Zavrieť

Porady

Mám odovzdať deti priateľke bývalého manžela?

žena
Ahojte,
som rozvedená a bývam v inom meste ako bývalý manžel. Deti boli prisúdené mne a on ich má každý druhý víkend v mesiaci. Problém je, že veľakrát pošle svoju priateľku, pretože on nemôže. Môžem odmietnuť vydať deti jeho priateľke? Mám s ňou od začiatku obrovské problémy, pretože ona na mňa stále žiarli a verejne ma ohovára, nadáva mi (napr. prostredníctvom facebooku), tak aby si to mohol každý prečítať. Preto si myslím, že namá dobrý vplyv ani na moje deti. Kedže spolu žijú, viem, že s tým nenarobím nič a deti musím odovzdať, avšak zaujíma ma, či si musí bývalý pre nich chodiť osobne, alebo môže hocikoho poslať. Ďakujem vopred za odpovede.
Naposledy upravil Dav : 16.11.12 at 11:17
Usporiadat
9bea9 9bea9

9bea9 je offline (nepripojený) 9bea9

žena
Misoft dakujem, vo vela veciach máš pravdu. Ale určite neurobím to, že sa znížim na jej uroven a budem ju verejne ohovárať. To nie je moj štýl. Dakujem za odpoved.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
9bea9 Pozri príspevok
Ahojte,
som rozvedená a bývam v inom meste ako bývalý manžel. Deti boli prisúdené mne a on ich má každý druhý víkend v mesiaci. Problém je, že veľakrát pošle svoju priateľku, pretože on nemôže.
Môže - nemôže ....jeho problém...
Môžem odmietnuť vydať deti jeho priateľke?
Môžeš - no nemusíš ...
Mám s ňou od začiatku obrovské problémy, pretože ona na mňa stále žiarli a verejne ma ohovára, nadáva mi (napr. prostredníctvom facebooku), tak aby si to mohol každý prečítať.
JA som ešte nečítal ......a na ostatných naondiať...
Preto si myslím, že namá dobrý vplyv ani na moje deti. Kedže spolu žijú, viem, že s tým nenarobím nič
Ale narobíš ... dalo by sa ...
a deti musím odovzdať
Priateľke nemusíš - môžeš ....
, avšak zaujíma ma, či si musí bývalý pre nich chodiť osobne, alebo môže hocikoho poslať.
Ani ja nie som hocikto a vnučku by mi zo škôlky nevydali , pokiaľ ma dcéra nepredstaví...
Ďakujem vopred za odpovede.


alaya1

Re: Mám odovzdať deti priateľke bývalého manžela?
Je mi toto upodozrievanie tu na porade smiesne, ci skor je to do placu. Boze moj, pise v 2 rodoch. A co. Ked tie info nepomozu jej, pomozu inemu.
Bože môj ...teraz sa jeden z toho nevysomári , čo potom o nejaký čas ???
...a aj tak nik nečíta staré príspevky a témy ... potom to aj tak vyzerá...

Velmi smutne je, ze tu sa rozpisujete, ale matke bojujucej 2 roky o svoje ukradnute deti nie ste schopni dat jeden "podpis" pod peticiu v inej teme.
Jeden alebo tisíce podpisov ???
Anglický sudca sa z toho aj tak nepototo...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač Pozri príspevok

Bud rad,k ze mas svoju vnucku doma- cynizmus najvyssieho rangu!!!!!!!!!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1 Pozri príspevok
Bud rad,k ze mas svoju vnucku doma- cynizmus najvyssieho rangu!!!!!!!!!
add. 1 - som rád .....

add. 2 - niekde som už bol písal , že nik nevie , čo bolo v pozadí ...
Ziadne médium , nik sa o ničom nevyjadroval a zrazu bum ...jasná to správa ...
Hlavne toto je zaujímavé
Nočná mora začala až banálnym vyšetrením v nemocnici, ktoré sa skončilo obvinením jej manžela zo sexuálneho zneužívania pre infekciu na chlapčekových genitáliách.
Keď nie sexuálne obťažovanie , tak už len hygiena bola zanedbaná .....
...a moja vnučka má pišulku čistú , bez infekcie...


