Zavrieť

Porady

kamerovanie suseda, ktorý ma napadol

dobrý deň, veľmi by som Vás prosila o radu vo veci, keď som si nakamerovala suseda, ktorý napadol môjho priateľa a jeho mamu, ako prechádzali po ceste, ktorá je síce jeho pozemkom ale je na nej vecné bremeno a my po nej musíme prejsť aby sme sa dostali k domu. slečna na obvodnom úrade mi povedala, že mi tento dôkaz ani nemusí uznať, nakoľko mi nedali moji susedia súhlas aby som ich kamerovala. lenže ja už potom naozaj neviem ako dokázať, že nás neustále napádajú aj slovne napríklad. oni stále tvrdia, že to je ich pozemok, a robia rôzne schválnosti aby sa tadiaľ nedalo prejsť-konkrétne toto bol prípad kedy pani suseda naschvál rozložila na cestu vešiak na prádlo, samozrejme po celej jeho šírke, také blbé detské prieky...lenže už to po tejto bitke zašlo ďaleko. len tak si ideme, a za to, že jej priateľ preklopil jednú stranu toho vešiaka tak naňho zaútočili sused,jeho syn aj jeho žena.
navyše chcem dodať, že tento sused si kameruje celú túto cestu-akože jeho majetok si kameruje, ale všetci dobre vieme, že nás chce mať pod drobnohľadom a upravovať záznamy ako mu chutí. ale aj on poskytol video na obvodný úrad a na tomto videu je vidieť ako jeho kamera sníma skoro celý priateľov dom a pozemok. jemu sa takéto video môže uznať? neporušuje náhodou zákon? tak isto, to že si sníma majetok je ok, ale mal by mať vyznačené to kde to sníma, nie? alebo mal nás aspoň upozorniť na to, že nás kameruje,lebo ani my sme mu nedali súhlas aby nás kameroval. prosím poraďte.
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

    Erika686
    My mame tiez takeho podareneho suseda, na ktoreho sme si museli "nastrcit" kameru, lebo na dvore by sme mali obsah jeho zumpy. Od zaciatku ako sme kupili pozemok vedla jeho, tak robil prieky. Proste veta typu "ja som tu bol prvy" hovori za vela.
    Naposledy udal manzela na policii, ze mu polial oblecenie (viselo na snure) nejakym sajrajtom. Nastastie sme mali spusteny kamerovy system a tam bolo jasne vidiet, ze je to nezmysel. Na obvodnom urade nam uradnicka v pohode prijala tento dokaz a konanie zastavila.
    Takze asi zalezi aj od uradnikov.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Misickaa4;2195731suseda, ktorý napadol môjho priateľa a jeho mamu, ako prechádzali po ceste, [B
    ktorá je síce jeho pozemkom ale je na nej vecné bremeno a my po nej musíme prejsť aby sme sa dostali k domu.
    [/B]
    ...čistá klasika ...
    Ten zvyšok je už len popis strpčovania si života ...ako bolo spomenuté - detské prieky ...

    Jeden a aj druhý porušuje zákon ...
    Pokračovanie príbehu bude asi iba len gradovať ...teda , pokiaľ si medzi sebou nevyrovnáte účty - boh vie , čo je v pozadí a čo je príčinou ...

    kamerovanie suseda, ktorý ma napadol

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.