Zavrieť

Porady

Je možné dostať naspať peniaze, ak som vyplatila už časť diamantového šperku?

Ide o Diamonds international corporation. Pomohla som mame k rozhodnutiu, podnikať v tejto firme. Podmienkou samozrejme bolo kúpiť šperk. Keďže sme honnemohli vyplatiť celý, na začiatok sme im dali 1200 €. Mama svojou prácou vyplatí zostatok, až do výšky asi 4000€. Peniaze boli v hotovosti vložené na ich účet. Je možné aby jej peniaze vrátili, v takejto fáze?
Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Veď to je celkom jednoduché. Predaj ten šperk za tú istú cenu ako si ho "kúpila" Neverím, že takých "záujemcov" nenájdeš.
Síce na tom nezarobíš, ale svoje peniaze budeš mať späť.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

marjankaj Pozri príspevok
Veď to je celkom jednoduché. Predaj ten šperk za tú istú cenu ako si ho "kúpila" Neverím, že takých "záujemcov" nenájdeš.
Síce na tom nezarobíš, ale svoje peniaze budeš mať späť.
A najlepšie by bolo predať priamo tej korporácii a za tých 122tis..
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
marjankaj Pozri príspevok
Veď to je celkom jednoduché. Predaj ten šperk za tú istú cenu ako si ho "kúpila" Neverím, že takých "záujemcov" nenájdeš.
Síce na tom nezarobíš, ale svoje peniaze budeš mať späť.
Zartujes? Dufam, ze hej.
Nachytali ma, tak sa pokusim nachytat inych? tato je jednym z dovodov, preco sme na SLovensku tam, kde sme.
Co tak priznat si ze som urobil hlupost a urobit vsetko preto, aby podobnu hlupost neurobil nikto okola mna?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
taiko Pozri príspevok
Zartujes? Dufam, ze hej.
Nachytali ma, tak sa pokusim nachytat inych? tato je jednym z dovodov, preco sme na SLovensku tam, kde sme.
Co tak priznat si ze som urobil hlupost a urobit vsetko preto, aby podobnu hlupost neurobil nikto okola mna?
No ja sa obávam, že ani ten prsteň nemá. Alebo si už ten zvyšok odpracovala? Prstene sa nepredávajú po častiach.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať