Zavrieť

Porady

poradte -hladam odberatelov na juzne ovocie z Talianska....

uz som skusila, par firiem, hlavne oslovit cez e-mail,ale zatial nic moc....nemam skusenosti, ale tovaru veeeelmi vela.....je to rodinna firma na juhu Talianska, tak im hladam spolahlivych odberatelov....hlavne teraz pred vianocami....tovar vybornej kvality, tak ak viete niekto poradit, kde zacat....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    marjankaj Pozri príspevok
    Na Cajle? To ešte funguje?

    ok, tak ma cakaj na hlavnej ceste, sak vis tam pri bratislave....to jedno kilo ti dam aj gratis a pribalim aj pre susedu......
    terezamaria Výborná odpoveď.....aspoň si sa nedala vyprovokovať....

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    No čo takto najprv sa postaviť na Miletičku a skúsiť to predať tam... alebo chodiť po firmách tam ľudia dosť nakupujú ovocie... napr. k nám chodí každý útorok dodávka plná ovocia, a ľudia ju vykúpia, len preto, že tam prišla... i keď napr. v tescu je to ovocie o dosť lacnejšie i keď menej kvalitné...
    no ved, ze je mimo, co sa tyka kvality, to je to co ma poriadne s...e tu na Slovakoch, ze im jej jedno castokrat, iba kvoli zlave, nakupia uplny hnus, mrvia sa tam, aby nasli este nieco, co sa da pozit.....to je jedno, myslela som aj ja, ze mozno teraz, ked vsade zacinaju vanocne trhy, tam by to podla mna slo, hlavne, ked date zakaznikovi moznost ochutnat pred nakupom.....neviem, ale na to treba pokladnu, a ked chcem predavat na viacerych trhoch, to musim mat vsade pokladnu?????

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no ľudia nakupujú podľa toho aké majú príjmy... t.j. ak niekto bude zarábať 2000 € mesačne dovolí si nakúpiť aj bio ovocie... ak má niekto plat 600 - 700 € a musí uživiť rodinu, poplatiť šeky... tak hľadá kompromis medzi kvalitou a cenou...

    pokladňu musíš mať na každom predajnom mieste... avšak môžeš sa na trhu dohodnúť aj s trhovníkmi, že im predáš na faktúru a oni to potom predajú ďalej... avšak tam musíš dať lacnejšie ako momentálne odoberajú oni z veľkoskladu, aby ich to zaujalo...
    No ano, to je pravda, ze zalezi na prijime, ale dnes som kupila mandarinky, lebo som chcela vyskusat, ze o com to je, stali v zlave 60 centov, vyberala som dlho, ale nakoniec vona madarinky bola,ale chut ziadna......na trznici u nas predavaju po 1,59 za kilo, ale vyzerali ako odpad z velkoskladov.....neviem, myslim, ze to nie je ani o prijime, pretoze dva dni dozadu tu otvorili nakupne centrum a uz treti den sa neda prejst autom cez kruhac, co je tam tolko ludi....vies predavaju televizory, o stovku lacnejsie....aj to iba oni tvrdia, ze su o stovku lacnejsie, pretoze tv v akcii podla nich je z 299 e na 199 e, ale taky tv v inych obchodoch normalne predavaju za 240 e, takze nie o stovku lacnejsie, ale o 41e.....ale ludia tam stali uz 20 min skor, ako otvarali a skoro sa tam podusili, aby dostali ten poondany televizor.... tak toto ma stve, ze sme niekedy taky......

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Koľko stojí u teba kilo mandarínok?
    Privezieš mi kilo do Bratislavy?
    Možno aj suseda by kilo zobrala, ak bude dobrá cena.
    Naposledy upravil marjankaj : 02.12.12 at 17:09

    ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

    ACCNT
    btw ty co si myslia, ze na trhu predavaju domacu zeleninu a ovocie-odporucam v lete ist vecer do kauflandu, ked maju zeleninu/ovocie za polovicku a ked uvidite, ze cinani odnasaju plne kose, tak pochopite, odkial sa to na trhu bere

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    cudzinka78 Pozri príspevok
    ok, tak ma cakaj na hlavnej ceste, sak vis tam pri bratislave....to jedno kilo ti dam aj gratis a pribalim aj pre susedu......
    Gratis Super. Privezieš aj o týždeň?
    cudzinka78 aj o mesaac.....zlaticko pre Teba seeecko....

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    len malá poznámka na okraj - mám pocit, že južné ovocie nie je na zimné trhy to pravé orechové - predsa len je oveľa chladnejšie a ovocie sa znehodnotí. Mylsím, že tade v zime cesta nevedie.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    terezamaria

    4 Hours Ago #27709Výborná odpoveď.....aspoň si sa nedala vyprovokovať....
    No keďže nechce predávať s ERP, tak by mohla tvrdiť, že sa jedná o prebytky úrody z vlastnej (alebo prenajatej) záhrady. Veď nie je stanovené, že tá záhrada musí byť na Slovensku. Ale to bude musieť vedieť kontrolu "ukecať" a všetko vydokladovať

    Alebo si vybaviť živnosť a aj ERP, popredať úrodu za dva týždne, ak je šikovná a potom to zase všetko zrušiť. A o rok si to zopakovať.

    Kuk aj sem
    http://ekonomika.sme.sk/c/5498354/ch...-pravidla.html

    http://www.predajzdvora.sk/zakonprav...redaj-z-dvora/

    http://www.predajzdvora.sk/fileadmin...ES834_2007.pdf
    Naposledy upravil marjankaj : 02.12.12 at 22:59
    ok, zacina ma z toho trosku boliet hlava, aj tak ste strasne zlati......vsetci, ze mate nejake rady, neviem, asi to povediem inou cestou.....existuju aj taki tipkovia, das im proviziu a oni sa postaraju o ostatne....ci? neviem...dnes mam den uplne, ze nie.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.