Zavrieť

Porady

REKLAMA V RADIU

Ahoj!

Máte niekto skúsenosti s reklamou v rádiu? Aké rádio ste použili a aký druh kampane, sponzoring, čítanú reklamu či normálny reklamný spot?
O koľko percent sa vám zvýšili obraty?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Ak na to nemáš vyčlenený poriadny balík, tak neodporúčam... Denne by mali hrať tvoj spot aspoň 5-6x po dobu 2 týždňov, aby sa niekto chytil. A stojí to toľko, že radšej investuj do adwordsu...

    Hofacker je offline (nepripojený) Hofacker

    Hofacker
    OK, ale máš s tým skúsenosti? Nie je to až tak veľa. Taká ľahká 10 dňová kampaň by ma vyšla okolo 3500 EUR... Ak by mi to prinieslo 500 nových objednávok bol by som spokojný + ak sa už prezentuješ v rádiu, tak na teba ľudia zabúdajú pomalšie a lepšie reagujú napríklad aj na PPC rklamu podľa mňa.

    Adwords je pekná vec ale ja by som chcel vyliezť z toho virtuálneho sveta, lebo chcem aby sa moje produkty predávali najmä v kamenných predajniach...

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Poviem to čo hovorím každému. Skús a uvidíš. Nedá sa povedať dopredu čo a ako pôjde. Za rovnaký rozpočet sa bude možno lepšie predávať káva ako čaj, alebo knihy viac ako topánky. Preto sa nedá konkrétne poradiť. Ja som mal reklamu v rádiu, síce len malom, ale 2 týždne denne 5 spotov a nič z toho. Ale ako píšem vyššie možno to tebe prinesie množstvo nových zákazníkov.

    Hofacker je offline (nepripojený) Hofacker

    Hofacker
    No tak to je zlá skúsenosť... A to vážne ani ťuk, ani najmenšie zlepšenie si nezaznamenal?

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Nie. Ďalšia vec ale je že mi eshop nefungoval dokonalo a bol pomalý. Takže ak sa aj rozhodneš spraviť reklamu za toľko eur, tak si sprav uživateľské testovanie eshopu. Aby si zistil kde môžu byť možné problémy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.