Zavrieť

Porady

Ako dokázať pravdu?

Dobrý deň na budúci týždeň som predvolaný na políciu k vysvetleniu nasledovnej situácie:

Môj otec má brata, no a oni keď boli ešte mladý tak bývali spolu so svojim otcom (mojim dedom). No a otcov brat býval agresívny na svojho otca a často ho aj bíjaval. No a on zomrel ((teda ten dedo) ale nie kvôli tomu že ho bíjaval).
U nás na dedine to všetci vedia, že ho takto bíjaval.

Problém je v tom, že minulí týždeň som sa s ním hádal a spomenul som mu to, že čo si ti za človeka keď si bíjaval vlastného otca.

NO A ON MA KVôLI TOMU UDAL NA POLICIí.....

Ako by som sa mal obhajovať? .......... on by mal dokázať že ho nebíjaval ak to nieje pravda ----TA NE?
Naposledy upravil Dav : 21.11.12 at 20:05
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Retuska Retuska

Retuska je offline (nepripojený) Retuska

myslim,ze tam budu svedkovia,ktori opotvrdia tvoju teoriu
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mefistofeles666,hoci neviem podla tvojich prispevkov posudit, ci si zena a ci chlap, tvoje prispevky a otazky ma vzdy dostanu " do kolien"...bez teba by bola na Porade poriadna nuda ...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

arizona Pozri príspevok
Mefistofeles666,hoci neviem podla tvojich prispevkov posudit, ci si zena a ci chlap, tvoje prispevky a otazky ma vzdy dostanu " do kolien"...bez teba by bola na Porade poriadna nuda ...
toto som prepásla........
http://www.porada.sk/t193306-p11-sex-na-dvore.html
0 0
Mefistofeles666 Mefistofeles666

Mefistofeles666 je offline (nepripojený) Mefistofeles666

sestra ja potrebujem seriózne poradiť... podla mňa jediní kto môže povedať že či ho dakto bíjaval je dedo ale ten je mrtvy............ ta co s tím?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Mefistofeles666 Pozri príspevok
sestra ja potrebujem seriózne poradiť... podla mňa jediní kto môže povedať že či ho dakto bíjaval je dedo ale ten je mrtvy............ ta co s tím?
nenechal v závete správičku o vydedení strýka pretože ho otĺkal?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Mefistofeles666 Pozri príspevok
sestra ja potrebujem seriózne poradiť... podla mňa jediní kto môže povedať že či ho dakto bíjaval je dedo ale ten je mrtvy............ ta co s tím?
Dovolim si zaspasovat, aj ked to vyzera ze sa jedna o vaznejsiu temu.
Ja by som navrhoval, vyhrabat na pojde stale dedove okuliare a fajku. (nech mu je zem lahka) a chodit s nimi po dedine. ten kto ich spozna, je dedkovo prevtelenie. (takymto sposobom sa hlada novy dalajlama).No a potom sa dotycneho prevteleneho dedka mozeme opytat, kto ho teda bil. Len obavam sa ci takto ziskane svedectvo obstoji na sude.
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
taiko Pozri príspevok
Dovolim si zaspasovat, aj ked to vyzera ze sa jedna o vaznejsiu temu.
Ja by som navrhoval, vyhrabat na pojde stale dedove okuliare a fajku. (nech mu je zem lahka) a chodit s nimi po dedine. ten kto ich spozna, je dedkovo prevtelenie. (takymto sposobom sa hlada novy dalajlama).No a potom sa dotycneho prevteleneho dedka mozeme opytat, kto ho teda bil. Len obavam sa ci takto ziskane svedectvo obstoji na sude.
Čo strašíš so súdom. Veď nie je isté či sa stal nejaký trestný čin. Zatiaľ ho nikto neobvinil.
Na políci sa vyjadrí a podľa toho sa bude postupovať ďalej.
1 0
Mefistofeles666 Mefistofeles666

Mefistofeles666 je offline (nepripojený) Mefistofeles666

No veď to ....... že ja newem či to mám poprieť, že som to vravel........ alebo mám tvrdiť, že to mám od otca bo on to často krát videl jak ho otĺkaval.......... neexistuje dáky zákon o nepreukázateľnej skutočnosti alebo dačo takého?
Bo tento rok idem na polícii kvôli strýcovi už 7dmi krát.......... a už mám riadny prievan v peňaženke
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Mefistofeles666 Pozri príspevok
sestra ja potrebujem seriózne poradiť... podla mňa jediní kto môže povedať že či ho dakto bíjaval je dedo ale ten je mrtvy............ ta co s tím?
Bratu a kvôli čomu ťa udal na polícii? Že býjal otca a ti si to vyhlásil na námestí v dedyne? Ty tvrdýš, ti dokazuješ! Ako vieš, že ťa udal?

