Zavrieť

Porady

Budu trhy Nowy targ 8.12. 2012?

Ak mate info, prosim vas, budu trhy v Nowom Targu v sobotu 8.12.? Viem, ze si stale vo stvrtok a sobotu. Ale v sobotu 8. 12. bude cirkevny (nie statny) sviatok. Budu mat poliaci trh otvoreny?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Vo štvrtok a sobotu prebiehajú tradičné jarmoky.
    V nedeľu sa v priestoroch trhoviska uskutočňuje burza áut. S výnimkou rôznych sviatkov, ktoré pripadajú na dni jarmokov. Jarmoky prebiehajú na trhovisku na sídlisku Bereki, blízko Alei Tysiaclecia (Aleje Tisícročia) – štátnej cesty smer Nowy Sacz. V blízkosti trhoviska sú k dispozícii parkoviská. Srdečne Vás pozávame na návštevu Nowego (Noweho) Targu.



    http://www.nowytarg.pl/dane.php?cid=268

    http://kalendar.azet.sk/sviatky-pl/

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Neviem či to ešte zadávateľa otázky bude zaujímať..ale včera na trhu v Targu dve predavačky tvrdili, že trh 8.12. bude.... Inak včera bolo aj dosť málo ľudí..aj nič moc tovar. Boli sme sklamaní, keď to porovnáme ako bývalo ešte pred pár rokmi dozadu....

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Ja tam chodím len na syr a syrové nite + dožrať sa baraninou u Jaška , sa čudujem čo tam tí ľudia nakupujú , oblečenie katastrofa horšie ako u Číňana a potraviny drahšie ako v obchode.
    Naposledy upravil pivko : 02.12.12 at 14:27

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    My zase chodíme do jednej krásnej reštaurácie pri vode....smer z Targu na Nowy Sacz, nikdy si neviem zapamätať meno..na barscik...Inak máš pravdu... tovar príšerný...to už nie je to, čo bývalo....Keď si predstavím tie kabáty, bundy, kožuchy...jeden nevedel čo by skôr kúpil..a dnes..bieda.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    mirka313 Pozri príspevok
    Zdravím, chcem sa opýtat, do kedy asi tak zvyknú byt trhy v sobotu???
    o 12:30 začínaju baliť .
    O 14 the end.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Daniela choď do Sonczu , máš to bližšie v Targu sa nevyznáš.Začínajú baliť o 12:30 , dodávky sa už motajú po uličkách , o 14 zdochol pes a predávajú už len nešťastníci čo nič nepredali.A aj tak sa tam nič normálne nedá kúpiť okrem syru.
    Kto chcce oblečenie tak po novom roku Krakow a tu:http://www.futurapark.pl/
    DanielaSL Ja chodím do Saczu...a máš pravdu...nič moc tam nemali...

    Miloš+ je offline (nepripojený) Miloš+

    Miloš+
    Určite budú, polskí šmelinári si nenechajú ujsť zisky. Bol som tam pred 3 týždňami, ale tak skoro zas nepôjdem, už sa to veľmi neoplatí. Chcel som si tam kúpiť zimnú bundu, ale pod 50€ som nič nenašiel a tu na SK som potom kúpil za 35€. Oplatia sa detské veci a kto sa nebojí ich konzumovať tak aj mäso a iné potraviny.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Miloš+ Pozri príspevok
    Určite budú, polskí šmelinári si nenechajú ujsť zisky. Bol som tam pred 3 týždňami, ale tak skoro zas nepôjdem, už sa to veľmi neoplatí. Chcel som si tam kúpiť zimnú bundu, ale pod 50€ som nič nenašiel a tu na SK som potom kúpil za 35€. Oplatia sa detské veci a kto sa nebojí ich konzumovať tak aj mäso a iné potraviny.
    myslíš, že to bravčové čo sa sem vláči zo západu "čerstvé", ale pritom už má za sebou 10rokov hlbokého zmrazenia je lepšie

    seal79 je offline (nepripojený) seal79

    seal79
    Dakujem Vam. Vsetko to co tu bolo "povedane" som si na webe nasiel. Ale aj tak ma viacero ludi varovalo, ze , kedze 8.12 je cirkevny sviatok, tak poliaci trh neotvoria. Mame ist autobusom velka skupina a nerad by som tam tahal tolko ludi zbytocne

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    V piatok som bol služobne v Nowom Saczy , Carefour - krásne karé bez kosti 12Zlt t.j 3 Eur/kg !!!
    kde to žijeme?
    Naposledy upravil pivko : 28.11.12 at 10:03

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    seal79 Pozri príspevok
    Dakujem Vam. Vsetko to co tu bolo "povedane" som si na webe nasiel. Ale aj tak ma viacero ludi varovalo, ze , kedze 8.12 je cirkevny sviatok, tak poliaci trh neotvoria. Mame ist autobusom velka skupina a nerad by som tam tahal tolko ludi zbytocne
    Ja tam asi pôjdem teraz v sobotu ..tak sa na to opýtam, lebo čo ja viem, ak poliaci majú cirkevný sviatok, tak nerobia...

    laurin je offline (nepripojený) laurin

    laurin
    pivko Pozri príspevok
    V piatok som bol služobne v Nowom Saczy , Carefour - krásne karé bez kosti 12Zlt t.j 3 Eur/kg !!!
    kde to žijeme?
    v slovakistane
    pivko marinovanu , gotowanu v reštaurácii.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    My sme odchádzali minule okolo 13:30 a ešte stánky veru fungovali.... A inak je na severe dnes nepríjemná zima a sneží......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.