TY si spomenula , no nešpecifikovala , tých dvoch redaktorov jednej TV ...
Tak ja to upresním , aj keď je to aj známa vec ...
Tv JOJ a redaktorko Mečiar ????......mienkotvorná televízia a moderátor ???
Jedno a aj druhé na grc...
Noviny TV JOJ - profesionálne, nestranné a zrozumiteľné ...
...hlúpe , bulvárne , sprosté a prosté - vhodné pre určitú populáciu ...sleduješ pravidelne ???

add. 3 - nie , nejde o cynizmus ... ide o realitu ... daj dole ružové okuliare ...

add. 4 - každý obviňuje anglického sudcu , no ten ide podľa zákonov ( poniektoré aplikácie by sahodili aj u nás zaviesť ) svojej krajiny ...
No málokto obviní Slovensko ... naše panstvo a zákony serú na svojich občanov ...


Takže alaya ... ja iba čítam , sledujem a občas sa k nejakému problému vyjadrím ...
Možno sa to potom aj zle číta v tom texte , no realita ( NIE môj CYNIZMUS ) proste niekedy nepustia ...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač Pozri príspevok
add. 1 - som rád .....na zdravie

add. 2 - niekde som už bol písal , že nik nevie , čo bolo v pozadí ...
Ziadne médium , nik sa o ničom nevyjadroval a zrazu bum ...jasná to správa ...
Hlavne toto je zaujímavé
Vies, ak mas problem s tymto, je to tvoja vec, ale preco znevazujes ochutu inych ludi, pomoct tym detom aspon tym, ze tam hodime svoj "podpis".To je cynicke.

Keď nie sexuálne obťažovanie , tak už len hygiena bola zanedbaná .....
...a moja vnučka má pišulku čistú , bez infekcie...

Neviem, nevidela som, nebudem posudzovat to, co nevidim a nemam vzdelanie to posudit.A ti, co vzdelanie na to maju posudili vec rozne.


TY si spomenula , no nešpecifikovala , tých dvoch redaktorov jednej TV ...
Tak ja to upresním , aj keď je to aj známa vec ...
Tv JOJ a redaktorko Mečiar ????......mienkotvorná televízia a moderátor ???
Jedno a aj druhé na grc...

Ja si nedovolim napisat na ziadneho cloveka, ze je na grc.Nemam vo zvyku, takto sa o ludoch vyjadrovat,ale v UK pracuju ini redaktori, ako si uviedol ty.Kto tému sleduje, ten vie.

...hlúpe , bulvárne , sprosté a prosté - vhodné pre určitú populáciu ...sleduješ pravidelne ???

Ano, dianie okolo seba sledujem, na roznych televiznych kanaloch a aj v inych mediách. Je to problém? Ci nevhodne?

add. 3 - nie , nejde o cynizmus ... ide o realitu ... daj dole ružové okuliare ...
Okuliare mam obycajne,mne stacia.

add. 4 - každý obviňuje anglického sudcu , no ten ide podľa zákonov ( poniektoré aplikácie by sahodili aj u nás zaviesť ) svojej krajiny ...
No málokto obviní Slovensko ... naše panstvo a zákony serú na svojich občanov ...
Ak by si si precital aj ine temy tu, tak toto by si netvrdil.

Takže alaya ... ja iba čítam , sledujem a občas sa k nejakému problému vyjadrím ...
Možno sa to potom aj zle číta v tom texte , no realita ( NIE môj CYNIZMUS ) proste niekedy nepustia ...
Niekedy je lepsie zahryznut si do jazyka, ci vlastne prstov a nevyjadrovat sa, nemyslis?

Moje odpovede su vsetky modrou farbou.
Naposledy upravil alaya1 : 17.11.12 at 08:58 Dôvod: doplnenie pre kukucku, aby mala v tomto jasno.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka


zbytočne cituješ taký veľký príspevok ak reaguješ hneď pod ním
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať