Zavrieť

Porady

Predaj auta v inzeráte: aj vás kontaktovalo číslo 0268268018?

Priatelia, minulý mesiac som chcel predať bratove auto na inzercii, že mu pomôžem. Dal som tam moje číslo, lebo to bolo jedno, koho číslo tam dám. Za dva dni sa nám ozvala SMSkou pani, že chce auto kúpiť, že jej máme zavolať. Nechápal som, ako je možné, že pani niečo chce a nevolá, píše SMS a káže mne volať, a tak jej volám a tam audiotext. Audiotext AAA Auto, pritom SMSka bola o tom, že to je normálna smrteľníčka. Na linke pracovníčka, ktorá furt a furt len o tom, aby sa auto predalo cez nich, lebo oni majú klientku, ktorá by to auto vzala a oni sprostredkujú predaj.

To isté sa stalo asi stovke už ľudí.
http://kdovolal.net/0268268018
http://hoax.sk/pochybne-praktiky/chc...lo-0268268018/
Odporúčam takúto SMS celkom ignorovať. Pretože:

1. za slušné jednanie považujem, keď píše človek bežný a na druhej strane aj bežný človek je
2. za slušné považujem, keď takáto firma funguje inak
3. za slušné považujem, keď rovno volá a nie že píše SMS a človek míňaj si kredit sám, veď ty chceš predať
4. vyslovene ma uráža, keď ide o konkrétnu firmu. Prípad rok 2010 Bratislava - Slušný chlap potrebuje predať auto, má cenu 12 000 EUR, sľubujú 9 000 EUR a pred podpisom predaja už dávajú 7 500 EUR a to ešte chcel zjednávať od 6 000 EUR.
5. zároveň by som na ich mieste prehodnotil spôsob jednania s ľuďmi a túto praktiku, ktorá skôr ľudí naštve ako poteší.
misoft A opäť staré známe AAA - sieť autobazárov podvodníkov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    6. Za normálne považujem aj rozmýšľať

    Pretože

    Inkriminované telefónne číslo 0268268018 už samotné napovedá , že nie kóšer .

    7. K tomuto sa nemá význam ani vyjadrovať , nechápem tiež ...
    Nechápal som, ako je možné, že pani niečo chce a nevolá, píše SMS a káže mne volať, a tak jej volám a tam audiotext.
    misoft Šak "logika" - nie?

    Predaj auta v inzeráte: aj vás kontaktovalo číslo 0268268018?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.