Mefistofeles666 Pozri príspevok
Bo tento rok idem na polícii kvôli strýcovi už 7dmi krát.......... a už mám riadny prievan v peňaženke
Bratu a nehojdáš nás tak trochu? Ak nie, tak potom viem, prečo dosiaľ nevyšetrili Gorilu.

Keď je brat taký bitkár, že chudáka dedka ..., tak je čudné, že aj tebe zopár "neusušil", potom by si ho ty udal, nie on teba.
Naposledy upravil Petra Nová : 21.11.12 at 21:14
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Mefistofeles666 Pozri príspevok
No veď to ....... že ja newem či to mám poprieť, že som to vravel........ alebo mám tvrdiť, že to mám od otca bo on to často krát videl jak ho otĺkaval.......... neexistuje dáky zákon o nepreukázateľnej skutočnosti alebo dačo takého?
Bo tento rok idem na polícii kvôli strýcovi už 7dmi krát.......... a už mám riadny prievan v peňaženke
Aký prievan? To tam chodíš helikoptérou na tú políciu?

A ak si mu to povedal, tak teraz chceš klamať? Že si ti nepovedal? Bolo to pred svedkami?
0 0
Mefistofeles666 Mefistofeles666

Mefistofeles666 je offline (nepripojený) Mefistofeles666

Bratia a sestry prišlo mi predvolanie na 27.11.2012 o 9.00 za to že som mu doma na dvore bez svedkov povedal že co si ty za človeka keď si bíjaval vlastného tatka...........
0 0
Mefistofeles666 Mefistofeles666

Mefistofeles666 je offline (nepripojený) Mefistofeles666

Petra Nová Pozri príspevok
Keď je brat taký bitkár, že chudáka dedka ..., tak je čudné, že aj tebe zopár "neusušil", potom by si ho ty udal, nie on teba.
ved hej on minulý rok udrem moju mamu a to mu bolo aj dokázané (po tri a pol hodinovom prejednávaní priestupku)
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
No tak buď budeš klamať, a povieš, že si mu nič také nepovedal a on bude musieť dokazovať opak.
Alebo to potvrdíš a povieš, že si to videl na vlastné oči.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Mefistofeles666 Pozri príspevok
Bratia a sestry prišlo mi predvolanie na 27.11.2012 o 9.00 za to že som mu doma na dvore bez svedkov povedal že co si ty za človeka keď si bíjaval vlastného tatka...........
Neboj, Veľký Jehova všetko vie, počul a videl = nedopustí, aby ťa potrestali.
Vieš, že treba hovoriť len pravdu.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Mefisto, že ti niečo chýba? Alebo máš naviac, niečo?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Mefistofeles666 Pozri príspevok
ved hej on minulý rok udrem moju mamu a to mu bolo aj dokázané (po tri a pol hodinovom prejednávaní priestupku)
Ty si s pravdou v protiklade. Ak priestupok, tak to nebolo na polícii! A 27.11. tiež nie ...
0 0
Mefistofeles666 Mefistofeles666

Mefistofeles666 je offline (nepripojený) Mefistofeles666

Petra Nová Pozri príspevok
Ty si s pravdou v protiklade. Ak priestupok, tak to nebolo na polícii! A 27.11. tiež nie ...
jak že nie to napadnutie sa riešilo na obvodnom úrade odbor všeobecnej vnútornej správy na Hurbanovej ulici.......... no a 27.11. mám ist na obvodné oddelenie PZ na Lichnerovej ulici
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Mefistofeles666 Pozri príspevok
jak že nie to napadnutie sa riešilo na obvodnom úrade odbor všeobecnej vnútornej správy na Hurbanovej ulici.......... no a 27.11. mám ist na obvodné oddelenie PZ na Lichnerovej ulici
Veď práve, obvodný úrad nie je polícia.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mefistofeles666 Pozri príspevok
sestra ja potrebujem seriózne poradiť... podla mňa jediní kto môže povedať že či ho dakto bíjaval je dedo ale ten je mrtvy............ ta co s tím?
Na seriózne otázky sa seriózne odpovede dávajú .
No tu serióznosť a aj zdravý rozum chýba...

Ale dalo by sa inak ...
som sa s ním hádal a spomenul som mu to, že čo si ti za človeka keď si bíjaval vlastného otca.
NO A ON MA KVôLI TOMU UDAL NA POLICIí.....
Nehádaj sa a nespomínaj ...rovno pridrb jednu mierenú ...
POTOM BUDE MAŤ PÁDNY DOVOD NA UDANIE...
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

a pre mna specialne by si mohol napisat ako to dopadlo s tym sexom na dvore http://www.porada.sk/t193306-p11-sex-na-dvore.html ???inac nezaspim
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať