Zavrieť

Porady

Plynový kotol Protherm 12KKO

Čaute poraďáci,

spojazdnil som kotol 12KKO Protherm a neviem vykúriť dom za 10 dní na viac ako 18,5C . Raz sa mi to síce podarilo na 24C , ale kurenár mi tam niečo urobil a neviem to vrátit naspäť (myslím že je to tepelná krivka, mám externé čidlo aj vnútorné ovládanie kotla). Vie mi niekto poradit ako to zmenit? V servisných nastaveniach som už nastavil všetko možné... a nič aj regulátor v rozdelovači na podlahovke mám otvorený naplno. A myslím si, že mi ide do podlahy chladná voda a preto to nevie vykúriť aj ked je to nastavené naplno.

A otázka bokom: kúrim už asi 10 dní, zo začiatku sa mi objavili všetky betonové prvky od vlhka. Všetko vyschlo a dnes na 10ty deň mi jeden roh v jednej miestnosti zvlhol tak že až zneho voda kvapká, čo stým ? (priebežne sa stierkuje a ten roh už bol hotový a suchý a dnes zvlhol)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Plynový kotol Protherm 12KKO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.