Zavrieť

Porady

Internetom k ozdraveniu národa -aj ich peňaženiek - to by sa mi páčilo !

Volám sa Štefan a medzi moje hobby patrí pomoc luďom. Všeliako ..aj som sa naučil veľa spôsobov aj liečiť. masírovať,nastavovať stavce - psychoterapiu- zdravovedu ako takú si študujem ,stravovanie ,joga a pod. aj som ordinoval 3 roky - mám teda svoje skúsenosti ...ale masovo ma to interesuje najviac-PRETO SOM SA NAUčIL TROCHA INTERNET. Ako dať informácie luďom vo velkom, keď viem o veciach strašne dôležitých - a keď som to chcel tu spomenúť - hneď ma napadol xy - že to chcem zo zištných dôvodov...pritom sa mýli ...
Istý čas mam na muške vodu. Rôzne vody a ich pôsobenie na telo. Je to veľmi zaujímavá tekutina -a ludia o nej vedia tak málo...
Najnovšie som našiel (cez moji známu zo zahraničia ) špeciálnu upravenú slanú vodu s redoxsignalingmolekulami - vidím, že to funguje ale neviem - nemám o tom tu písať aby to nebola reklama ? v obchodoch sa to nebude nikdy predávať - teda v lekárniach tobôž - ohrozuje to kvantum liekov ... takže to je vylúčené...Aby som bol úprimný aj si budujem distibutorsku sieť, aby sa to mohlo dostať k čo najviac luďom - cez známych - a cez internet aby sme vedeli osloviť aj známych aj ich známych - ale mne je lúto aj cudzích - ktorých nepoznám a nemajú internet - a nemajú peniaze na odborné časopisy. Predsa by som chcel túto špecialitu doporučiť - aj keby som z toho nič nemal ... je to proste dôležité, aby to spoznali a touto tekutinou si zvýšili imunitu na velmi suprovú hodnotu... fakt miznú nádory,cukrovka,skleroza multiplex,aj bolesti kolien,očí, crohnova choroba atd. su o tom zaznamy...nebalamutim.... proste chcem zdôrazniť že tento ... prípravok nelieči - iba napomáha vrátiť imunitnému systému určité nástroje , aby mohol lepšie šlapať..poraď,ako to mám tu v porade odprezentovať aj keď mám webstránku,ale som amatér neviem na ňu nasmerovať ludí - skúšam reklamu..ale tá je drahá ..čo poradíte,ako o tom písať tu - aby ma neukameňovali ... Ďakujem za odpoveď!
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

zknihy
niesisam Pozri príspevok
Volám sa Štefan a medzi moje hobby patrí pomoc luďom. Všeliako ..aj som sa naučil veľa spôsobov aj liečiť. masírovať,nastavovať stavce - psychoterapiu- zdravovedu ako takú si študujem ,stravovanie ,joga a pod. aj som ordinoval 3 roky - mám teda svoje skúsenosti ...ale masovo ma to interesuje najviac-PRETO SOM SA NAUčIL TROCHA INTERNET. Ako dať informácie luďom vo velkom, keď viem o veciach strašne dôležitých - a keď som to chcel tu spomenúť - hneď ma napadol xy - že to chcem zo zištných dôvodov...pritom sa mýli ...
Istý čas mam na muške vodu. Rôzne vody a ich pôsobenie na telo. Je to veľmi zaujímavá tekutina -a ludia o nej vedia tak málo...
Najnovšie som našiel (cez moji známu zo zahraničia ) špeciálnu upravenú slanú vodu s redoxsignalingmolekulami - vidím, že to funguje ale neviem - nemám o tom tu písať aby to nebola reklama ? v obchodoch sa to nebude nikdy predávať - teda v lekárniach tobôž - ohrozuje to kvantum liekov ... takže to je vylúčené...Aby som bol úprimný aj si budujem distibutorsku sieť, aby sa to mohlo dostať k čo najviac luďom - cez známych - a cez internet aby sme vedeli osloviť aj známych aj ich známych - ale mne je lúto aj cudzích - ktorých nepoznám a nemajú internet - a nemajú peniaze na odborné časopisy. Predsa by som chcel túto špecialitu doporučiť - aj keby som z toho nič nemal ... je to proste dôležité, aby to spoznali a touto tekutinou si zvýšili imunitu na velmi suprovú hodnotu... fakt miznú nádory,cukrovka,skleroza multiplex,aj bolesti kolien,očí, crohnova choroba atd. su o tom zaznamy...nebalamutim.... proste chcem zdôrazniť že tento ... prípravok nelieči - iba napomáha vrátiť imunitnému systému určité nástroje , aby mohol lepšie šlapať..poraď,ako to mám tu v porade odprezentovať aj keď mám webstránku,ale som amatér neviem na ňu nasmerovať ludí - skúšam reklamu..ale tá je drahá ..čo poradíte,ako o tom písať tu - aby ma neukameňovali ... Ďakujem za odpoveď!
Takže školu si skončil ?

(škoda , že si sa nenaučil aj niečo normálne = praktické do života )

niesisam je offline (nepripojený) niesisam

Bývalý elektrofachman -silnoprúd, na volnej nohe - internet, ...viac niesisam
A že vraj sme na porade --- toto nie je porada -toto je príležitosť pre ohováračov !!!! Je mi lúto že sa musí niekto takto správať -aby mohol byť zaujímavý ... majte sa dobre... ohovárači !!! Prajem dalšie krásne pocity pomsty...

niesisam je offline (nepripojený) niesisam

Bývalý elektrofachman -silnoprúd, na volnej nohe - internet, ...viac niesisam
to nie je moja zázračná slaná voda ... veda je v tom ako je znovu poskladaná (má naraz aj pozitívne aj negatívne náboje-takto vie pomôcť imunitnému systému táto tekutina lepšie vstrebať užitočné látky z potravín a okrem toho pomáha komunikácii medzi bunkami ale to si preštudujte inde ) .../// ak si myslíte že vás niekto okráda tak máte pravdu je to štát,systém,polícia ako aj farmakologické firmy a pravdaže aj reklama atď ...ja chcem ukázať alternatívu - ktorá tu je a funguje -na auto nepoviete že je to iba železo a gumy a s benzínom sa to hýbe ,,..nemýlte si dojmy a pojmy... senzačné veci máte pred nosom - iba s tým rozdielom, že si ich ludia zadovážia z iných zdrojov ...a ak sa tento systém udržuje v pohybe cez osobnú komunikáciu a doporučenia -tak frenčíza a afiliet je tu namieste...
Doporučujem sa s problematikou zoznámiť mimo fóra - na túto tému je napísaných tucty ba stovky kníh - a kto nerozumie aspoň nech nešliape po niečom čomu sa nerozumie... Oberanie dôchodku -odkial berete takúto hlpu myšlienku...škoda reči -škoda energie ..toto tu by mala byť porada ... ale uznávam moju naivitu - budem sa snažiť pomáhať iba konkrétnym osobám čo mi napíšu privátnu správu ...tu na to nie je priestor... asi

Internetom k ozdraveniu národa -aj ich peňaženiek - to by sa mi páčilo !

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.