ... a akú mám istotu, keď vydám z ruky lístky, že niekedy uvidím finančnú náhradu?!?
    Akého ste názoru? môže nás odbiť akousi zmenkou?

    Ja sa na to pozerám z vlastného zorného uhla: ak prijmem zálohu na tovar a túto poskytnem ďalej, odkiaľ tovar nedostanem, nemôžem sa vyhovárať a nevrátiť zálohu tomu, kto ju zaplatil mne .... alebo nakúpim tovar, ktorý sa pokazí, tiež je to len a len moja strata.

    Ak by ste niekde videli, že koncert organizuje LaL production z Hnúšte, radšej počkajte s kúpou lístkov.
    Nabudúce uverejním aj jej meno.

    Zaplatená ale nedodaná služba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.