Zavrieť

Porady

Štruktúra dokumentu (Document Map) vo Word 2007

Niekedy mi Word pridá do štruktúry dokumentu aj niektoré (nie všetky) riadky so štýlom Normálny aj iné nie-nadpisové štýly. Mám podozrenie že to spôsobuje editácia dokumentu v staršej verzii Wordu (kolegovia), ale keď si to otvorím zase ja (Word 2007), už to neviem natrvalo odstrániť, len pri každom otvorení súboru znova a znova:
1) označiť celý dokument
2) otvoriť ponuku Odsek
3) nastaviť Úroveň prehľadu: "Základný text"
Po zavretí dokumentu je to však stratené a keď potrebujem nejaký dokument rýchlo otvoriť (zákazník na telefóne) a niečo v ňom nájsť, veľmi to zdržuje.

Na požiadanie pošlem video capture
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

sthruska
Veľmi nerozumien tomu čo píšeš, ale jedna možnosť tu je. Prejsť nastavenia vo všetkých inštalovaných wordoch a zamerať sa na automatické/intelignetné funkcie. Zásadne ich vypínam.

Hlavne mám na mysli - zaznamenávať zmeny štýlu. To rozhodne vypnúť.

Ale úroveň prehľadu/náhľadu predsa nijakým spôsobom neovplyvňuje obsah dokumentu. Bežne si to prepínam.

Eduscho78 je offline (nepripojený) Eduscho78

Eduscho78
Obsah je OK. Problém je s mapou dokumentu.
Dosah na nastavenia kolegov žiaľ nemám, musím hľadať riešenie ako opraviť dokument u seba, aspoň do doby, kým to zase vezme jeden z kolegov.

Eduscho78 je offline (nepripojený) Eduscho78

Eduscho78
YES! Urobil som nasledovné kroky (netvrdím že sú všetky nutné):
1) Vypnúť "inteligenciu" Wordu - dal som preč fajku z "Inteligentný výber odsekov" a "Zaznamenávať zmeny formátovania"
2) nastaviť celému textu dokumentu Úroveň: Základný text, aby to v štruktúre vyzeralo OK
3) zatvoriť lištu/ľavé okienko "Štruktúra dokumentu"
4) zavrieť Word
5) znovu otvoriť dokument

Ďakujem sthruska za časť 1)

Štruktúra dokumentu (Document Map) vo Word 2007

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.