Zavrieť

Porady

Ako dostat spet svoje peniaze

Zdravim mam taky peoblem predaval som notebook a ozval sa mi chlapik ze je slovak a ze ho chce pre dceru ako svadobny dar ze mu ho mam poslat do usa ze mi zaplati o 60 e viac za polatky dal mi adresu kam ho poslat a ze ked ho poslem zak mam jeho banke poslat potvrdenie o poslany a ona uvolny peniaze tak som poslal banke to potvrdenie a o dva dni nato mi prislo s jeho banky ze banker si pyta 200 e za prevod spojil som sa skupcom a on ze to zaplaty len mu mam tych 200 e poslat a doklad zasa poslat banke a na ucet mi pripisu +200 e poslal som mu cez western union peniaze doklad poslal banke a od vtedy sa nikto neozval nekomunikuje ani on ani banka .je daka moznost vymahat si peniaze ktore mi ma dat?Dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja by som to ešte inač nazval:


1 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Za 50 Eur Ti ziskam peniaze aj notebook späť.
Platbu poprosím cez Western Union.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

bodliak Pozri príspevok
Za 50 Eur Ti ziskam peniaze aj notebook späť.
Platbu poprosím cez Western Union.
bodliak ,mam pre teba ponuku ked uz tak vies vymahat......ked mi ziskas spet co som zaplatil na daniach tomuto nenazratemu systemu dam ti 50%,platbu poprosim na moj ucet v slsp
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

Smutne, myslim ze tato tema sa moze uzavriet.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

stavte sa,že do týždňa tu bude niečo podobné....najlepšie sa zarába na ľudskej blbosti......a trvá to už celé veky a nikdy to neskončí.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ono by to aj skončilo - keby sa nenašli "experti", lenže tí chamtiví a ***** sa stále nájdu.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
Ono by to aj skončilo - keby sa nenašli "experti", lenže tí chamtiví a ***** sa stále nájdu.
Alebo inak , slovami klasika :

Nebolo by podvodov, keby na svete neexistovali chamtivé,dôverčivé a na zločin náchylné obete, ochotné žať, čo nesiali.
0 0
Martin Monster Lukacovic Martin Monster Lukacovic
Dakujen vsetkym za rady a posmesky kazdy sa predsa raz za zivot popaly.Potreboval som skor nejake rady ako to vyriesit,ale ako vydim iba niektory z vas maju v tyckto veciach info ostatny ste pysat ani nemusely.Inac dnes sa mi znova ozval po 5 dnoch ze bol prec a ze ide zystit c sa deje o minutu nato prisiel mail akoze s jeho banky ze znovu 200E zaplatit.
Takze sa pytam teraz ked kominykuje ako dostat spet svoje veci???Dakujem za pomocne info.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aj keď s humorom, ale predsa sme konštatovali - prišiel si o ne. A to ešte znova pýtajú ďalších 200€. Ešte raz! Oľutuj stratu. To, že sa ozval, zistil, že si naletel a skúša ťa obtiahnuť o ďalšie prachy.
Svoje už späť nedostaneš. Noťas je už tam, peniaze sú tiež tam. Zo strany slovenských policajtov pomoc nečakaj - nemajú dosah, zo strany amerických policajtov už vôbec, nie si american citizen a všetko šlo cez americké firmy.
0 0
Martin Monster Lukacovic Martin Monster Lukacovic
jasne misoft diky uvydim co bude riesit pisal daco ze musim mat papier daky newiem oco mu ide no rozhodne mu uz nic posielat nebudem a ani nikomu co nezaplati dopredu!!
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Martin Monster Lukacovic Pozri príspevok
Dakujen vsetkym za rady a posmesky kazdy sa predsa raz za zivot popaly.Potreboval som skor nejake rady ako to vyriesit,ale ako vydim iba niektory z vas maju v tyckto veciach info ostatny ste pysat ani nemusely.Inac dnes sa mi znova ozval po 5 dnoch ze bol prec a ze ide zystit c sa deje o minutu nato prisiel mail akoze s jeho banky ze znovu 200E zaplatit.
Takze sa pytam teraz ked kominykuje ako dostat spet svoje veci???Dakujem za pomocne info.
Ako? Ved ti to napisal jasne. Treba mu poslat este raz 200 EUR
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Nic si z toho nerob. Vsetci sme niekedy naleteli. Niektori takymto podvodnikom, ini povedzne BMG alebo Drukosu...

Je to najlepsia skola zivota, casom zistis ze to stalo za to. Len sa treba vediet poucit a nerobit v buducnosti atele tie iste chyby.
1 0
Martin Monster Lukacovic Martin Monster Lukacovic
Tak sa ozval ze spravil chybu v banke ze poslal dva krat po680e a ze mu mam poslat znova680e a ze mi posle 1360 spat to je ale vytrvaly odrbavac ako nanho?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Martin Monster Lukacovic Pozri príspevok
Tak sa ozval ze spravil chybu v banke ze poslal dva krat po680e a ze mu mam poslat znova680e a ze mi posle 1360 spat to je ale vytrvaly odrbavac ako nanho?
jeminénku.....

ako ti vysvetlil, že ti tých 680€ nemôže vrátiť?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať