Zavrieť

Porady

Problem s firmou CRESCO GROUP s.r.o

Dobry den (vecer),

Uz dlhsiu dobu dostavam nechcenu reklamu na pozicky od firmy CRESCO GROUP s.r.o (Ceska Republika). Dana firma ju neustale posiela na vsetky moje emaily, pricom odhlasenie sa z odberu reklamy nepomoze - zaregistruju si novu internetovu adresu (domenu) a posielaju ostosest opat a dookola. Pokial to nie je z ich oficialnej adresy, tak si najimaju "ociernene" emailing sluzby, ktore tiez funguju 1-2 tyzdne, avsak za ten cas su otravne ako muchy. Cudujem sa bankam, ktore uzatvaraju dohody s takymito satelitnymi firmami, ktore robia v ich mene nasilny a otravny marketing, co svedci o ich charaktere. Urcite by som ja ako zakaznik nemal zaujem uzatvarat pozicku s firmou, ktora kazde 2 tyzdne vystupjue pod inym odosielatelom.

Prosim Vas, je mozne s tym nieco robit? Slovenske sudnictvo asi nepomoze, existuje nejaka moznost verejnej databazy kde ich nahlasit ako SPAMmerov aby im konecnce blokovali emaily globalne?

Dakujem za pomoc, standartne taketo veci zmazem a dalej neriesim, ale tato spolocnost je hrozne otravna, neviem uz co s nou. Som v praci, soferujem, som na veceri - pipne email a co vidim - reklama od CRESCO GROUP , clovek hned strati aj chut do jedla...
cuco_pd Tato skurvena agentura mi v podstate ukradla totoznost ak vitiahnete na na mna nejaku pozicku elektroniku alebo podobne *****inu udam vas a ak to nepomoze tak to steba vimlatim do posledneho centu !!!!!
arizona koho udas? A ako ti ukradli totoznost? Mozes vysvetlit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    trosku som posurfoval a nasiel som dalsie odkazy, pravdepodobne sa naozaj jedna o neserioznu firmu / podvod, ktora vlastni aj domenu schvalime (tecka) cz , tomovapujcka (tecka) cz , atd... uz o nich bola debata tu:
    http://nabidka-pujcek.cz/tag/cresco-group-podvod/
    http://www.lupa.cz/zpravicky/steznos...-ibankomat-cz/

    freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

    freddy87
    Nastav si na svojich mailoch filter, aby maily automaticky hádzalo do koša, resp. zmazávalo bez tvojho upozornenia... Pokiaľ to chodí z inej adresy stále, tak si nastav filter na text, ktorý je podobný pri všetkých mailoch...
    15 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    cuco_pd Oni maju aj cislo mojho OP mna mail nezaujma
    buchač To číslo OP si vycucali odkiaľ ???????
    cuco_pd Mne este ani ziadny nedosiel
    cuco_pd V podstate odoma lebo som to bepreveroval ta stranka bola tak dvoverihodne spravena
    cuco_pd Idem asi hned na policiu
    kopretinka lol
    cuco_pd Poradite mi ???
    cuco_pd Ale maju iba rod cislo a cislo OP
    kopretinka udam vas a ak to nepomoze tak to steba vimlatim do posledneho centu !!!!!
    to nás tu na Porade chceš mlátiť? za čo? za svoju vlastnú hlúposť,že si niekam napísal svoje rodné číslo a OP?
    cuco_pd Keby mas zdipku rozumu tak pochopis komu to patry a teda je to tvoja stranka ?
    lujza.j hlavne, že ty máš rozum....čo si teraz hustý...tu držkuješ...do nás, ty si zato móžeš...!!!chod podať oznámenie na políciu...aspoň sa pobavia aký si hňup
    cuco_pd Ty bi si isla ?
    buchač Ja BI som určyťe nedal hocykomu svoje rodné čýslo a any čýslo OP ...
    cuco_pd Tomu ver uplnu kktininu som spravil ale nemaju ani datum vidania op ani moj ucet vlastne nemaju nic
    kopretinka dátum vidanya ym je k ňyčomu a tvoj účet tyež nepotrebujú.Jasné,je to moja stránka.
    moj ty dúchod......
      zbaliť

    Podpo je offline (nepripojený) Podpo

    Podpo
    Dobry taktiez mam velmi nepekne skusenosti s udajnou firmou GRESCO GROUP.No po mojich zisteniach z ceskej republiky sa obavam ze zneuzivaju osobne udaje obcanov slovenskej republiky v cechach a pravdepobne aj opacne taktiez v ceskej republike vyberali poplatky vopred za poskitnutie poziciek ktore vsak nikto nedostal !U nas funguju na nete ako LASKAVA POZICKA,=VYNIKAJUCA POZICKA = VYTUZENA POZICKA.VYHYBAJTE SA TYMTO SYRANKAM A TI KTORY MAJU S NIMI SKUSENOSTI PROSIM HNED KONTAKTUJTE 02/58272 144 JE TO VEDUCI SOI ,TREBA TAKYCHTO VYPRASIT STEJTO KRAJINY

    Problem s firmou CRESCO GROUP s.r.o

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.